M├┤┼żete si k├║pi┼ą revolucion├íra Apple Magick├í kl├ívesnica s touchpadom pr├íve teraz

Minul├Ż mesiac, Apple Robi┼ą nie─Źo, ─Źo z├íkazn├şci v┼żdy chceli – urobilo z iPadu prenosn├Ż notebook. Ako vid├şte, spolo─Źnos┼ą ozn├ímila nov├Ż iPad Pro as n├şm spojen├Ż Apple K├║zeln├í kl├ívesnica. S opera─Źn├Żm syst├ęmom iPadOS 13.4 Apple Tablet kone─Źne z├şska t├║ spr├ívnu podporu pre touchpad a vy neviete, kl├ívesnica vy┼í┼íie m├í vstavan├║ touchpad. ├üno, iPad teraz funguje ako fyzick├Ż prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź.

Bohu┼żia─ż to bol probl├ęm, ktor├Ż, ┼żia─ż, nebol tak├Ż Apple, Z nejak├ęho d├┤vodu spolo─Źnos┼ą za─Źala pred├íva┼ą nov├Ż iPad Pro sk├┤r, ako sa stala Magic Keyboard s touchpadom pripraven├Żm. Spotrebitelia tak nemohli nov├Ż prenosn├Ż z├í┼żitok pre┼żi┼ą spr├ívne, ale namiesto toho sa na jeho vysk├║┼íanie spoliehali na my┼í Bluetooth a touchpad. Som r├íd, ┼że od dne┼ín├ęho d┼ła si kone─Źne m├┤┼żete k├║pi┼ą Apple ─îarovn├í kl├ívesnica!

Bohu┼żia─ż, preto┼że sme uprostred pand├ęmie, nem├┤┼żete sa dosta┼ą do svojej oblasti Apple Nakupujte alebo kupujte lep┼íie e┼íte dnes, aby ste to dosiahli. Namiesto toho si ho k├║pte online a po─Źkajte Apple Necha┼ą ho bud├║ci t├Ż┼żde┼ł. ├üno, ─Źakanie je zl├ę, ale aspo┼ł nie dlh├ę.

M├┤┼żete si k├║pi┼ą revolucion├íra Apple Magick├í kl├ívesnica s touchpadom pr├íve teraz 1

Predt├Żm, ako sa budete pr├şli┼í nad┼íi┼ą, nezabudnite na t├║to kl├ívesnicu ve─żmi Drah├ę. M├┤┼że to by┼ą tu od 299 dol├írov, to je len cena za kl├ívesnicu! Za t├║to cenu m├┤┼żete z├şska┼ą skvel├Ż Chromebook! IPad Pro za─Ź├şna na 799 dol├írov, ─Źo je ve─żmi drah├ę.

Verte tomu alebo nie, iPad Pro a Magic Keyboard spolu maj├║ vy┼í┼íiu uveden├║ cenu ako nov├Ż MacBook Air. Zatia─ż ─Źo nov├í magick├í kl├ívesnica pre iPad Pro je revolu─Źn├í a iPadOS m├┤┼że jedn├ęho d┼ła rozpusti┼ą syst├ęm MacOS, v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş z├şska lep┼íie slu┼żby od MacBook Air 2020.