M├┤┼że poskytn├║┼ą OnePlus 8 Samsung m├í svoje peniaze

OnePlus v┼żdy uv├ídzal telef├│ny so ┼ípecifik├íciami, ktor├ę s├║┼ąa┼żia s pr├ęmiovou vlajkovou lo─Ćou, a poskytuj├║ alebo prij├şmaj├║ niektor├ę funkcie, ako napr├şklad bezdr├┤tov├ę nab├şjanie alebo ofici├ílne hodnotenie vody. ─îo v┼íak tieto telef├│ny od seba odli┼íuje, bola v skuto─Źnosti hodnota ÔÇ×v├Żbuchu za peniazeÔÇť, ktor├Ż pon├║kali za ove─ża ni┼ż┼íie n├íklady. ─îasy sa v┼íak zmenili a dokonca aj OnePlus by mal nakoniec zv├Ż┼íi┼ą svoje ceny, pri─Źom by st├íle nemal st├║pa┼ą na rovnak├║ ├║rove┼ł ako jeho konkurenti. Na┼í┼ąastie, napriek pridaniu t├Żchto ch├Żbaj├║cich funkci├ş, m├┤┼że by┼ą OnePlus st├íle 8 5G podkop├íva ─Ćal┼íie vlastnosti, ale mo┼żno nie tak├ę.

Nezd├í sa v┼íak, ┼że by do┼ílo k zastaveniu ceny pr├ęmiov├Żch smartf├│nov z vysok├Żch na vysok├ę. V roku 2017 alebo e┼íte sk├┤r sme prekro─Źili 1 000 dol├írov a tento rok sme u┼ż v pr├şpade nezlo┼żite─żn├ęho telef├│nu dosiahli 1 400 dol├írov.

V├Żkonn├Ż riadite─ż OnePlus Pete Lau Business Insider ubezpe─Źil, ┼że nadch├ídzaj├║ca vlajkov├í lo─Ć nepresiahne 1 000 dol├írov, po─Źiato─Źn├í cena najlacnej┼íej spolo─Źnosti Samsung Galaxy S20. Je to napriek plne nabit├Żm funkci├ím, ktor├ę sa pod─ża o─Źak├ívan├ş v r├ímci OnePlus preplnia 8 Najm├Ą OnePlus 8 Pro.

Spolo─Źnos┼ą u┼ż potvrdila tri hlavn├ę ┼ípecifik├ície pre s├ęriu OnePlus 8 Iba oni m├┤┼żu skuto─Źne zv├Ż┼íi┼ą ceny. Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że Snapdragon 865, ktor├Ż poskytuje pripojenie 5G, je prv├Ż pre OnePlus. ─Äal┼íie ┼ípecifik├ície zah┼Ľ┼łaj├║ LPDDR5 RAM a UFS ├║lo┼żisko 3,0 , A tie┼ż 120 Hz obrazovka. ─Äal┼íie netesnosti dod├ívaj├║ modelu OnePlus bezdr├┤tov├ę nab├şjanie a hodnotenie IP68 8 Pro.

Lao samozrejme nestanov├ş cenov├ę rozp├Ątie, ale pri poh─żade na minul├Ż rok OnePlus 7T, ktor├Ż bol uveden├Ż na trh za 600 dol├írov, sa m├┤┼żeme pozrie┼ą na nie─Źo okolo 800 dol├írov. Ke─Ć s├║ technol├│gie a zariadenia 5G stabiln├ę, gener├ílny riadite─ż nech├íva ur─Źit├║ n├ídej, ┼że ceny m├┤┼żu v bud├║cnosti klesn├║┼ą. V d├┤sledku pomal├ęho tempa prij├şmania a nov├ęho oneskorenia v d├┤sledku glob├ílnych podmienok to m├┤┼że nejak├Ż ─Źas trva┼ą.