MyRadar Po─Źasie Radar v8.0,1 [Pro] APK na stiahnutie zadarmo

MyRadar je r├Żchla, ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia bez ozd├┤b, ktor├í zobrazuje animovan├Ż meteorologick├Ż radar okolo va┼íej aktu├ílnej polohy a umo┼ż┼łuje v├ím r├Żchlo zisti┼ą, ak├ę po─Źasie sa v├ím bl├ş┼żi. MyRadar Po─Źasie Radar v8.0,1 [Pro] APK Free Download Najnov┼íia verzia pre Android. Stiahnite si pln├Ż s├║bor APK aplik├ície MyRadar Weather Radar v8.0,1 [Pro].

Preh─żad a vlastnosti MyRadar Weather Radar v8.0,1 [Pre]

Pred stiahnut├şm aplik├ície MyRadar Weather Radar v8.0,1 [Pro] APK, Ni┼ż┼íie n├íjdete kr├ítky preh─żad a zoznam funkci├ş.

Preh─żad: MyRadar je r├Żchla, ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia bez ozd├┤b, ktor├í zobrazuje animovan├ę meteorologick├ę radary okolo va┼íej aktu├ílnej polohy a umo┼ż┼łuje v├ím r├Żchlo zisti┼ą, ak├ę po─Źasie sa v├ím bl├ş┼żi.

Sta─Ź├ş spusti┼ą aplik├íciu a va┼ía poloha sa objav├ş s animovan├Żm po─Źas├şm! Mapa m├í ┼ítandardn├║ funkciu ┼ítipnutia / pribl├ş┼żenia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje plynule pribl├ş┼żi┼ą a pos├║va┼ą sa po Spojen├Żch ┼ít├ítoch a sledova┼ą, ak├ę po─Źasie je kdeko─żvek. MyRadar zobrazuje animovan├ę po─Źasie, tak┼że m├┤┼żete zisti┼ą, ─Źi d├í┼ż─Ć smeruje smerom k v├ím alebo od v├ís a ako r├Żchlo. Okrem bezplatn├Żch funkci├ş aplik├ície je k dispoz├şcii nieko─żko ─Ćal┼í├şch inov├íci├ş; pozrite si v├í┼żne b├║rkov├ę varovania vo va┼íej oblasti, ako ich poskytuje N├írodn├í meteorologick├í slu┼żba, a sledovanie hurik├ínov v re├ílnom ─Źase – skvel├ę pre za─Źiatok hurik├ínovej sez├│ny! Stiahnite si MyRadar e┼íte dnes a vysk├║┼íajte si to! ─îo je nov├ę: – Nov├í ikona aplik├ície a svie┼żi vzh─żad a dojem! – Opraven├Ż probl├ęm, ktor├Ż sp├┤sobil, ┼że sa na niektor├Żch zariadeniach Pixel objavilo ve─żk├ę pr├ízdne upozornenie. – Vylep┼íen├ę ur─Źovanie polohy pomocou GPS, ke─Ć je aplik├ícia akt├şvna, preto┼że niektor├ş pou┼ż├şvatelia nez├şskali presn├ę polohy. – Opraven├í chyba pri ┼ítarte pri spusten├ş priamo z Obchodu Play. – ┼áed├í mapa sa teraz pok├║si zobrazi┼ą ┼ít├ştky vo vami zvolenom jazyku. Mod Info: Funkcie Pro odomknut├ę; Sledovanie hurik├ínu v re├ílnom ─Źase odomknut├ę; Profesion├ílny radar odomknut├Ż. T├íto aplik├ícia nem├í ┼żiadne reklamy

MyRadar Po─Źasie Radar v8.0,1 [Pro] APK – technick├ę podrobnosti

Predt├Żm, ako za─Źnete pou┼ż├şva┼ą slu┼żbu MyRadar Weather Radar v8.0,1 [Pro] APK Download si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą technick├ę podrobnosti APK ni┼ż┼íie:

MyRadar Po─Źasie Radar v8.0,1 [Pro] APK na stiahnutie zadarmo

Tak┼że nad┼íen├ş na stiahnutie? Kliknut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie spust├şte aplik├íciu Download MyRadar Weather Radar v8.0,1 [Pro] APK. Toto je jedin├ę priame spojenie aplik├ície MyRadar Weather Radar v8.0,1 [Pro].