Môžu sa batérie iPhone vymeniť?

Chyby batérie vášho telefónu iPhone nie sú príliš časté, vyskytujú sa však.

Často je to iba chybná batéria, ktorá spôsobuje problémy s nabíjaním alebo jednoducho vyprázdňuje energiu príliš rýchlo. V takom prípade, kde to ponechá používateľa iPhone?

Môžu sa batérie vymeniť? Samozrejme, že môžu. Vlastne, Apple má na to niekoľko spôsobov. V tomto článku sa zaoberáme všetkými krokmi, ktoré musíte urobiť, aby ste získali novú batériu pre iPhone.

Vymeňte batériu telefónu iPhone – ako to funguje

Ak potrebujete vymeniť batériu na vašom iPhone, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je skontrolovať, či sa na váš telefón stále vzťahuje záruka. Ak si nie ste istí, prejdite na AppleCare + strana a na overenie zadajte sériové číslo v telefóne.

Dobrou správou je, že ak je stále krytá, vaša výmena batérie bude zadarmo. Ak sa na váš telefón nevzťahuje záruka ani spotrebiteľské zákony, stále môžete získať novú batériu, ale to vás bude stáť.

V prípade modelov iPhone 11 a novších stojí náhrada 69 dolárov, a ak je telefón starší, vráti vás späť 49 dolárov. Pokiaľ ide o získanie vášho iPhone, existujú dve možnosti Apple,

Môžete ho odoslať na opravu alebo si ho môžete vziať sami. V oboch prípadoch musíte skontrolovať, či sa váš iPhone správne pripraví pred odoslaním alebo doručením všetkého, čo potrebujete.

Batéria pre iPhone je vymenená

Pred odoslaním telefónu iPhone

Apple obsahuje sadu veľmi špecifických krokov, ktoré musíte vykonať pred odoslaním zariadenia na výmenu batérie.

Ak je váš telefón mŕtvy, nemusíte ich všetky vykonať, ale odporúčajú vám vyskúšať vyplniť čo najviac.

 1. Ak je váš iPhone v spojení s inými zariadeniami, ako je napr Apple uistite sa, že ich spárujete. Nerobte si starosti, váš telefón vytvorí zálohu pre vaše hodinky a môžete k nej mať prístup, keď sa vráti.
 2. Ak je to možné, nezabudnite si tiež zálohovať údaje zo zariadenia iPhone.
 3. Vypnite svoje iMessages tak, že prejdete na Nastavenia> Upozornenia.
 4. Deaktivujte aktivačný zámok.
 5. Musíte tiež obnoviť zariadenie. Zobrazí sa výzva na zadanie hesla a hesla Apple ID heslo. Ak to nemôžete urobiť na svojom telefóne, máte prístup k iCloud.
 6. Napokon nezabudnite vybrať kartu SIM. A neposielajte svoj telefón s ochranným puzdrom alebo iným káblom.

Po vykonaní týchto krokov môžete telefón odoslať. Ak ste o túto službu požiadali, choďte na Apple podpora stranadostanete e-mailom podrobné pokyny o správnom zabalení a odoslaní telefónu.

Vymeniteľná batéria pre iPhone

Pred vložením telefónu iPhone

Ak uprednostňujete telefón sami, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zabezpečiť, aby ste prišli k jednému z nich Apple Nakupujte alebo jeden Apple Autorizovaný poskytovateľ služieb. A predtým, ako pôjdete von, nezabudnite skontrolovať, koľko položiek v zozname môžete:

 1. Snažte sa zálohovať svoj iPhone. Ak neodpovedá, môžete tak urobiť pomocou iCloud.
 2. Pred cestou sa uistite, že máte pravdu Apple ID heslo.
 3. Ak je to možné, mali by ste uviesť aj potvrdenie o predaji. To nemusí byť potrebné, ale niekedy Apple Potrebujete doklad o predaji.
 4. Nezabudnite priniesť svoje zariadenie, samozrejme, a akékoľvek príslušenstvo, ktoré si myslíte, že potrebujete.
 5. Potrebujete tiež preukaz totožnosti, vodičský preukaz, pas alebo iný osobný preukaz vydaný vládou.
 6. Najlepšie je dohodnúť si stretnutie skôr, ako vezmete telefón. Môžete si to naplánovať tak, že prejdete do barovej rezervácie Genius strana,

Jediné, čo musíte urobiť, je chvíľu počkať, kým budete môcť vziať telefón domov s novou batériou. Ale v niektorých prípadoch, ak sú obsadené alebo ak si batéria vyžaduje prácu navyše, môžete ju nechať a vrátiť sa neskôr. Zvyčajne to netrvá dlhšie 3-5 dni.

Dôležitá poznámka:: Ak má váš iPhone iné poškodenie, ktoré by mohlo sťažiť alebo znemožniť výmenu batérie, musíte ho najprv opraviť. Patria sem veci ako prasknutá obrazovka alebo iné typy povrchových škôd.

Batérie iPhone sú vymenené

Držte obrazovku iPhone zapnutú

Problémy s batériou s telefónom iPhone môžu byť únavné, nehovoriac o ťažkopádnosti. Čo keď prestane pracovať uprostred rozhovoru? A čo keď bola vaša batéria ráno plná, ale po 14:00 ju nedokázali zvládnuť?

Potom je čas rozbaliť telefón a odoslať ho Apple, Alebo nájdite najbližšie Apple Uložte kompenzáciu. Ak máte šťastie a váš telefón je stále v záruke, nestojí vás to ani cent.

Už ste niekedy museli vymeniť batériu na vašom iPhone? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.