Movavi – Objavte aplikáciu na úpravu videa

Ak chcete zdieľať videá so svojimi priateľmi, pred odovzdaním sa môžete naozaj tešiť, ako sa dozviete, ako upravovať a optimalizovať. Za týmto účelom sme vytvorili tohto sprievodcu, v ktorom vysvetľujeme všetko o aplikácii na úpravu videa Movavi.

Ak ho chcete lepšie spoznať, prečítajte si a dôkladne preskúmajte, ako to funguje a čo robí.

1, Čo je Movavi?

Predtým, ako začneme, je potrebné poznať program v jeho podstate. Ak to chcete urobiť, pokračujte v čítaní tejto časti, kde podrobne vysvetlíme všetko, čo potrebujete vedieť o Movavi.

Stručne povedané, je jedným z najlepších, ak nie najlepších, video editorov na trhu. S ním môžete robiť všetky druhy úprav videa, aké si viete predstaviť, čo je zvlášť dobré pre amatérov a začiatočníkov v tejto oblasti.

Okrem toho obsahuje veľa rôznych verzií na všetky účely, ktoré si viete predstaviť, a je k dispozícii pre počítače s Windows Alebo pre Mac.

Aké nástroje ponúka?

V tejto aplikácii na úpravu videa nájdete naozaj veľké množstvo možností, funkcií a nástrojov. Videá je možné vystrihnúť, zrýchliť a spomaliť, ako aj pridať hudbu, filtre a grafiku, medzi mnoho ďalších možností.

Po vykonaní všetkých úprav môžete uložiť, ako chcete, a mnoho ďalších možností exportu do formátov, ako sú MP4, MKV a AVI, okrem iných preferencií.

Je ideálny pre tých, ktorí radi fotografujú a videá menej profesionálne, takže vám umožňujú opraviť bežné chyby, ktoré sa ľahko dajú urobiť. Napríklad je možné opraviť osvetlenie alebo nainštalovať videoklipy, takže ich môžete zdieľať s kýmkoľvek.

2, Aké sú verzie Movavi?

Ak chcete exkluzívny editor videa bez potreby prevodníka, obrazovky a editora fotografií, potrebujete iba verziu Movavi Editor.

Stále je to však iba v editore, je tiež možné zakúpiť Movavi Editor Plus. Okrem toho, čo už základná verzia ponúka, má táto verzia niekoľko veľmi výhodných doplnkových funkcií.

Niektoré z nich výrazne zvyšujú redukciu skladieb v rozvrhu, možnosť pridávať animácie do nadpisov, zvýrazňovať a skryť nástroje, oveľa rýchlejšie spracovanie a prístup k ďalším nálepkám a hudbe.

Okrem toho nájdete nástroje pre všetky príležitosti, ktoré si môžete kúpiť v Movavi Official Store.

Ako už bolo spomenuté, má dve verzie svojej aplikácie na úpravu videa. Základné vydanie stojí 64,95 dolárov, zatiaľ čo verzia Plus je 79,95 dolárov. Má tiež dva konvertory videa, profesionálny editor, videorekordér a mnoho ďalších prevodníkov.

Ak hľadáte profesionálnych editorov fotografií, značka tiež ponúka. Nielenže môžete upravovať obrázky, ale tiež môžete vytvárať prezentácie pomocou programu Movavi Video Editor a dokonca upravovať súbory PDF!

3, Ako používať Movavi?

Teraz, keď viete všetko o tejto aplikácii na úpravu videa, vám podrobne vysvetlíme, ako ju využiť na čo najlepšie využitie všetkého, čo ponúka.

Najprv musíte prejsť na oficiálnu webovú stránku a zvoliť požadovanú verziu. Odporúčame začať bezplatnou skúšobnou verziou aplikácie Movavi Editor. Po stiahnutí začnite proces inštalácie.

Prijmite podmienky licenčnej zmluvy a kliknite na tlačidlo OK "Inštalácia", Teraz stačí otvoriť program kliknutím na tlačidlo, ktoré hovorí "Štart!",

Pri otvorenej aplikácii môžete otvoriť už prebiehajúci projekt, začať nový projekt alebo vytvoriť rýchle video. Kliknutím na Nový projekt, Budete presmerovaní na rýchly návod, ako používať program.

Nový projekt

Pridajte požadované video. Teraz môžete používať rôzne nástroje v aplikácii. Medzi nimi možnosť pridať ďalšie video a zlúčiť ich, vystrihnúť novo pridané video, použiť niekoľko filtrov zo skupiny dostupnej v Movavi.

Je tiež ľahké zahrnúť texty pomocou aplikácie, s možnosťou rýchleho a jednoduchého pridávania titulkov k videám.

Jednoducho kliknite na tlačidlo naľavo od textu a vyberte existujúci štýl, ktorý chcete pridať. Potom môžete zmeniť veľkosť podľa potreby, zmeniť písmo a písmo a dokonca zmeniť farby.

Nakoniec môžete vložiť požadované nálepky a tiež prístup do veľkého filtračného obchodu, z ktorého si môžete kúpiť veľa nových nálepiek.

Použite efekty úprav videa

Ak chcete vytvoriť všetko, čo potrebujete urobiť, je export! Stačí kliknúť na tlačidlo v pravom dolnom rohu, ktoré hovorí "Export" Uložte a uložte, vyberte svoje rozlíšenie, umiestnenie, ktoré chcete uložiť, názov súboru a príponu.

V skúšobnej verzii sú všetky verzie vodoznakom, preto sa dôrazne odporúča kúpiť plnú verziu čo najskôr!

Čo si myslíš o Movavi?

V komentároch zanechajte svoj názor a povedzte, či už tento program poznáte alebo či je pre vás nový. Ak ho chcete začať používať, stačí otvoriť odkaz a zaregistrovať sa hneď teraz!