Možnosti písma Google pre Galaxy S10 +

Možnosti písma Google pre Galaxy S10 + 1

Písma Google obsahujú veľa rôznych písiem, vďaka ktorým je váš obsah krajší. Aplikácia Google Fonts obsahuje viac ako 1 000 písiem, ktoré je možné prispôsobiť pomocou mobilných telefónov, počítačov a webových stránok. Od robotov po Gelasio a Public Sans môžu písma Google prispôsobovať písma tak, ako chcete.

Telefóny s Androidom sú všeobecne známe tým, že si prispôsobujú používateľov a uľahčujú ich používanie, a telefóny s Androidom vedú telefóny Samsung. Sú známe úžasnými možnosťami grafiky a prispôsobenia. Pre väčšinu používateľov spoločnosti Samsung to však bolo veľkým sklamaním, keď zistili, že najnovšie verzie spoločnosti Samsung majú obmedzené možnosti prispôsobenia.

Nový Samsung Galaxy S10 a S10 + nepovoľujú inštaláciu fontov tretích strán z obchodu Google Play. Dôvodom je skutočnosť, že staršia verzia systému Android bola zakázaná pre podklad a prekrytia. To znamená, že od spoločnosti Samsung existuje veľa zdrojov na stiahnutie Galaxy Obchod, ale v telefóne Samsung bohužiaľ nie je k dispozícii žiadne písmo Google Galaxy nakupovanie.

Pre niektorých ľudí sa môžu písma javiť ako triviálny problém, ale pre väčšinu používateľov, ktorí už roky používali a zamilovali sa do písiem Google, je prechod dosť bolestivý.

Ale vyzerajú malé windows dostupné pre inštalatérov písiem Google alebo alternatívne možnosti pre novú sériu Samsung.

Používatelia majú prístup k Nastaveniam a skontrolovať fonty spoločnosti Samsung bez písma v časti „Možnosti zobrazenia“. Bez písma sú rovnaké ako bez písma Google. Existujú aj ďalšie možnosti podobné zdrojom Google.

Na rozdiel od predchádzajúcich telefónov Samsung sa zakorenenie stalo trochu komplikovanejším a zdĺhavejším, a preto sa tomu väčšina používateľov vyhýba. Ak ste typ, ktorý vám ušpiní ruky, zakorenenie môže byť práve pre vás.

Svoj telefón Samsung môžete rootovať pomocou aplikácií tretích strán, napríklad Magiska. Ak chce užívateľ ponechať aktuálne súbory, musí sa pred zakorenením zálohovať telefón. Dôvodom je skutočnosť, že obnovením výrobných nastavení telefónu sa ukončí operácia root.

Ak pre vás nie je možnosť zakorenenia, existujú ďalšie spôsoby, ako nainštalovať písma Google do Samsung GalaxyS10 + s10 +, napríklad inštalátor písma Wings. Možno to budete musieť trochu poznať s technológiou, aby ste to dosiahli. Prvým krokom je prechod na nastavenia vývojára telefónu a povoliť ladenie systému Android. Potom zoberte kábel USB a pripojte telefón k počítaču. Prevezmite si do telefónu inštaláciu Wings Installer a skopírujte ju do svojho počítača. Ak chcete začať, nainštalujte si do svojho počítača inštalačný program Wings Fonts. Podrobnejšie a stručné pokyny, ako to urobiť, nájdete tu.

Ak ste novým používateľom písma Google a ste ohromení, tu je zoznam skvelých možností písiem Google:

Yatra One

Arvo

Leto

Apríl FatFace

ubuntu

PT Serif

Štandardné staré TT

Oswald