My Bricked My Moto G7 Plus po znížení triedy: Ako to opraviť

My Bricked My Moto G7 Plus po znížení triedy: Ako to opraviť 1

Prechod z jednej verzie OS na inú môže v krátkodobom horizonte spôsobiť problémy. Pretože väčšina používateľov motocykla Moto G7 Plus čelí náhodným štartovacím slučkám a nefunkčným zariadeniam pri znižovaní kvality. Proces znižovania kvality je citlivou úlohou všetkých smartfónov a mali by ju vykonávať iba odborníci. Niektorí používatelia sa však snažia vziať veci do vlastných rúk a nakoniec skončiť s pevným zariadením Moto G7 Plus. Ale ak ste v rovnakej situácii, nebojte sa. Upevnenie jednotky Moto G7 z tvrdej tehly je jednoduchý proces. A dnes vás prevedieme týmto procesom.

Väčšina zariadení Moto G7 Plus je tvrdá z dôvodu chýb v aktualizácii alebo z dôvodu chýb alebo škodlivých aplikácií. Na oživenie zariadenia vo väčšine prípadov stačí jednoduchý reštart. Ale niekedy môže prístroj prejsť do polohy tvrdých tehál a spôsobiť vážne problémy. Najlepším spôsobom, ako odomknúť svoje zariadenie Moto G7 Plus, je blikanie úložnej pamäte ROM na vašom zariadení. V závislosti od vašej oblasti a požadovaného jazyka existuje veľa úložných ROM Moto G7 Plus. Po zablikaní úložného ROM bude vaše zariadenie obnovené.

My Bricked My Moto G7 Plus po znížení triedy: Ako to opraviť

Prečo je moja kefka na vlasy Moto G7 Plus?

Hardbrick je stav, keď váš smartphone nereaguje na žiadne fyzické podnety. V jednoduchých prácach váš smartphone zomrie a už ho nebudete môcť používať. Vo väčšine prípadov môže byť váš Moto G7 Plus pevne zakrytý kvôli malvéru, vírusom, infikovaným aplikáciám. Vaše zariadenie však môže dostať hardbrick aj v prípade zlyhania aktualizácie alebo downgrade operačného systému. Môže sa to tiež stať, ak má váš blesk nesprávny súbor firmvéru pre vaše zariadenie.

Ale ak ste už svoje zariadenie Moto G7 Plus postavili pevne, teraz sa nemusíte báť. Pretože odblokovanie je jednoduchý proces a táto blikajúca vrstva ROM vyrieši problém tvrdých tehál v žiadnom momente. V tvrdej tehle stratíte aj obraz na obnovenie a obraz zavádzača. Pokúsime sa teda znova spustiť tieto služby, aby sme mohli flash pamäť ROM a znova spustiť zariadenie.

Ako opraviť Moto G7 Plus HardBricked režim

Oprava tvrdej tehly môže byť pre niektorých zložitá záležitosť. Uisťujeme vás však, že proces je veľmi jednoduchý a že sa môžete s jeho prístrojom znova tešiť. Dobrou správou pre vás je, že Moto G7 Plus beží na čipe Qualcomm a že automaticky aktivuje režim Qualcomm Emergency Download (EDL) v predvolenom nastavení. Tento režim použijeme na oživenie zavádzača.

podmienky

Chápeme, že vaše zariadenie je v režime tvrdých tehál a už nemôžete robiť nič viac. Pred vykonaním tohto postupu sa však uistite, že máte nasledujúce informácie:

Kvalitný synchronizačný kábel USB Nabite svoje zariadenie na najmenej 60% (ak si nie ste istí skutočným percentuálnym podielom batérie, nabíjajte ho 30 minút). V časti sťahovania stiahnite všetky potrebné ovládače a súbory firmvéru.

K stiahnutiu

Proces obkladania Moto G7 Plus

Pred pokračovaním sa uistite, že zariadenie zobrazuje kombinovaný port Qualcomm sťahovania. Pretože tu budeme blikať potrebné súbory firmvéru.

Stlačte tlačidlo Power + Volume alebo 30 sekúnd a pripojte zariadenie k počítaču. V okne správy zariadenia sa zobrazí ako „Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM ..)“. Ak áno, začnime týmto rýchlym postupom:

Najskôr otvorte príkazový riadok v režime administrátora

My Bricked My Moto G7 Plus po znížení triedy: Ako to opraviť 2

Stiahnite a extrahujte priečinok „blackflash.zip“ a prejdite tam.

My Bricked My Moto G7 Plus po znížení triedy: Ako to opraviť 3

Na príkazovom riadku prejdite do tohto priečinka. môžete to urobiť stlačením „CD {umiestnenie priečinka}“

opraviť tvrdý tehla moto G7 plus smartphone ľahko

Po pripojení zariadenia spustite v termináli „blank-flash.bat“

blank-flash.bat

My Bricked My Moto G7 Plus po znížení triedy: Ako to opraviť 4

Teraz počkajte niekoľko minút, kým sa proces blikania nedokončí. Po dokončení aktivuje bootloader a obnovovací systém zariadenia. Teraz môžete pamäťovú jednotku ROM na tejto jednotke zablikať a vrátiť ju do prevádzky.

Stiahnite si súbor teraz “XT1965-3_LAKE_RETEU.zip” zo sekcie na stiahnutie.

Rozbaľte súbor ROM vrstvy a pridajte ho “FastBootAddOnFiles.zip” do rovnakého priečinka.

My Bricked My Moto G7 Plus po znížení triedy: Ako to opraviť 5

Teraz otvorte príkazový riadok (režim správcu) a prejdite do priečinka Stock ROM. Tu spustite príkaz „flashfile.bat“ v termináli.

flashfile.bat

Počkajte niekoľko minút na dokončenie procesu blikania ROM.

Ako sa vyhnúť tvrdej tehle Moto G7 Plus počas znižovania triedy

Dúfam, že ste úspešne obnovili svoje zariadenie Moto G7 Plus z režimu tvrdých tehál. Režim tvrdých tehál môžete znova získať, keď niekoľkokrát upgradujete alebo znížite olympijské hry. Deje sa tak v dôsledku technickej chyby alebo problému s napájaním. väčšina smartphones získate problémy s kalibráciou batérie a automaticky vypne zariadenie v režime downgrade alebo inovuje situácie OS. To spôsobí, že jednotka prejde do stavu začiatočného stavu alebo prípadne z tvrdej tehly.

záver

Týmto sa dostávame na koniec tohto článku. Dúfam, že ste na svojom zariadení Moto G7 Plus vyriešili problém s tvrdými tehlami. Ak stále čelíte problémom, komentujte nižšie. Pomôžeme vám akýmkoľvek spôsobom. Ak chcete sledovať tú istú vec s pôvodným vláknom XDA, môžete tak urobiť kliknite tu, Odporúčame tiež pravidelne zálohovať zariadenie, aby ste predišli zbytočnej strate údajov v prípade problémov s pevnými tehlami alebo bootovaním.