Môžete povedať, či je niekto na webe WeChat online?

Poštová schránka TechJunkie je plná otázok WeChat od čitateľov, ktorí nainštalovali aplikáciu a pokúsili sa ju vyriešiť. Táto stránka reaguje na niektoré z najpopulárnejších webov, napríklad B. „Viete zistiť, či je niekto na webe WeChat online?“ Informuje vás spoločnosť WeChat o prečítaní správy? Stretol som ľudí na weChat? „Urobili sme WeChat video?“

WeChat je úžasná malá aplikácia. Pokrýva kontinenty, ale používa sa veľmi odlišne v závislosti od toho, kde žijete. Ak ste v Číne, WeChat je kompletný ekosystém, ktorý zahŕňa chat, sociálne médiá, vyhľadávanie na webe, platobné brány, elektronický obchod a ďalšie. Používajte ho na západe a najmä v sociálnych médiách a chatových aplikáciách. Kdekoľvek ho používate, ste miliardou ľudí, ktorí pravdepodobne používajú WeChat pravidelne.

Myslím si, že to je dôvod, prečo sa tu stalo populárnou témou diskusie. Odpovedzme na otázku.

Môžete povedať, či je niekto na webe WeChat online?

Odpoveď je veľmi krátka, nie. Na WeChat nemôžete zistiť, či je niekto online. Oznámenie nie je niečo, na čom sa spoločnosť WeChat chce zúčastniť, a stav online je iba jedným z nich. Neexistujú žiadne varovania ani ukazovatele, ktoré by naznačovali, či je niekto na webe WeChat online.

Ak chcete vedieť, či je tu niekto, spýtajte sa ich.

Informuje vás spoločnosť WeChat o prečítaní správy?

Čo vedie k ďalšej otázke. Informuje vás spoločnosť WeChat o prečítaní správy? Odpoveď opäť nie. Spoločnosť WeChat tiež nechce mať s týmto oznámením nič spoločné. Zobrazuje sa na iných sociálnych sieťach, ktoré používajú upozornenia a nepáči sa im, ako ovplyvňujú používateľov.

Ľudia zdôrazňujú správu prečítanú, keď k nej prišla dávno. Bojí sa povedať niečo zlé alebo rýchlo reagovať na správu, obávajú sa, že pôvodný odosielateľ bude naštvaný, ak tak neurobí. To všetko je na sociálnych médiách negatívne a spoločnosť WeChat chce ísť inou cestou. Tento príspevok na weChat vysvetľuje vaše myslenie.

Je WeChat skutočne špiónom pre čínsku vládu?

Toto je veľmi kontroverzná téma, ale často sa pýtam na WeChat. Je nešťastné, že máme podozrenie na všetko, čo pochádza z Číny. Závisí to hlavne od našej vlastnej vlády a jej podozrení z národa. Závisí to aj od Číny, ktorá podľa všetkého robí všetko, aby odôvodnila podozrenie, ale je to rozprava na ďalší deň.

Existuje nejaký skutočný dôkaz, že spoločnosť WeChat špionuje používateľom? Nie Existujú nejaké špekulácie, ktoré WeChat špionuje používateľom? Ak je tu veľa uzavretých, tu, tu a tu. Každý je rok alebo starší, ale zostáva relevantný, kým sa niečo nezmení. Aspoň teraz sa musíte rozhodnúť, či sa s touto aplikáciou cítite bezpečne.

Môžete povedať, či je niekto na webe WeChat online? 2

Ako nájdete ľudí na weChat?

Ako sociálna sieť ponúka spoločnosť WeChat niekoľko spôsobov, ako ľudí nájsť pomocou aplikácie. Po inštalácii do telefónu sa zobrazí výzva na povolenie overenia kontaktov. Toto ich vyhľadá a zistí, či niektorý z nich používa server WeChat a spája vás s nimi.

Môžete tiež použiť ID Wechat. Nájdite niekoho WeChat ID, stlačte Pridať kontakt a zadajte ID, aby ste sa s nimi v aplikácii spriateli. Môžete tiež použiť svoj QR kód, ktorý funguje ako Snapchat.

K dispozícii je tiež funkcia vyhľadávania, pomocou ktorej môžete vyhľadať niekoho vo vašom okolí, ktorý tiež používa službu WeChat. Vyberte aplikáciu Discover v aplikácii, vyberte ľudí v okolí a zistite, kto je okolo vás spojený.

Robí spoločnosť WeChat videá?

WeChat napodobňuje mnoho funkcií iných sietí a nedávno predstavil schopnosť zaznamenávať krátke 20-sekundové videá. Toto nie je TikTok, ale možnosť pridávania videí do vašich sociálnych príspevkov môže byť zaujímavá alebo užitočná v závislosti od vašich cieľov.

Ak sa posúvate nadol v hlavnom okne WeChat, musíte otvoriť aplikáciu fotoaparátu. Ak chcete nahrať svoje video, stlačte a podržte ikonu fotoaparátu. Potom môžete podľa potreby ukladať a zdieľať.

Toto sú niektoré z najpopulárnejších otázok WeChat, ktoré kladieme na TechJunkie. Pokúsim sa odpovedať rýchlejšie a pokračovať, až kým neodpovieme na všetko. Potom ich pošlite, keď ich máte!