Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Myš, ktorú by sme mali mať, je 13 EUR Amazon

Nie veľa ľudí používa myš ako vertikálne, ktoré navrhuje Anker v super zľave na Amazon, ale mali by sme to urobiť všetci, najmä tí, ktorí trávia veľa hodín prácou na počítači: to je dôvod.

Vertikálna Anker myš na predaj Amazon

Klasická myš, ktorá sa zvyčajne používa na kompletizáciu pevných alebo stolových pracovných staníc, nie je ideálna na použitie, keď trávite veľa hodín pred počítačom: pozícia vedie k nadmerne namáhajte zápästie, so všetkými dôsledkami prípadu. Inak a vertikálna myš má lepšiu ergonómiu a pomáha cítiť sa unavené ruky a zápästia po jednom dni práce: môžeme to zaručiť, pretože v redakcii používame tento druh nástroja, máme tiež jednotku modelu Anker navrhnutú v propagácii na Amazon,

Myš, ktorú by sme mali mať, je 13 EUR Amazon 1

Zvýhodnené príslušenstvo je zaujímavé, pretože to nie je len konkrétny model, ale má tiež na palube sériu klávesy vykonávať rýchle akcie (napríklad výber OOP medzi 800/1200/1600). Ankerova myš je samozrejme bezdrôtový a pracuje s dvoma batériami typu mini stylus (AAA). Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je tiež ideálny na použitie v kombinácii s prenosným počítačom, ktorý môžete bez problémov vložiť do tašky.

Celá cena vertikálna myš Anker je to 19,99 EUR, ale – vďaka aktuálnej flash propagácii – môžete zaplatiť iba 13,99 EUR. Na tejto adrese nájdete produktový list spolu s možnosťou dokončenia nákupu. Doprava zdarma využíva výhody služieb Prime, a preto je veľmi rýchla: produkt dostanete do jedného pracovného dňa.

smartphone