Na vytečenom obrázku môžete vidieť Oppo Find Z

Oppo pripravil ďalšiu loď Oppo Find Z, Očakáva sa, že tento nový model bude nástupcom Oppo Find X, ktorý bol ohlásený pred rokom a ktorý sme testovali na systéme Android Perfect. Toto Z Find príde s novým dizajnom. Render odhalil jeho fyzický vzhľad.

videli sme zmeny v Oppo Find X a mnoho ďalších. Dizajn je zvláštna vec, ccelá obrazovka a rôzne mechanizmy posúvania kamery, Súčasný model tiež skryje zadnú kameru, pričom má otvorený dvojitý snímač. Tento výsuvný systém odhalí rôzne kamery a predné senzory.

Prečo je mechanizmus vytvorený? Možno je to kvôli estetickým zmenám, nie prevádzke zariadenia. Možno je horný koniec iný ako spodný. Obrázok tiež ukazuje konektor USB C na spodnej strane a hlavné reproduktory, ktoré budú na rovnakom mieste.

Vlastnosti tohto zariadenia sú stále neznáme. Tento model musí prísť s procesorom Qualcomm Snapdragon 855+, sprevádzaný cca. 8 alebo do 12 GB RAM, Aby sme spoznali tento smartfón, musíme počkať na ďalšie úniky. Discovery Z by mohol byť oznámený koncom tohto roka.

Via: Komunita Android.