Na ovl├ídanie tejto aplik├ície Virtual Assistant pre Android pou┼żite svoj hlas

V syst├ęme Android existuje ve─ża skvel├Żch aplik├íci├ş virtu├ílneho asistenta. Niektor├ę z nich v┼íak poskytuj├║ u┼ż├şvate─żovi individu├ílny komfort. Aplik├ícia virtu├ílneho asistenta Indigo je jednou z prv├Żch dobr├Żch aplik├íci├ş v obchode Play.

T├íto aplik├ícia m├í ve─żmi ─Źist├ę rozhranie a dobr├║ farebn├║ sch├ęmu. Poskytuje nieko─żko skvel├Żch funkci├ş. Ale ├║primne, neexistuje ni─Ź, ─Ź├şm by sa odli┼íoval od ostatn├Żch aplik├íci├ş v ┼ż├ínri.

P├í─Źi sa mi, ak├í skvel├í m├┤┼że by┼ą aplik├ícia. Ale v porovnan├ş s in├Żmi ┼ípi─Źkov├Żmi aplik├íciami virtu├ílneho asistenta pre Android tu nie─Źo ch├Żba.

Cover art

Na ovl├ídanie tejto aplik├ície Virtual Assistant pre Android pou┼żite svoj hlas 2

Dobro

Rozhranie tejto aplik├ície je skuto─Źne dobre implementovan├ę. Tu sa pou┼ż├şva nieko─żko neobvykl├Żch filozofi├ş dizajnu. V hlu─Źn├Żch situ├íci├ích v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą n├ípadn├Ż textov├Ż panel v spodnej ─Źasti obrazovky.

Aplik├ícia poskytuje presn├ę odpovede na v┼íetky ot├ízky, ktor├ę polo┼ż├şte. Pokia─ż ide o virtu├ílneho asistenta Indigo, existuje ve─ża mo┼żnost├ş v akejko─żvek oblasti.

Zl├Ż

Spracovanie ot├ízok alebo pokynov m├┤┼że aplik├ícii nejak├Ż ─Źas trva┼ą. Aplik├ícia niekedy nereagovala, iba aby odpovedala na rovnak├║ ot├ízku viackr├ít. Neodpovedanie m├┤┼że vies┼ą k frustruj├║cim momentom v skuto─Źn├Żch ┼żivotn├Żch situ├íci├ích.

V├Żsledky v┼íak boli celkom presn├ę. Miestne pr├şkazy sa vykon├ívaj├║ okam┼żite, ako napr├şklad otvorenie konkr├ętnej aplik├ície.

Spodn├Ż riadok

Aplik├ícia Indigo Virtual Assistant je vynikaj├║ca aplik├ícia, ktor├í m├┤┼że poskytova┼ą kvalitn├ę slu┼żby. Ak v┼íak m├íte ┼ípinav├Ż internet, aplik├ícia si d├í poriadne zabra┼ą a poskytne v├ím odpovede na jednoduch├ę ot├ízky.

Aplik├ícia pre v├ís m├┤┼że urobi┼ą ve─ża vec├ş, vr├ítane otv├írania aplik├íci├ş, pripomenut├ş nastaven├ş a bud├şkov a dokonca aj kontroly po─Źasia za v├ís. Ale ak h─żad├íte nie─Źo jedine─Źn├ę, t├íto aplik├ícia v├ím to neposkytne.

Inštalácia a boot

In┼ítala─Źn├Ż proces aplik├ície je ┼ítandardnou v┼Ľta─Źkou. Prejdite na str├ínku aplik├ície v Google Play Store, kliknite na tla─Źidlo nain┼ítalova┼ą a sledujte s┼ąahovanie aplik├ície. Aplik├ícia je malej ve─żkosti a d├í sa stiahnu┼ą pomocou mobiln├ęho d├ítumu, ktor├Ż chcete. Aplik├ícia sa nain┼ítaluje nieko─żko sek├║nd po spusten├ş.

Aplik├íciu m├┤┼żete spusti┼ą bu─Ć pomocou ozn├ímenia o in┼ítal├ícii, alebo pomocou ikony v z├ísuvke aplik├ície.

Ak m├íte smartphone alebo tablet Samsung, pri spusten├ş aplik├ície sa zobraz├ş nov├ę kontextov├ę okno. T├íto spr├íva sa v├ím zobraz├ş, preto┼że v├í┼í smartphone bude pravdepodobne ma┼ą n├ístroj na prevod textu na re─Ź Google, ako aj modul Samsung.

Virtuálny asistent Indigo (1)

Odpor├║─Źam v├ím vybra┼ą verziu Google, preto┼że aplik├ícia s ┼łou lep┼íie spolupracuje. Po v├Żbere sa aplik├ícia dostanete na povinn├║ prihlasovaciu obrazovku. Nem├ím r├íd, ke─Ć ma nejak├í aplik├ícia n├║ti prihl├ísi┼ą sa, a preto je tu jednobodov├Ż odpo─Źet. V tejto aplik├ícii tie┼ż nie je ┼żiadny n├ívod alebo uv├ştacia obrazovka.

Virtuálny asistent Indigo (2)

Rozhranie

Rozhranie aplik├ície Indigo Virtual Assistant je trochu ┼ítandardn├ę. Jedin├í v├Żnimka v rozhran├ş je v pravom dolnom rohu obrazovky, kde uvid├şte tla─Źidlo mikrof├│nu. Obvykle je to v strede obrazovky.

Virtuálny asistent Indigo (3)

Jednou z dobr├Żch vec├ş na aplik├ícii je v┼íadepr├ştomn├Ż textov├Ż panel dostupn├Ż v spodnej ─Źasti obrazovky. ─Żahk├Ż pr├şstup k textov├ęmu panelu je skuto─Źne u┼żito─Źn├Ż, ke─Ć uviaznete v supermarkete s hlu─Źn├Żmi de┼ąmi. Alebo na dopravnom uzle, kde v┼íetci zdanlivo opieraj├║ hlavu o klaks├│n.

Virtuálny asistent Indigo (4)

Dizajn ┼ít├Żlu karty v aplik├ícii je tie┼ż ve─żmi pr├şjemn├Ż pre o─Źi. Text je naozaj ve─żk├Ż a ve─żmi ─Źitate─żn├Ż aj na dia─żku. P├í─Źi sa mi, ako je farebn├í sch├ęma prelo┼żen├í aj na karty. Celkovo je rozhranie aplik├ície ve─żmi dobr├ę.

Vlastnosti

Aplik├ícia nie je ┼íialene nabit├í funkciami. Nech├ípte ma zle, existuje nieko─żko celkom dobr├Żch funkci├ş, ale nie s├║ vo ve─żkom po─Źte.

Virtuálny asistent Indigo (5)

Aplik├ícia teraz m├┤┼że ─Ź├şta┼ą spr├ívy za v├ís. T├║to funkciu je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pri l├ş─Źen├ş alebo holen├ş. Teraz u┼ż nemus├şte nosi┼ą papier so sebou do k├║pe─żne.

Aplik├ícia je tie┼ż schopn├í sp├║┼í┼ąa┼ą aplik├ície. O─Źak├íval som, ┼że aplik├ícia nap├ş┼íe moje e -maily pod─ża ich dikt├ítu, ale bohu┼żia─ż to tak nebolo.

Virtuálny asistent Indigo (6)

Pou┼żitie

Aplik├ícia funguje dobre takmer vo v┼íetk├Żch situ├íci├ích. P├Żtal som sa na cestu, usporiadal pripomenutia a nastavil alarmy pomocou tejto aplik├ície a fungovalo to dobre.

Text je ve─żmi dobre ─Źitate─żn├Ż, aj ke─Ć ste aplik├íciu vlo┼żili do auta v aute. Klepnut├şm na niektor├ę karty m├┤┼żete spusti┼ą ┼ípeci├ílnu aplik├íciu, ak je nain┼ítalovan├í.

Virtuálny asistent Indigo (7)

Aplik├ícia si dokonca v┼íimla moju polohu a povedala, ┼że si to bude pam├Ąta┼ą. Neviem v┼íak, ako to ovplyvnilo spr├ívanie aplik├ície.

Rozpoznávanie hlasu

Aplik├ícia v z├ísade po┼żi─Źiava pr├ícu na rozpozn├ívan├ş hlasu aplik├ícii Google Talk-to-Speech. V├Żsledky s├║ ve─żmi uspokojiv├ę.

Virtuálny asistent Indigo (9)

Aplik├ícia rozpoznala m├┤j zv├Żraznen├Ż hlas v niektor├Żch situ├íci├ích r├┤zneho hluku v pozad├ş. Aj ke─Ć aplik├ícia mala probl├ęmy s moj├şm po─Ź├║van├şm v preplnenom n├íkupnom stredisku s koncertom prebiehaj├║cim v pozad├ş. Ale to sa dalo ─Źaka┼ą.

Virtuálny asistent Indigo (10)

Povolenia

Aplik├ícia potrebuje pr├şstup k va┼íim kontaktom, odosielanie SMS, pr├şstup k spr├ívam a poznanie va┼íej polohy. V┼íetky tieto funkcie s├║ nevyhnutn├ę pre z├íkladn├ę funkcie aplik├ície. Na uskuto─Ź┼łovanie hovorov budete potrebova┼ą pr├şstup k ├║─Źtom, to ist├ę plat├ş pre spr├ívy. Aplik├ícia potrebuje pozna┼ą va┼íu polohu pre slu┼żby zalo┼żen├ę na polohe.

Záver

Aplik├ícia Indigo Virtual Assistant je sol├şdnou aplik├íciou podobnou Siri pre Android. Aplik├ícia funguje dobre takmer vo v┼íetk├Żch situ├íci├ích a poskytuje kvalitn├Ż z├í┼żitok. Jedinou negat├şvou tejto aplik├ície je, ┼że je ve─żmi ┼ítandardn├í. Neposkytuje ni─Ź jedine─Źn├ę.

Ak teda u┼ż pou┼ż├şvate in├║ aplik├íciu virtu├ílneho asistenta pre Android, neexistuje ┼żiadny stimul na prechod na aplik├íciu Indigo Virtual Assistant. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo ot├ízky k tejto recenzii alebo aplik├ícii, nev├íhajte sa ich op├Żta┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.