MSI Príprava 17 Tvorca s mini LED displejom

LED podsvietenie na báze LED s úplným stmievaním (FALD) zlepšuje jas a kontrast súčasných LCD obrazoviek, najmä pokiaľ ide o hranie HDR a videoklipy. Niektoré spoločnosti zatiaľ vydali stolové obrazovky a televízory s malými LED diódami, zatiaľ však táto technológia nebola uvedená na trh. Ako sa ukazuje, MSI pripravuje aj produkt napájaný Mini LED, laptop Creator 17.

Ústrednou časťou prenosného počítača MSI Creator 17 je jeho 17-palcová obrazovka s ultra vysokým rozlíšením s malým podsvietením založeným na LED diódach s rozlíšením 3840 x 2160 a jasom 1 000 lúmenov, čo je nezvyčajná zmes aj pre obrazovky stolných počítačov a je jedinečná pre notebooky. Tiež MSI hovorí, že obrazovka dokáže reprodukovať 100% farebného priestoru DCI-P3.

MSI nezverejňuje, čo je vo svojom alternatívnom stolnom notebooku Creator 17, ale dá sa očakávať, že zariadenie bude mať dostatok koní na spustenie tvrdých aplikácií DCC, pretože tento počítač je primárne určený na vytváranie obsahu. Trochu vyniká port Thunderbolt 3 Cieľovým trhom pre tento laptop je čítačka kariet SD UHS-III (mimochodom prvá svojho druhu).

MSI nehovorí o časovom rámci stanovovania cien alebo dostupnosti pre svojho tvorcu 17. V súčasnej dobe vyzerá MSI's Creator 17 skoro ako prototyp (čo je dôvod, prečo MSI neodhaľuje svoje interné technické parametre hardvéru), takže je ťažké predpovedať jeho časovú dostupnosť, Aj keď dobrý odhad by bol „tento rok“.

Súvisiace čítanie:

Zdroj: MSI