MWC 2021 sa realizuje v Barcelone. Com COVID alebo sem COVID

A pandemia COVID-19 deixou muitas víťazmi, tanto pessoais como financeiras. Od prvého do konca MWC 2020, čo znamená, že budú zrušené, až kým nebudú úspešné.

Nos últimos 12 meses, especulou-se se o MWC voltaria a ser realizado ou se seria cancellado ou mudado o formato. Hoje o CEO da GSMA, empresa que a organa, deu a resposta.

MWC 2021 estará cara a cara em Barcelona

Ao contrário de ocasiões anteriores, neste ano de 2021 medziná rodné konferencie a oslavy junho na cidade de Barcelona, kongres Xangai ocorrerá neste mesmo mês de fevereiro. Portanto, as datas forad trocadas, pelo menos nesta ocasião.

Generálny riaditeľ spoločnosti GSMA, Jon Hoffman, vyhlásite, že “Potrebné exigidos pela Covid reduzirão a nossa capacidade. Celých 110 mil. Pesom, ktoré obmedzujú sťahovanie a testovanie jednostranných jednostranných plôch, alternatívnych spôsobov«.

Assim pois, o limite de capacidade será definido em cerca de 40,000 pessoasVýsledok negatívneho dopadu na test Covid-19 má 72 horných úrovní pred inštaláciou.

Súvisiace články: Novinky a inovácie v spoločnosti Philips Hue

Ainda faltam meses para a feira, que séria 28 de junho a 1º de julho, Väčšina z nich sa zúčastňuje na MWC, pričom existuje veľa možností, ako vykonávať autorizované práce s ich realizáciou.