M├┤┼żete niekomu posla┼ą spr├ívu? YouTube?

Pok├║┼íate sa odosla┼ą spr├ívu niekomu na? YouTube? Za ide├ílnych okolnost├ş by ste neboli schopn├ş odosla┼ą spr├ívu, ale existuj├║ mo┼żnosti, ako s niek├Żm komunikova┼ą YouTube. Bola mo┼żnos┼ą odosla┼ą spr├ívu ─Ćalej YouTube, ale t├║to funkciu Google odstr├ínil u┼ż d├ívno.

M├┤┼żete niekomu posla┼ą spr├ívu? YouTube?

Ak h─żad├íte odpove─Ć na ot├ízku – m├┤┼żete ─żu─Ćom nap├şsa┼ą spr├ívu? YouTube, odoslanie spr├ívy ─Ćalej by bolo pre v├ís dos┼ą ┼ąa┼żk├ę a nemo┼żn├ę YouTube. Google nepodporuje ┼żiadnu mo┼żnos┼ą odoslania spr├ívy ─Ćalej YouTube.

Mo┼żnos┼ą odoslania s├║kromnej spr├ívy ─Ćalej YouTube bola k dispoz├şcii a┼ż do roku 2018, ale spolo─Źnos┼ą Google v tom roku ukon─Źila t├║to funkciu. Odteraz teda odosielam s├║kromn├║ spr├ívu ─Ćalej YouTube je nie─Źo nemo┼żn├ę. Existuje v┼íak nieko─żko sp├┤sobov, ako m├┤┼żete kan├ílu odosla┼ą spr├ívu YouTube.

Sk├║ste sa teda pozrie┼ą na ot├ízku a odpoveda┼ą na ┼łu – m├┤┼żete na niekoho nap├şsa┼ą spr├ívu YouTube? Niektor├ę z tu uveden├Żch mo┼żnost├ş by v├ím v ide├ílnom pr├şpade mali pom├┤c┼ą n├íjs┼ą nieko─żko mo┼żnost├ş, na ktor├Żch m├┤┼żete kan├íl kontaktova┼ą YouTube:

Met├│da 1 – Po┼ílite e -mail s obchodn├Żm dopytom na YouTubeti

Aj ke─Ć neexistuje sp├┤sob, ako odosla┼ą spr├ívu ─Ćalej YouTube priamo ako na ostatn├Żch platform├ích, YouTube poskytuje tvorcom obsahu a vlastn├şkom kan├ílov mo┼żnos┼ą prij├şma┼ą obchodn├ę a sponzorsk├ę ot├ízky. Toto m├┤┼że by┼ą jeden z vynikaj├║cich sp├┤sobov odoslania spr├ívy YouTube.

Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete odosla┼ą obchodn├Ż e -mail na adresu YouTube:

    • Nav┼ít├şvte kan├íl, na ktor├Ż chcete odosla┼ą obchodn├Ż e -mail.
    • Cho─Ćte do O ─Źas┼ą kan├íla
  • N├íjdite sekciu, ktor├í hovor├ş Pre Obchodn├ę ot├ízky.
  • Kliknite na tla─Źidlo, ktor├ę hovor├ş Zobrazi┼ą e -mailov├║ adresu.

  • Hne─Ć ako dostanete e -mailov├║ adresu, m├┤┼żete odosla┼ą svoju spr├ívu. Na z├şskanie e -mailovej adresy m├┤┼że by┼ą vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov potrebn├ę vykona┼ą overenie captcha.

Upozor┼łujeme, ┼że t├íto sekcia bude k dispoz├şcii iba vtedy, ak vlastn├şk kan├íla alebo tvorca obsahu do kan├íla pridal relevantn├ę inform├ície. Funkcia je navy┼íe k dispoz├şcii iba vo verzii pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe. Ak pou┼ż├şvate mobiln├║ aplik├íciu, pravdepodobne zlyh├íte.

Met├│da 2 – Nav┼ít├şvte ich webov├║ str├ínku alebo blog

V├Ą─Ź┼íina z YouTube kan├íly bud├║ ma┼ą webov├║ str├ínku alebo blog, ku ktor├Żm sa m├┤┼żete pripoji┼ą. Aj ke─Ć nemaj├║ plnohodnotn├Ż blog, m├┤┼żu ma┼ą profilov├Ż alebo portf├│liov├Ż web. Ak boli tieto inform├ície pridan├ę do kan├íla, z├şskate k nim pr├şstup v sekcii Inform├ície o kan├íli.

Pr├şstup k nemu z├şskate takto:

  • Nav┼ít├şvte kan├íl, na ktor├Ż chcete odosla┼ą obchodn├Ż e -mail.
  • Prejdite do sekcie O kan├íli
  • V sekcii Odkazy vyh─żadajte adresu webovej str├ínky.

M├┤┼żete dokonca skontrolova┼ą, ─Źi m├┤┼żete z├şska┼ą pr├şstup k e -mailovej adrese, aby ste sa mohli spoji┼ą s kan├ílom.

Met├│da 3 – Kontaktujte majite─ża v sie┼ąach soci├ílnych m├ędi├ş

─Äal┼íou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou je odosla┼ą spr├ívu ─Ćalej YouTube je n├íjs┼ą podrobnosti o ─Ćal┼í├şch profiloch vlastn├şkov alebo soci├ílnych sie┼ąach na soci├ílnych m├ędi├ích. Napriek tomu, ┼że soci├ílne m├ędi├í m├┤┼żu by┼ą skvelou mo┼żnos┼ąou, ako sa spoji┼ą s priate─żmi a rodinou, m├┤┼żu by┼ą aj skvelou mo┼żnos┼ąou, ako s nimi komunikova┼ą YouTube aj tvorcovia obsahu.

Op├Ą┼ą budete musie┼ą n├íjs┼ą ich profily soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼íie podrobnosti na karte Inform├ície v kan├íli. Rovnako ako v pr├şpade e -mailovej adresy a podrobnost├ş o webovej str├ínke bud├║ inform├ície dostupn├ę iba vtedy, ak ich do kan├íla pridal v├Żvoj├ír obsahu alebo vlastn├şk kan├íla.

Záver

YouTube bola jednou z ├║─Źinn├Żch mo┼żnost├ş sledovania vide├ş a zlep┼íovania va┼íich znalost├ş. Ak h─żad├íte kontakt s vlastn├şkmi kan├ílov a tvorcami obsahu na YouTube, ich sledovanie na soci├ílnych sie┼ąach m├┤┼że by┼ą skvelou mo┼żnos┼ąou. Vo svojom ├║sil├ş n├íjs┼ą nie─Źo m├┤┼żete niekomu na YouTube, tu zdie─żan├ę tipy by mali by┼ą v ide├ílnom pr├şpade n├ípomocn├ę vo viacer├Żch smeroch.

Upozor┼łujeme, ┼że v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę tipy a met├│dy vych├ídzaj├║ z toho, ak├ę inform├ície zdie─żali vlastn├şci kan├ílov. Ak sa vlastn├şci kan├íla rozhodli nezdie─ża┼ą podrobnosti, nebudete ma┼ą pr├şstup k ┼żiadnym podrobnostiam, ktor├ę je mo┼żn├ę kontaktova┼ą alebo odosla┼ą spr├ívu na YouTube.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2ULZZTk