MuteVibes Jailbreak Tweak: Prispôsobte zvonenie / tichý zvuk a vibrácie vášho iPhone

MuteVibes Jailbreak Tweak: Prispôsobte zvonenie / tichý zvuk a vibrácie vášho iPhone 1

Samozrejme, ak je váš iPhone uzamknutý, viete, že máte nad jeho funkciami väčšiu kontrolu Apple navrhnuté tak, aby ste mohli tieto funkcie zmeniť podľa svojho vkusu pomocou mnohých vylepšení útek z väzenia dostupných pre používateľov iPhone. S novým a zadarmo používať útek z väzenia zvaný štípnout MuteVibes, teraz môžete ovládať (alebo civilizovanejší spôsob prispôsobenia) zvukový a vibračný vzor prepínača zvonenia / ticha vášho iPhone.

vylepšiť útek z väzenia

Prepínač zvonenia / tichého režimu pre iPhone umožňuje používateľom prepínať medzi tichým režimom a režimom zvonenia. MuteVibes umožňuje používateľom s Jailbroken iPhones prispôsobiť si vibračné vzorce telefónu, keď zvoní v tichom režime, ako aj zvuk, ktorý sa prehráva, keď zvoní telefón. Tu je návod, ako to urobiť.

Ako prispôsobiť zvonenie / zvuky a vibrácie zariadenia iPhone pomocou funkcie MuteVibes (útek z väzenia)

Najprv si stiahnite archív MuteVibes z tu (twickd) alebo tu (GitHub) používa preferovaného správcu balíkov vo vašom jailbroken iPhone. Počas inštalácie bude mať nástroj automaticky vyhradenú skrinku v nastavovacom stojane vášho iPhone. Tam si môžete nastaviť vyladenie, aby vyhovovalo vašim očakávaniam.

Jedna vec, ktorú potrebujete vedieť, je to, že chcete vyladiť alebo zapnúť vyladenie podľa vášho želania, Respringing je potrebné, pretože sa chcete uistiť, že vaše vyladenia sú uložené, keď potrebujete reštartovať. Na splnenie tejto potreby má vývojár v pravom hornom rohu vylepovacieho stojana MuteVibe tlačidlo na obnovenie tlače. Ak však nechcete svoje vyladenia uložiť, máte voľnosť na deaktiváciu funkcie Respring.

vylepšiť iphone mutevibes

Vylepšenia ponúk MuteVIbes 5 možnosti, z ktorých si môžete vybrať pri prepínaní iPhone do tichého režimu alebo do režimu zvonenia.

V prípade tichého režimu si môžete vybrať zo vzorcov vibrácií Svetlo, usilovne, rýchly, dlho a žiadny, Posledná možnosť, žiadny, je ekvivalentné „vypnutiu“ „tichého režimu“ v MuteVibes.

5 zvukový vzor MuteVibes vám ponúka, keď je váš iPhone v režime zvonenia Tada, dudu, Triasť, Boopa žiadny, Už môžete dospieť k záveru, čo znamená posledná možnosť. S týmito vylepšeniami môžete experimentovať, až kým nenájdete vhodnú kombináciu.

Vylepšenie MuteVibe je kompatibilné s telefónom iPhone bežiacim vo verziách iOS 12 a iOS 13.