MusicAlbumScroll Zv├Ż┼íenie dynamiky Apple Hudobn├í aplik├ícia s nov├Żmi gestami a ─Ćal┼í├şmi

MusicAlbumScroll Zv├Ż┼íenie dynamiky Apple Hudobn├í aplik├ícia s nov├Żmi gestami a ─Ćal┼í├şmi 1

Apple Hudobn├ş pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu chv├íli┼ą. Okrem toho, ┼że je jedn├Żm z najlep┼í├şch z├í┼żitkov zo streamovania hudby na platforme iOS, je to tie┼ż nat├şvne pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie s plnou integr├íciou Siri a mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi v├Żhodami. Ale, so s├║hlasom strany, m├í niektor├ę nedostatky – hlavne v oddelen├ş UI.

MusicAlbum je novo vydan├Ż, bezplatn├Ż re┼żim ├║tek z v├Ązenia od Ethan Whited, v├Żvoj├íra iOS, ktor├Ż vylep┼íuje p├┤vodn├║ verziu Apple Hudobn├ę rozhranie s ve─żmi potrebn├Żmi funkciami pos├║vania. S n├şm m├┤┼żete horizont├ílne pos├║va┼ą medzi ned├ívno pridan├Żmi albumami, upravova┼ą hodnoty medzier a dokonca aj streamova┼ą Apple Hudobn├í aplik├ícia so zaoblenou grafickou estetikou.

Pre lep┼íie vysvetlenie toho, ─Źo slov├í dok├í┼żu op├şsa┼ą, sa pozrieme ni┼ż┼íie na uk├í┼żkov├ę video pre v├Żvoj├írov:

MusicAlbumScroll Zv├Ż┼íenie dynamiky Apple Hudobn├í aplik├ícia s nov├Żmi gestami a ─Ćal┼í├şmi 2

Uvid├şte rolovanie zo strany na stranu, ktor├ę pretek├í ka┼żd├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm aplik├ície. Je ─żahk├ę poveda┼ą Apple T├║to funkciu by ste mali okam┼żite zahrn├║┼ą Apple Hudba, ale od tej doby, ─Źo nehraj├║, m├í Whited to zvl├í┼í┼ą v├Żhodn├ę.

Po in┼ítal├ícii MusicAlbumScroll prid├í panel predvolieb venovan├Ż aplik├ícii Nastavenia, kde pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu konfigurova┼ą z├íplaty pod─ża svojich predst├ív:

MusicAlbumScroll Zv├Ż┼íenie dynamiky Apple Hudobn├í aplik├ícia s nov├Żmi gestami a ─Ćal┼í├şmi 3

Tu m├┤┼żete:

 • Povo─żte alebo zak├í┼żte MusicAlbumScroll na po┼żiadanie
 • Upravte vodorovn├ę rozstupy medzi objektmi
 • Upravte zvisl├║ vzdialenos┼ą medzi objektmi
 • Povo─żte zaoblen├║ estetiku umenia albumu
 • Medzi vykonan├şm zmien budete musie┼ą aplik├íciu Hudba don├║ti┼ą, aby sa zavrela. Na┼í┼ąastie v├Żvoj├ír poskytuje u┼żito─Źn├ę tla─Źidlo, ako to urobi┼ą v pravom hornom rohu panela preferenci├ş.

  T├ş, ktor├ş s├║ pripraven├ş aktualizova┼ą svoju nat├şvnu hudobn├║ aplik├íciu pre in┼ítal├ície vo v├Ązniciach so syst├ęmom iOS 13, si m├┤┼żu stiahnu┼ą MusicAlbumScroll zadarmo z ├║lo┼żiska Twickd prostredn├şctvom svojho ob─ż├║ben├ęho spr├ívcu bal├şkov. Upozor┼łujeme, ┼że ├║prava pracuje iba s aplik├íciou Hudba a nebude kompatibiln├í s rie┼íeniami streamovania hudby tret├şch str├ín, ako je napr├şklad Spotify.

  Pl├ínujete in┼ítal├íciu aplik├ície MusicAlbumScroll? Dajte n├ím vedie┼ą pre─Źo alebo pre─Źo nie v sekcii s koment├írmi ni┼ż┼íie.

  Related Articles

  Back to top button