Na zariaden├ş Android TV teda m├┤┼żete otvori┼ą ak├║ko─żvek aplik├íciu bez zmeny …

Budete vedie┼ą, ak├ę otravn├ę je navigova┼ą sa v aplik├íci├ích na Android TV, ak ju samozrejme m├íte. Na rozdiel od opera─Źn├ęho syst├ęmu, ktor├Ż sa nach├ídza v mobiln├Żch telef├│noch, verzia Android pre Smart TV a TV Box je ├║plne z├íkladn├í… Do takej miery, ┼że navig├ícia v jeho rozhran├ş nie je ├║plne pohodln├í.

V s├║vislosti s touto situ├íciou existuje ve─ża majite─żov syst├ęmu Android TV, ktor├ş sa rozhodli zmeni┼ą sp├║┼í┼ąa─Ź. Aj ke─Ć sa t├Żm probl├ęm kore┼ła vyrie┼íi, nie v┼żdy to skon─Ź├ş ako najlep┼íie rie┼íenie v mnoh├Żch pr├şpadoch nain┼ítalovan├Ż sp├║┼í┼ąa─Ź nefunguje tak, ako by mal, a tie┼ż skryje v├Ą─Ź┼íinu aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ nain┼ítalovan├ę v zariaden├ş.

Je mo┼żn├ę na zariaden├ş Android TV otvori┼ą ak├║ko─żvek aplik├íciu bez zmeny sp├║┼í┼ąa─Źa?

├üno, aplik├ície nain┼ítalovan├ę v zariaden├ş Android TV m├┤┼żete otv├íra┼ą bez toho, aby ste museli meni┼ą sp├║┼í┼ąa─Ź. Je to mo┼żn├ę v─Ćaka aplik├ícii s n├ízvom App Launcher pre TV. ─îo to rob├ş, je zobrazi┼ą v┼íetky aplik├ície nain┼ítalovan├ę v zariaden├ş Android TV bez zmeny rozhrania inteligentnej telev├şzie alebo telev├şzneho prij├şma─Źa.

Ak chcete vidie┼ą, ak├ę s├║ v┼íetky aplik├ície, ktor├ę ste nain┼ítalovali do svojho zariadenia Android TV, a tie┼ż k nim z├şska┼ą pr├şstup priamej┼í├şm sp├┤sobom, mus├şte postupova┼ą pod─ża t├Żchto krokov, ktor├ę v├ím uk├í┼żeme ni┼ż┼íie:

Ako otv├íra┼ą aplik├ície bez in┼ítal├ície sp├║┼í┼ąa─Źa na Android TV

  • Prv├í vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, je nast├║pi┼ą Google Play Store z v├í┼ího zariadenia Android TV.
  • Kliknite na vyh─żad├ívac├ş n├ístroj (mal├í lupa umiestnen├í vpravo hore).
  • P├ş┼íe Sp├║┼í┼ąa─Ź aplik├íci├ş pre telev├şziu.
  • Akon├íhle s├║ tieto slov├í nap├şsan├ę, kliknite na prv├Ż v├Żsledok.
  • Stla─Źte tla─Źidlo In┼ítal├ícia.
  • Po in┼ítal├ícii kliknite na Na otvorenie.
  • V priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd uvid├şte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę m├íte nain┼ítalovan├ę v zariaden├ş Android TV.

Ak aplik├íciu nem├┤┼żete n├íjs┼ą v Google Play Store, aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą z odkazu, ktor├Ż v├ím nech├íme na konci tohto odseku. Nezabudnite, ┼że mus├şte otvori┼ą odkaz z prehliada─Źa, ktor├Ż m├íte nain┼ítalovan├Ż v zariaden├ş Android TV. Ak m├íte v pl├íne nain┼ítalova┼ą aplik├íciu t├Żmto sp├┤sobom, odpor├║─Źame v├ím pou┼żi┼ą prehliada─Ź Google Chrome na telev├şzore Smart TV alebo TV Box.

SideApps - Sp├║┼í┼ąa─Ź aplik├íci├ş pre telev├şziu

Bez toho, ─Źo by ste chceli doda┼ą, je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że aplik├íciu m├┤┼żete ukon─Źi┼ą, kedyko─żvek budete chcie┼ą, preto┼że ke─Ć┼że nejde o sp├║┼í┼ąa─Ź, Sp├║┼í┼ąa─Ź aplik├íci├ş pre telev├şziu v├ím umo┼ż┼łuje vr├íti┼ą sa do ponuky zariadenia Android TV iba stla─Źen├şm tla─Źidla “Domov” na v├í┼í pr├şkaz.