Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Murloci by mali byť plemenom, ktoré môžete hrať viac …

Murloci by mali byť rasou, ktorú môžete hrať neskôr vo World of Warcraft 2

Trpaslíci? Nič nepríjemnejšie ako to Pán prsteňov vyvrheľov. Dreanei? Hlúpy dostať fialové miesto. Krvný škriatok? Nie je to také brilantné ako nočný škriatok. Víla v noci? Nie tak blízko alebo sexy alebo atraktívne ako krvavý elf. A nechcem začať človek, Necháte hrať MMORPG rád Svet Warcraftu kvôli letu a fantázii, tak prečo ste sa rozhodli byť svojou vlastnou podobou? Som si istý, že máte radi biely chlieb so pohárom vodovodnej vody stranou na namáčanie. Všetky tieto možnosti sú nesprávne a to z jednoduchého dôvodu: Nie sú murlocs,

Murloci by mali byť plemenom, ktoré si môžete zahrať neskôr vo World of Warcraft "width =" 1903 "height =" 1070

Žaba v Azerothu, zelená, slizká a kopulanty, dlho trpeli mlčaním. Zobuďte sa a zdvojnásobte! Je čas na Murloc blízko! Naši priatelia nepokojní a naštvaní sú dosť dobrí na to, aby boli miláčikmi, nie sú oficiálne od Blizzarda, ktorý sa objaví všade tam, kde potrebujú pekný koláč pri súde as kopijou upokojiť davy. Ale táto vznešená a arogantná rasa netrpí postrojmi a šípmi, ktoré nasledujú po súťaži popularity, ktorá je výberom rás, na ktorých môžete hrať Svet Warcraftu,

Opýtajte sa sami seba, jemný čitateľ: prečo sú tieto zvyšky špinavé, sú Worgeni ste sa rozhodli hrať? Čo je to klobúk a dizajn, je pre ženu vlka desivý? Nie. Svoje dôkazy predkladám porote: niekto pomenovaný Príbeh súmraku a jasnú zdvorilosť všetkým v tíme Jacob.

Medzitým sa lojálny a milostivý Murloc opiera v tieni a odráža povahu úrovne Aliancie. 2 kde Elwynnský les budete jesť po. Toto starodávne plemeno pochádza zo života. Sám Azerothvíno Obavy Gorloca sa nenachádzajú v povodí Sholazaru, Propaganda, ľudia a trpaslíci zavádzajú celú generáciu k presvedčeniu, že Murloci sú hlúpi kanibali, ktorí kradnú váš majetok, ako keby boli vo veľkých skupinách na pláži a čakajú na sladké prepustenie smrti. Posledná časť je pravda … Ale zvyšok je celá lož!

Murlocs bude ďalšou generáciou WoW "width =" 1002 "height =" 750

(zdroj)

Už ste niekedy sedeli a rozprávali sa s Murlocom? Ešte som to neurobil, ale v mojich snoch hovorím Murloc, a to, čo ma prekvapíte a budete prekvapení. warcraft hráči z celého sveta. Tieto závistivé stvorenia majú svoju vlastnú históriu a ústne tradície, všetky vysielané vo vašom rodnom jazyku (a nemožno ich dešifrovať) Jazyk, nergický, Ako jeden z Wookieovcov Vojna v galaxiáchNiektorí Murlocs sa rozhodnú hovoriť rovnakým jazykom, ale väčšina ľudí dáva prednosť tomu, aby boli masy dobré a mäsité, bez toho, aby vedeli, že Murlocs je inteligentnejší a organizovanejší, ako sa zdá.

Druhy, ktoré sú Murloc polyteisti, sú registrovaní ako hráči a všeobecná populácia Azerothu vie veľmi málo, tak prečo nie tentoraz? Murlocs je už kariéra, v ktorej môžete hrať warcraft hrať na stole, môže sa stať kňazom, šamanom, čarodejnicou a dokonca aj sprievodcom. Žiadam svet, aby otvoril ich myseľ a malú zmenu vo vašom srdci.

Potom, namiesto iných rás, zaujímavých pre človeka, ktoré môžu pochádzať iba z tajomných ostrovov, ktoré z neznámych dôvodov nikto predtým nevidel, prečo mu Murloc dať vhodné miesto v Svet Warcraftu? Sľubujem tiež, že budem hovoriť o probléme „jesť mačky“.

Murloci by mali byť plemenom, ktoré môžete hrať viac ... 1

Pochádza Harrison

Murloci by mali byť plemenom, ktoré môžete hrať viac ... 2 @DoubleUHarrison

Will je spisovateľ a nezávislý reportér v Texase, ktorý hral v časopisoch Unwinnable, VideoGameWriters a Venture Beat. Je tiež dôležité, aby hry pre Blade Toledo. Jeho manželka a ich dve mačky ho držali predovšetkým zdravého.