M├┤┼żete poveda┼ą, ─Źi je niekto na webe WeChat online?

Po┼ítov├í schr├ínka TechJunkie je pln├í ot├ízok WeChat od ─Źitate─żov, ktor├ş nain┼ítalovali aplik├íciu a pok├║sili sa ju vyrie┼íi┼ą. T├íto str├ínka reaguje na niektor├ę z najpopul├írnej┼í├şch webov, napr├şklad B. ÔÇ×Viete zisti┼ą, ─Źi je niekto na webe WeChat online?ÔÇť Informuje v├ís spolo─Źnos┼ą WeChat o pre─Ź├ştan├ş spr├ívy? Stretol som ─żud├ş na weChat? ÔÇ×Urobili sme WeChat video?ÔÇť

WeChat je ├║┼żasn├í mal├í aplik├ícia. Pokr├Żva kontinenty, ale pou┼ż├şva sa ve─żmi odli┼íne v z├ívislosti od toho, kde ┼żijete. Ak ste v ─î├şne, WeChat je kompletn├Ż ekosyst├ęm, ktor├Ż zah┼Ľ┼ła chat, soci├ílne m├ędi├í, vyh─żad├ívanie na webe, platobn├ę br├íny, elektronick├Ż obchod a ─Ćal┼íie. Pou┼ż├şvajte ho na z├ípade a najm├Ą v soci├ílnych m├ędi├ích a chatov├Żch aplik├íci├ích. Kdeko─żvek ho pou┼ż├şvate, ste miliardou ─żud├ş, ktor├ş pravdepodobne pou┼ż├şvaj├║ WeChat pravidelne.

Mysl├şm si, ┼że to je d├┤vod, pre─Źo sa tu stalo popul├írnou t├ęmou diskusie. Odpovedzme na ot├ízku.

M├┤┼żete poveda┼ą, ─Źi je niekto na webe WeChat online?

Odpove─Ć je ve─żmi kr├ítka, nie. Na WeChat nem├┤┼żete zisti┼ą, ─Źi je niekto online. Ozn├ímenie nie je nie─Źo, na ─Źom sa spolo─Źnos┼ą WeChat chce z├║─Źastni┼ą, a stav online je iba jedn├Żm z nich. Neexistuj├║ ┼żiadne varovania ani ukazovatele, ktor├ę by nazna─Źovali, ─Źi je niekto na webe WeChat online.

Ak chcete vedie┼ą, ─Źi je tu niekto, sp├Żtajte sa ich.

Informuje v├ís spolo─Źnos┼ą WeChat o pre─Ź├ştan├ş spr├ívy?

─îo vedie k ─Ćal┼íej ot├ízke. Informuje v├ís spolo─Źnos┼ą WeChat o pre─Ź├ştan├ş spr├ívy? Odpove─Ć op├Ą┼ą nie. Spolo─Źnos┼ą WeChat tie┼ż nechce ma┼ą s t├Żmto ozn├ímen├şm ni─Ź spolo─Źn├ę. Zobrazuje sa na in├Żch soci├ílnych sie┼ąach, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ upozornenia a nep├í─Źi sa im, ako ovplyv┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żov.

─Żudia zd├┤raz┼łuj├║ spr├ívu pre─Ź├ştan├║, ke─Ć k nej pri┼íla d├ívno. Boj├ş sa poveda┼ą nie─Źo zl├ę alebo r├Żchlo reagova┼ą na spr├ívu, ob├ívaj├║ sa, ┼że p├┤vodn├Ż odosielate─ż bude na┼ítvan├Ż, ak tak neurob├ş. To v┼íetko je na soci├ílnych m├ędi├ích negat├şvne a spolo─Źnos┼ą WeChat chce ├şs┼ą inou cestou. Tento pr├şspevok na weChat vysvet─żuje va┼íe myslenie.

Je WeChat skuto─Źne ┼ípi├│nom pre ─Ź├şnsku vl├ídu?

Toto je ve─żmi kontroverzn├í t├ęma, ale ─Źasto sa p├Żtam na WeChat. Je ne┼í┼ąastn├ę, ┼że m├íme podozrenie na v┼íetko, ─Źo poch├ídza z ─î├şny. Z├ívis├ş to hlavne od na┼íej vlastnej vl├ídy a jej podozren├ş z n├íroda. Z├ívis├ş to aj od ─î├şny, ktor├í pod─ża v┼íetk├ęho rob├ş v┼íetko, aby od├┤vodnila podozrenie, ale je to rozprava na ─Ćal┼í├ş de┼ł.

Existuje nejak├Ż skuto─Źn├Ż d├┤kaz, ┼że spolo─Źnos┼ą WeChat ┼ípionuje pou┼ż├şvate─żom? Nie Existuj├║ nejak├ę ┼ípekul├ície, ktor├ę WeChat ┼ípionuje pou┼ż├şvate─żom? Ak je tu ve─ża uzavret├Żch, tu, tu a tu. Ka┼żd├Ż je rok alebo star┼í├ş, ale zost├íva relevantn├Ż, k├Żm sa nie─Źo nezmen├ş. Aspo┼ł teraz sa mus├şte rozhodn├║┼ą, ─Źi sa s touto aplik├íciou c├ştite bezpe─Źne.

M├┤┼żete poveda┼ą, ─Źi je niekto na webe WeChat online? 2

Ako n├íjdete ─żud├ş na weChat?

Ako soci├ílna sie┼ą pon├║ka spolo─Źnos┼ą WeChat nieko─żko sp├┤sobov, ako ─żud├ş n├íjs┼ą pomocou aplik├ície. Po in┼ítal├ícii do telef├│nu sa zobraz├ş v├Żzva na povolenie overenia kontaktov. Toto ich vyh─żad├í a zist├ş, ─Źi niektor├Ż z nich pou┼ż├şva server WeChat a sp├íja v├ís s nimi.

M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą ID Wechat. N├íjdite niekoho WeChat ID, stla─Źte Prida┼ą kontakt a zadajte ID, aby ste sa s nimi v aplik├ícii spriateli. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą svoj QR k├│d, ktor├Ż funguje ako Snapchat.

K dispoz├şcii je tie┼ż funkcia vyh─żad├ívania, pomocou ktorej m├┤┼żete vyh─żada┼ą niekoho vo va┼íom okol├ş, ktor├Ż tie┼ż pou┼ż├şva slu┼żbu WeChat. Vyberte aplik├íciu Discover v aplik├ícii, vyberte ─żud├ş v okol├ş a zistite, kto je okolo v├ís spojen├Ż.

Rob├ş spolo─Źnos┼ą WeChat vide├í?

WeChat napodob┼łuje mnoho funkci├ş in├Żch siet├ş a ned├ívno predstavil schopnos┼ą zaznamen├íva┼ą kr├ítke 20-sekundov├ę vide├í. Toto nie je TikTok, ale mo┼żnos┼ą prid├ívania vide├ş do va┼íich soci├ílnych pr├şspevkov m├┤┼że by┼ą zauj├şmav├í alebo u┼żito─Źn├í v z├ívislosti od va┼íich cie─żov.

Ak sa pos├║vate nadol v hlavnom okne WeChat, mus├şte otvori┼ą aplik├íciu fotoapar├ítu. Ak chcete nahra┼ą svoje video, stla─Źte a podr┼żte ikonu fotoapar├ítu. Potom m├┤┼żete pod─ża potreby uklada┼ą a zdie─ża┼ą.

Toto s├║ niektor├ę z najpopul├írnej┼í├şch ot├ízok WeChat, ktor├ę kladieme na TechJunkie. Pok├║sim sa odpoveda┼ą r├Żchlej┼íie a pokra─Źova┼ą, a┼ż k├Żm neodpovieme na v┼íetko. Potom ich po┼ílite, ke─Ć ich m├íte!