"Môžu mať za následok HarmonyOS a remodelovanie systému Android, ktoré vníma softvér …

Wang Chenglu aponta que o desenvolvimento do ecossistema HarmonyOS tem sido muito importante nos últimos dois anos. Aktuálne používanie a používanie mobilného telefónu Huawei a ďalších spôsobov, akými spoločnosť Huawei aktualizuje svoje osobné údaje, alebo aktualizuje svoje harmonické systémy.

Wang Chenglu, prezident softvérového priemyslu, ktorý má k dispozícii spotrebiteľa najnovšieho softvéru spoločnosti Huawei, ponúka rozsiahle a rozsiahle informačné systémy pre operačný systém Hongmeng (HarmonyOS), ako aj pre Android. . Zvážte, či o tom budú svedčiť aj ďalšie “technologické” odborné znalosti z oblasti HarmonyOS a celého systému Android, ktoré stačia na to, aby ste získali dostatočný počet softvérových doplnkov. Nemožno používať Android alebo viac ako Google, pričom väčšina z nich má jednu spoločnú doménu. O Hongmeng OS fara uso da excelente tecnologia ea força do código da comunidade.

„Používame viac verzií AOSP (Android Open Source Project) ako základ pre operačný systém Hongkong a Android, ako napríklad softvér pre Android, ako aj softvérové ​​riešenie pre Android.“ rozober Wanga

K dispozícii je niekoľko typov operačných systémov Huawei a Hongkong, ako aj spoločná komunikácia AOSP s podporou Contibuição a Google vo finále.

Wang também mencionou que o desafio de desenvolver um system of operativo não está na tecnologia, mas no ecossistema.Wang aponta que a Huawei installrá o Hongmeng OS em 300 milhões de dispositivos este ano. Entry eles, haverá 200 milhões de smartphones Obsahuje viac ako 30 miliónov inteligentných hodiniek, inteligentných tabletov, inteligentných tabletov, tabletov, inteligentných hodiniek a mnohých ďalších funkcií.

Smartfón Primeiro s HarmonyOS em Abril:

Viac informácií o tom, ako funguje, a čo je analógové riešenie spoločnosti Huawei, spoločnosť HarmonyOS podporuje svoje mobilné zariadenie Huawei Mate X2, ktoré ponúka veľký počet dostupných satelitných prijímačov. Zoznam oficiálnych dispozícií, ktoré sú k dispozícii počas celého týždňa.

Súvisiace články: Gmail pre Android, dizajn, verzia alebo štandard pre Android 12

Wang Chenglu aponta que o desenvolvimento do ecossistema do Hongmeng OS / HarmonyOS tem sido muito importante nos últimos dois anos. Aktuálne používanie a používanie mobilného telefónu Huawei a ďalších spôsobov, akými spoločnosť Huawei aktualizuje svoje osobné údaje, alebo aktualizuje svoje harmonické systémy.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3