Musí mať bezpečnostné doplnky pre blogerov

Aká je prevaha hackerov na vašom webe WordPress? Čo môžete urobiť, aby ste zabránili škodlivým používateľom, ktorí sa pokúšajú obísť vaše bezpečnostné opatrenia a zničiť váš pracovný čas? V závislosti od toho, do akej miery dôverujete elektronickému obchodu, môže hacker poškodiť vaše živobytie a znížiť váš mesačný príjem.

Hacking WordPress je skutočne populárny! Prečo je to tak? Pomysli na rozdiely medzi strojmi založenými na Windows a ten, z ktorého operuje operačný systém Apple, Windows je to oveľa obľúbenejší operačný systém a veľká väčšina spoločností bude používať jeden operačný systém. Ak som hacker, mojím hlavným cieľom nie je len získať čo najviac informácií z týchto počítačov, ale tiež ich chcem mať pod kontrolou, aby som ich mohol pridať do botnetu. Botnet je armáda počítačov, ktoré hacker ovláda, a ponúka väčšiu kapacitu spracovania a schopnosť vykonávať útoky DDOS pre zábavu alebo zisk.

Ako hacker Blackhat má zmysel len sa o ňom dozvedieť čo najviac. najobľúbenejší operačný systém, ak sa snažíte zvýšiť svoju armádu počítačových zombie pod vašim velením. Hackeri sa zriedka zameriavajú na produkty hackerov Apple Pretože to nie je také populárne a bude produkovať menej otvorených strojov, kde môžu začať pracovať.

IThemes Doplnok zabezpečenia WordPress

IThemes Doplnok zabezpečenia WordPress

Našťastie existuje veľa doplnkov, ktoré vám pomôžu bojovať proti týmto nástrojom, ktoré môžu hackeri použiť. Zoberme si napríklad iThemes Security. Ak sa niekto pokúša vynútiť heslo, môže pomôcť obísť útok. IThemes obmedzí počet pokusov o prihlásenie na vaše stránky. Útok hrubou silou je oveľa ťažší, keď útočník môže s IP zablokovať svoje heslo iba trikrát, a potom ho musí zablokovať a prinútiť prejsť na novú adresu IP, aby mohol vykonať zvyšok útoku.

IThemes tiež použije silné heslá na všetkých vo vašej organizácii. Napríklad dôležití ľudia vo vašej spoločnosti, napríklad správca alebo vydavateľ, môžu relaxovať pomocou hesiel, ktoré používajú na získanie prístupu. Všetci sme to urobili v minulosti. Ak existuje aplikácia, ktorú pravidelne používate, nemusíte zakaždým, keď k nej chcete pristupovať, zadávať zložité heslo. Je únavné dať dlhú reťaz, ktorá kombinuje písmená, čísla a symboly.

S týmto spôsobom myslenia je problém. Pri pokusoch o vynútenie hesla hrubou silou budú nástroje ako WPScan používať zoznam bežných slov a fráz. Hneď vedľa netopiera znižuje počet kombinácií, ktoré musia vykonať, kým konečne uhádne správnu kombináciu. Použitím iThemes a silného hesla ušetríte viac času, než Blackhat nájde spôsob, ako vstúpiť.

Doplnok BlogVault WordPress

Doplnok BlogVault WordPress

Ako ste v bezpečí? Na svojom webe môžete vykonávať týždenné audity pomocou WPScan. Stále informujete o najnovších hackeroch a zneužívaní nesprávne kódovaných doplnkov. Váš tím stále používa najnovšie bezpečnostné doplnky, aby ste sa uistili, že nie ste zraniteľní a máte silnú ochranu heslom. Nakoniec však na tom nezáleží.

Pri vykorisťovaní v nulový deň môžu hackeri stále manévrovať za svoju obranu. WPScan nemôže hľadať zraniteľné miesta, ak bezpečnostná diera nie je v databáze pre použitie API. To znamená, že k novým hackerom a zneužitiam môže stále dôjsť, pretože ich obec ešte nepozná. Nulové prieskumy sa často predávajú uchádzačovi s najvyššou ponukou, pretože je ťažké ho nájsť a môžu odhaliť potenciálne cenné informácie o cieli.

Na vykonávanie automatických aktualizácií a záloh na všetkých svojich stránkach použite službu ako BlogVault. Rozhranie je veľmi ľahko zrozumiteľné a keď urobíte novú synchronizáciu, proces je rýchly, takže sa nemusíte pýtať, kedy bude vykonané. Navštívte BlogVault ešte dnes a ľahko si vytvorte zálohy pre všetky webové stránky, ktoré vlastníte.

Doplnok Sucuri WordPress

Doplnok Sucuri WordPress

Boli ste hacknutí? Je príliš neskoro? Od 199,99 dolárov ročne si môžete byť istí, že budete pracovať s odborníkmi na bezpečnosť. Môžu ponúknuť neobmedzené čistenie škodlivého softvéru. Ak tím hackerov alebo blackhats zacielil na vaše stránky, nezáleží na tom, keď pracujete so spoločnosťou Sucuri, pretože poskytujú toľko vyčistení, koľko potrebujete. Sú tiež agnostickí, pokiaľ ide o operačný systém, takže funguje dobre na systémoch Linux alebo Linux Windows,

Reakcia tohto bezpečnostného tímu bude rýchla, pretože pracuje 24 hodín denne a reaguje 24 hodín denne, 7 dni v týždni. Chápu, aké dôležité je rýchlo prevrátiť hack a urýchliť fungovanie vašej firmy, aby sa udržal dobrý obraz verejnosti a aby boli informácie o zákazníkoch utajené. Vyskúšajte ich služby ešte dnes a uvidíte, o koľko sa budete cítiť, keď viete, že títo odborníci môžu kedykoľvek pomôcť.

Ochrana blogu WordPress pred hackermi

Hacking WordPress je populárny ako WordPress je populárny. Hackeri sa chcú zamerať na čo najväčší počet počítačov, ak sa chcú naučiť rôzne nástroje a výhody na zraniteľnom systéme. Môžete predpokladať, že na vašu stránku WordPress môžu vstúpiť iba odborníci, ale to by bolo zlé. Dokonca aj hackeri majú nástroje, ktoré môžu tento proces automatizovať a zjednodušiť.

Pozrite si jednoduchý nástroj ako WPScan. Toto je bezplatný nástroj, ktorý analyzuje zraniteľné miesta a bol vytvorený pre odborníkov v oblasti bezpečnosti a ľudí, ktorí udržiavajú webové stránky. Nástroj rozhrania príkazového riadku používa rozhranie API na neustále extrahovanie údajov. To znamená, že ak sa nájde chyba zabezpečenia vo vašej verzii programu WordPress alebo v doplnku, bude pridaná do knižnice ďalších zraniteľností. Hacker už nepotrebuje držať krok s najnovšími bezpečnostnými dierami, keď je do tohto nástroja automaticky pridaný. Každý deň prijíma až 50 požiadaviek API, čo je veľa rôznych systémov, ktoré si blackhat môže skontrolovať, aby zistil, kto má bezpečnostné diery. Odborníci môžu aktualizovať a získať prístup k ďalším šekom za cenu.

Aké sú niektoré z rôznych vecí, ktoré tento nástroj dokáže urobiť? Skener vyhľadá, ktorá verzia WordPressu používate. Ak je verzia stará a zastaraná, cieľ sa umiestni na jej chrbát, pretože hackeri vedia, že nebudú aktualizovať nové verzie a bezpečnostné záplaty. Tento proces sa nazýva vymenovanie alebo akt stanovenia počtu niečoho. Ak máte staršiu verziu programu WordPress, ktorá je citlivá na určité útoky, môžete si byť istí, že blackhats pôjdu najskôr na váš web pomocou tohto nástroja alebo iných.

Rovnaký proces vymenovania je možné použiť pre rôzne doplnky a témy. Kontroly poskytnú hackerom informácie o tom, ktorú verziu doplnku používate s metódou podobnou odtlačkom prstov. Každá iná verzia má určité znaky alebo značky, ktoré ľuďom umožňujú vedieť, ktorú verziu softvéru používajú. Je to nebezpečné, pretože doplnky, ktoré sú známe ako zraniteľné, budú ako prvé napadnuté hackermi. Hackeri berú menej ovocia predtým, ako sa presunú do iných systémov, ktoré sú aktuálne a ťažšie vstúpia.

Ďalším bodom, ktorý treba poznamenať, je to, že služba WPScan ponúka schopnosť hesla hrubou silou. Čo to znamená? Predstavte si zámok na vašich predných dverách. Špecialista, ktorý sa snaží dostať dovnútra, môže chvíľu trvať, aby opatrne otvoril zámok a naučil sa všetko o svojich obranách. Iní zločinci však jednoducho otestujú všetky kľúče, ktoré majú, rýchlo prechádzajú všetkými možnými kombináciami, na ktoré môžu myslieť, až kým nie je kľúč dostatočne blízko, aby im umožnil prístup.

Ochrana hrubou silou

Útok na vaše heslá hrubou silou je veľmi častý. Koncom roka 2017 sa začala útočná kampaň zameraná konkrétne na stránky WordPress. Pri útoku sa na vykonanie úlohy použilo veľké množstvo rôznych adries IP, čo znamenalo, že bolo ťažšie vedieť, odkiaľ útok prišiel, a bolo tiež ťažšie zakázať blokovanie adries IP. Tu prichádza botnet s ohrozenými počítačmi. Ak má čierny klobúk dostatok počítačov pod kontrolou, môže byť ťažké blokovať jeho útoky, pretože pochádzajú z mnohých oblastí súčasne. Tento útok dosiahol vrchol 14 miliónov útokov za hodinu. Ste pripravení na taký útok?

To je pre kontrolu týchto doplnkov a služieb WordPress. Vráťte sa na stránku Superb Themes, aby ste si boli istí, že ste vždy informovaní o najnovších bezpečnostných správach a že vaše informácie zostanú v bezpečí. Vždy vás budeme informovať o tom, čo sa deje vo svete zabezpečenia WordPress.