Na čom je červená bodka Apple Watch a ako ju odstrániť

Začal som používať Apple Watch Pred viac ako mesiacom mi to pomohlo viac ako jedným. Viete, oznámenia, sledovanie fitness (ktoré normálne nikdy nepoužívam, ale Apple Watch je oveľa zábavnejšie byť aktívny), telefonovanie a prijímanie hovorov, všetko. Heck, dokonca používam WhatsApp Apple Watch v týchto dňoch. Avšak, tam sú niektoré veci, ktoré niekedy obťažujú s watchOS 6; ako určité symboly a ikony. Prípad v bode: malá červená bodka v hornej časti obrazovky.

Na čom je červená bodka Apple Watch?

Aká je teda červená bodka na Apple WatchPremýšľate V podstate ide o upozornenie, ktoré vám oznamuje, že máte neprečítané upozornenia. V podstate, ak ste si neprečítali, neodpovedali na ne alebo neodmietli oznámenie o svojom Apple WatchTáto malá červená bodka sa objaví v hornej časti tváre, nad ňou, kde je značka 12, čo znamená, že existujú nevybavené upozornenia, ktoré môžu vyžadovať vašu pozornosť.

Ako odstrániť Red Dot z Apple Watch

Osobne sa mi osobne nezaujíma o Red Dot, ktorý sa zobrazuje na mojich hodinkách. Ak však hľadáte spôsob, ako dostať túto malú ikonu navždy, našťastie existuje jednoduchý spôsob, ako odstrániť červenú bodku v systéme WatchOS! 6, To by ste mali urobiť.

Otvorte v prehliadači iPhone a iPhone aplikáciu "Zobraziť" klepnite na ‘Upozornenia'. Vypnite prepínač vedľa položky ‘Indikátor upozornení “,

To ste všetci Apple Watch Keď máte neprečítané upozornenia, na vašej tvári sa už nebude zobrazovať červená bodka. Nerobte si starosti, ak máte radi červenú červenú bodku, ktorú by ste radšej mali, môžete zapnúť a vypnúť iba indikátor upozornení.

Bonus: Prístup do notifikačného centra z rôznych miest

Keďže tu už hovoríme o oznámeniach a o tom, ako ich lepšie spravovať, môže byť zaujímavé vedieť ich, keď ste na pozore WatchOS. 5 Apple umožňuje prístup do Centra upozornení iba vtedy, keď ste boli na ciferníku, na watchOS 6 Môžete vstúpiť na panel oznámení bez ohľadu na to, kde sa nachádza.

Ak ste na ciferníku, môžete jednoducho prejsť dolu do centra upozornení. Ak sa však nachádzate v aplikácii, napríklad tretia strana Apple Watch ako WatchChat, stačí sa dotknúť a podržať horný okraj obrazovky, kým sa neuvoľní rukoväť. Potom ho môžete potiahnuť nadol a odhaliť na svojom počítači centrum upozornení Apple Watch, Docela dobre, však?

Mimochodom, toto funguje aj pre Control Center, takže k nemu máte prístup aj z aplikácií, ak to budete niekedy potrebovať.

Dbajte na to, aby sa na vašom ciferníku neusporiadali

Teraz, keď viete o význame červenej bodky vo vašom Apple WatchMôžete to urobiť ďalej a vypnúť ho, ak máte pocit, že ste zaplňovali ciferník zbytočnými informáciami. Takže si naštvaná tým, že sa ti objavila červená bodka Apple Watch z času na čas, alebo ste ako ja a radšej by som to mal? Vedeli ste tiež o stlačení a podržaní, aby ste sa dostali do centra upozornení a funkcie ovládacieho centra? Pretože som to neurobil a zistil som to náhodou pri hraní hry Dare the Mono, čo je jedna z mojich obľúbených Apple Watch hry všetkých čias.