Musí mať bezpečnostné doplnky pre blogerov

Aká prevláda hackerstvo, pokiaľ ide o vaše webové stránky WordPress? Čo môžete urobiť, aby ste zabránili škodlivým používateľom, ktorí sa snažia obísť vaše bezpečnostné opatrenia a zničiť váš pracovný čas? V závislosti od toho, do akej miery sa spoliehate na elektronický obchod, by hacker mohol ohroziť vaše živobytie a znížiť váš mesačný príjem.

Hacking WordPress je skutočne veľmi populárny! Prečo je toto Zamyslite sa nad rozdielmi medzi strojmi založenými na Windows a ten, ktorý prevádzkuje operačný systém Windows 7 Apple, Windows Je to oveľa obľúbenejší operačný systém a veľká väčšina spoločností bude používať jeden operačný systém. Ak som hacker, mojím hlavným cieľom nie je len získať čo najviac informácií z týchto počítačov, ale tiež ich chcem mať pod kontrolou, aby som ich mohol pridať do botnetu. Botnet je armáda počítačov, ktorú hacker ovláda, a poskytuje tak väčšiu výkonnosť pri spracovaní a schopnosť vykonávať útoky DDOS pre zábavu alebo zisk.

Ako hacker Blackhat má zmysel naučiť sa čo najviac o najobľúbenejšom operačnom systéme, ak sa chystáte rozšíriť svoju zombie armádu počítačov pod svoj príkaz. Hackeri sa zriedka zameriavajú na hackerské produkty z Apple Pretože to nie je také populárne a bude produkovať menej otvorené stroje, kde môžu začať pracovať.

Doplnok iThemes Security WordPress

Našťastie existuje veľa doplnkov, ktoré vám pomôžu bojovať proti týmto nástrojom, ktoré môžu hackeri použiť. Zoberme si napríklad iThemes Security. Ak sa niekto pokúša vynútiť heslo, môže to pomôcť pri odvrátení útoku. iThemes obmedzí počet pokusov o prihlásenie na vaše stránky. Útok hrubou silou je omnoho ťažšie dosiahnuť, keď útočník môže pomocou IP odhadnúť svoje heslo iba trikrát predtým, ako bude zablokovaný a nútený prejsť na novú adresu IP, aby mohol vykonať zvyšok útoku.

iThemes bude tiež presadzovať silné heslá pre všetkých vo vašej organizácii. Napríklad kľúčoví ľudia vo vašej spoločnosti, napríklad správca alebo vydavateľ, môžu relaxovať pomocou hesiel, ktoré používajú na získanie prístupu. Všetci sme to urobili v minulosti. Ak existuje aplikácia, ktorú pravidelne používate, nemusíte zakaždým, keď chcete získať prístup, zadávať zložité heslo. Je únavné nasadiť dlhú reťaz, ktorá kombinuje písmená, čísla a symboly.

S týmto spôsobom myslenia je problém. Pri pokusoch o vynútenie hesla hrubou silou budú nástroje ako WPScan používať zoznam bežných slov a fráz. Hneď od netopiera to znižuje počet kombinácií, ktoré je potrebné spustiť pred tým, ako konečne uhádnu správnu kombináciu. Použitím iThemes a silného hesla získate viac času, než si blackhat nájde spôsob, ako vstúpiť.

Doplnok BlogVault WordPress

Doplnok BlogVault WordPress

Ako ste v bezpečí? Pomocou servera WPScan môžete vykonávať týždenné audity svojich stránok. Zostanete v obraze o najnovších hackerských aktivitách a zneužívate neoprávnene kódované doplnky. Váš tím používa dokonca najnovšie bezpečnostné doplnky, aby ste sa uistili, že nie ste zraniteľní a máte silnú ochranu heslom. Nakoniec však na tom nezáleží.

S nulovým zneužitím môžu hackeri stále manévrovať za svoju obranu. WPScan nemôže vyhľadávať zraniteľné miesta, ak bezpečnostná diera nie je v databáze pre použitie API. To znamená, že k novým hackerom a zneužitiam môže stále dochádzať, pretože obec o nich ešte stále nevie. Nulové exploity sa budú často predávať uchádzačovi s najvyššou ponukou, pretože je ťažké prísť a môžu odhaliť potenciálne cenné informácie o cieli.

Na vykonávanie automatických aktualizácií a záloh na všetkých svojich stránkach použite službu ako BlogVault. Rozhranie je veľmi ľahké pochopiť a keď urobíte novú synchronizáciu, proces je rýchly, takže sa nebudete čudovať, kedy bude vykonaný. Navštívte BlogVault ešte dnes a ľahko vytvorte zálohy pre všetky stránky, ktoré vlastníte.

Doplnok Sucuri WordPress

Doplnok Sucuri WordPress

Boli ste hacknutí? Je príliš neskoro? Od 199,99 dolárov ročne môžete mať pokoj, pretože budete pracovať s odborníkmi na bezpečnosť. Môžu ponúknuť neobmedzené čistenie škodlivého softvéru. Ak hacker alebo tím blackhats zacielili vaše stránky, nezáleží na tom, keď pracujete so spoločnosťou Sucuri, pretože poskytujú toľko vyčistení, koľko potrebujete. Sú tiež agnostickí, pokiaľ ide o váš operačný systém, takže bude fungovať dobre pre systémy založené na Linuxe alebo Windows,

Odpoveď tohto bezpečnostného tímu bude rýchla, pretože pracujú 24 hodín denne a budú reagovať 24 hodín denne 7 dni v týždni. Chápu, aké dôležité je rýchlo prevrátiť hack a urýchliť fungovanie vašej firmy, aby sa udržal dobrý imidž verejnosti a aby boli informácie o zákazníkoch utajené. Vyskúšajte svoju službu ešte dnes a zistite, o koľko sa budete cítiť, keď viete, že títo odborníci môžu na záchranu kedykoľvek prísť.

Ochrana blogu WordPress pred hackermi

Hacking WordPress je populárny ako WordPress je populárny. Hackeri sa chcú zamerať na čo najviac počítačov, ak sa chcú naučiť rôzne nástroje a výhody na zraniteľnom systéme. Môžete predpokladať, že na vašu webovú stránku WordPress môžu vstúpiť iba odborníci, bolo by to však nesprávne. Dokonca aj hackeri majú nástroje, ktoré môžu tento proces automatizovať a zjednodušiť.

Pozrite sa na jednoduchý nástroj, ako je WPScan. Toto je bezplatný nástroj, ktorý analyzuje zraniteľné miesta a bol vytvorený pre odborníkov v oblasti bezpečnosti, ako aj pre ľudí, ktorí udržiavajú webové stránky. Nástroj rozhrania príkazového riadku používa rozhranie API na neustále extrahovanie údajov. To znamená, že ak sa chyba zabezpečenia nájde vo vašej verzii programu WordPress alebo v doplnku, pridá sa do knižnice ďalších zraniteľností. Hacker už nemusí automaticky držať krok s najnovšími bezpečnostnými dierami, keď je do tohto nástroja automaticky pridaný. Každý deň dostáva až 50 požiadaviek API, čo je veľa rôznych systémov, ktoré si blackhat môže skontrolovať, aby zistil, kto má medzery v zabezpečení. Odborníci môžu aktualizovať a pristupovať k viacerým skenom za jednu cenu.

Aké sú niektoré z rôznych vecí, ktoré tento nástroj dokáže urobiť? Skener vyhľadá, ktorú verziu programu WordPress používate. Ak je verzia stará a zastaraná, cieľ sa umiestni na jej chrbát, pretože hackeri vedia, že nové verzie a bezpečnostné záplaty nebudú aktualizované. Tento proces sa nazýva vymenovanie alebo akt stanovenia počtu niečoho. Ak máte staršiu verziu programu WordPress, o ktorej je známe, že je náchylný na určité útoky, môžete si byť istí, že blackhats pôjdu najskôr na váš web pomocou tohto nástroja alebo iných.

Rovnaký proces vymenovania je možné použiť pre doplnky aj pre rôzne témy. Kontroly informujú hackerov o tom, ktorú verziu doplnku používate s metódou podobnou odtlačkom prstov. Každá iná verzia má určité znaky alebo značky, ktoré ľuďom umožňujú vedieť, akú verziu softvéru používajú. Je to nebezpečné, pretože doplnky a témy, o ktorých je známe, že sú zraniteľné, budú ako prvé napadnuté hackermi. Hackeri využijú najskôr ovocie skôr, ako sa presunú do iných systémov, ktoré sú aktuálne a ťažšie vstúpia.

Ďalšou vecou, ​​ktorú si treba zapamätať, je to, že služba WPScan ponúka možnosť hrubej sily hesla. Čo to znamená? Predstavte si zámok na vašich predných dverách. Odborník, ktorý sa snaží dostať dovnútra, by mohol mať čas na to, aby sa pokúsil opatrne otvoriť zámok a dozvedel sa všetko o jeho obranách. Iní zločinci však jednoducho otestujú každý kľúč, ktorý majú, rýchlo prechádzajú každou možnou kombináciou, ktorú môžu premyslieť, až kým nie sú dostatočne blízko, aby im umožnil prístup.

Ochrana proti hrubej sile

Útok na vaše heslá hrubou silou je veľmi častý. Koncom roka 2017 bola spustená útočná kampaň zameraná konkrétne na stránky, na ktorých je spustený WordPress. Pri útoku sa na vykonanie úlohy použilo veľké množstvo rôznych adries IP, čo znamenalo, že bolo ťažšie vedieť, odkiaľ útok pochádza, a bolo tiež ťažšie zakázať blokovanie adries IP. Tu prichádza botnet s ohrozenými počítačmi. Keď má čierny klobúk dostatok počítačov pod kontrolou, môže byť ťažké blokovať ich útoky, keď prichádzajú z mnohých oblastí naraz. Tento útok dosiahol vrchol 14 miliónov útokov za hodinu. Ste pripravení na taký útok?

To je pre našu kontrolu týchto doplnkov a služieb WordPress. Neustále sa vracajte k vynikajúcim témam, aby ste sa uistili, že máte vždy najnovšie informácie o zabezpečení a vaše informácie sú v bezpečí. Vždy vás budeme informovať o tom, čo sa deje vo svete zabezpečenia WordPress.