M├┤┼żete tak vedie┼ą, ko─żko bat├ęrie konkr├ętna aplik├ícia pou┼ż├şva v syst├ęme Android

Mnoho aplik├íci├ş nain┼ítalovan├Żch vo va┼íom syst├ęme Android m├┤┼że by┼ą nevyhnutn├ę. Ale, Viete presne, ko─żko bat├ęrie tieto aplik├ície pou┼ż├şvaj├║? Nebojte sa, v nasleduj├║cich riadkoch vysvet─żujeme dve ve─żmi jednoduch├ę sp├┤soby, ako to zisti┼ą. Prv├í prostredn├şctvom Akubern├ície; aplik├íciu, ktor├║ si mus├şte nain┼ítalova┼ą do mobilu. Druh├Ż, prostredn├şctvom nastaven├ş vlastn├ęho mobilu.

AccuBattery meria skuto─Źn├ę vyu┼żitie va┼íej mobilnej bat├ęrie

Android pou┼ż├şva na v├Żpo─Źet pribli┼żnej spotreby funkci├ş alebo aplik├íci├ş vo va┼íom mobile prednastaven├ę profily poskytnut├ę v├Żrobcom v├í┼ího zariadenia, napr├şklad vyu┼żitie v├Żkonu procesora. Av┼íak tieto ─Ź├şsla s├║ v├Ą─Ź┼íinou nepresn├ę.

Aplik├ícia pre bat├ęriu na akumul├ítor

Zistite r├Żchlos┼ą s┼ąahovania a spotreba bat├ęrie na aplik├íciu s AccuBattery. T├íto aplik├ícia pou┼ż├şva inform├ície z regul├ítora nab├şjania bat├ęrie v├í┼ího zariadenia, aby v├ís informovala o ┼ípecifick├í spotreba po┼żadovan├ę pre ka┼żd├║ aplik├íciu.

Pokyny pre akubat├ęriu

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą t├║to aplik├íciu, sta─Ź├ş postupova┼ą pod─ża t├Żchto krokov:

  • In┼ítal├ícia aplik├íciu vo svojom mobilnom zariaden├ş.

Bat├ęria Accu - bat├ęria

  • Po┼żiada v├ís o z├íkladn├║ konfigur├íciu, ktor├í umo┼ż┼łuje aktivujte alarm nab├şjanie, ak chcete.
  • Umo┼ż┼łuje interakciu AcuBattery s mobiln├Żm telef├│nom, ktor├Ż mu ude─żuje povolenia, to aplik├ícii umo┼żn├ş pr├şstup k inform├íci├ím o va┼íom nabit├ş bat├ęrie a akt├şvnych funkci├ích vo va┼íom zariaden├ş.
  • Akon├íhle je to hotov├ę, budete m├┤c┼ą n├íjs┼ą ├║daje o aplik├íci├ích, ktor├ę v tej chv├şli pou┼ż├şvate. Napriek tomu, ┼że na ┼łu kliknete a pohr├íte sa s aplik├íciou, z├şskate pr├şstup k historick├Żm ├║dajom a podrobnej┼í├şm inform├íci├ím. Je to ve─żmi intuit├şvne.

Ale to nie je v┼íetko, Accubattery m├í ve─żmi skvel├ę funkcie

S Accubattery m├┤┼żete vedie┼ą, ktor├í je nab├şja─Źka a v├Ą─Ź┼íina k├íblov USB efekt├şvne pre v├í┼í mobil. Je to preto, ┼że r├Żchlos┼ą nab├şjania v mA m├┤┼żete mera┼ą od okamihu, ke─Ć zariadenie pripoj├şte k elektrick├ęmu pr├║du.

Zistite, ako dlho trv├í nabitie zariadenia a alarm nab├şjania Po dokon─Źen├ş v├ís upozorn├ş. Pom├íha to pred─║┼żi┼ą ┼żivotnos┼ą bat├ęrie. Toto s├║ zauj├şmav├ę v├Żhody tejto aplik├ície, ocenen├ę hodnoteniami pou┼ż├şvate─żov v slu┼żbe Google Play. Tie┼ż m├í pr├şli┼í m├ílo reklamy na to, aby bola zadarmo.

V─Ćaka nastaveniam svojho mobilu tak m├┤┼żete vedie┼ą, ko─żko bat├ęrie aplik├ícia pou┼ż├şva

Aplikácia Android Stock Battery

Ak nechcete nain┼ítalova┼ą ni─Ź na svojom mobilnom zariaden├ş nem├┤┼żete zisti┼ą, ko─żko bat├ęrie aplik├ície pou┼ż├şvaj├║ nastavenie v├í┼ího Androidu. T├íto mo┼żnos┼ą je menej presn├í, ale jednoduch┼íie sa pou┼ż├şva ako predch├ídzaj├║ca. Postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

  1. Prist├║pi┼ą na nastavenia na va┼íom mobile.
  2. H─żadaj mo┼żnos┼ą Bat├ęria.
  3. Zadajte funkciu Podrobnosti o pou┼żit├ş.
  4. N├íjdete tam detaily spotreby v├Żkon aplik├íci├ş, ktor├ę ste pou┼ż├şvali od posledn├ęho pln├ęho nabitia v├í┼ího mobiln├ęho zariadenia.
  5. M├┤┼żete zada┼ą ─żubovo─żn├║ aplik├íciu, ktor├í sa tam zobraz├ş optimalizova┼ą jeho ─Źinnos┼ą.

Toto s├║ t├şto dvaja jednoduch┼íie mo┼żnosti ktor├ę m├íte k dispoz├şcii, aby ste sa informovali o spotrebe energie konkr├ętnej aplik├ície. Je na va┼íom rozhodnut├ş, ktor├Ż z nich v├ím bude najviac vyhovova┼ą. Pova┼żovali ste tento ─Źl├ínok za u┼żito─Źn├Ż? Nechajte svoje pripomienky a ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, pode─żte sa o ne s nami, radi ich vyrie┼íime.

Je to skuto─Źne u┼żito─Źn├ę, ak sa v├í┼í mobil za─Źne bezd├┤vodne s┼ąahova┼ą kv├┤li probl├ęmu s aplik├íciou, pom├┤┼że v├ím ho identifikova┼ą a probl├ęm vyrie┼íi┼ą. Dokonca v├ím d├í n├ípady na odstr├ínenie aplik├íci├ş, ktor├ę spotreb├║vaj├║ pr├şli┼í ve─ża bat├ęrie a ┼że v poslednom ─Źase toho ve─ża nevyu┼ż├şva┼í.