Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Mousecraft Switch Recenzia – Squeaky Clean Fun

Mousecraft Switch Recenzia - Squeaky Clean Fun 1

Veteránski hráči si možno pamätajú klasickú hru s názvom PC Lemmings, Cieľom tejto hry, ktorá bola vydaná v roku 1991, bolo viesť určitý percentuálny podiel lemoviek so zelenými vlasmi a modrými oknami od vstupu k východu vytvorením bezpečného prechodu krajinou. O tej istej skupine hráčov už pravdepodobne tiež počula tetris, Tetris predchádza dátumy The Lemmings a bola a stále je to hra založená na dlaždiciach. Čo keby ste teda rozdrobili tieto dve hry? Mohli by ste skončiť s niečím, čo je známe ako Mousecraft Chrumkavé koaly! Pôvodne vydané v roku 2014 dňa Steam PC a herné systémy PlayStation Mousecraft teraz vidí vydanie na internete Nintendo Switch, Toto je náš Nintendo Switch recenzia Mousecraft.

Dat Mean Old Puddy Tat!

Mousecraft Switch Recenzia - Squeaky Clean Fun 2Ten zlý vedec mačiek až k ničomu!

Príbeh v Mousecraft je dosť jednoduchý. Vaším cieľom je pomôcť vedcovi bláznivej mačky Schrödingerovi pri dokončovaní jeho záhadného vynálezu poháňaného myšami. Skutočný cieľ každej úrovne je dvojaký. Získajte čo najviac myší bezpečne k syru a zbierajte čo najviac drahokamov. Myši sa musia vyhnúť medzerám, mechanickým škodcom, atď. Dosiahnete to otáčaním a vkladaním do kúskov skladačky, aby ste sa vyhli medzerám alebo aby ste sa dostali do nových výšok, vyhodili kúsky skladačky, zhodili bloky na mechanické zlé myši atď.

Všetky animácie majú pekný, karikatúrny dojem, ktorý dodáva hre ľahký a priateľský prístup k rodine. Hra sa skladá z 80 úrovní a začína jednoduchá a vrhá na vás viac mechaniky, keď postupujete. V závislosti od toho, či chcete dosiahnuť dokonalé skóre na každej úrovni, môže celá hra trvať až 10 hodín hry.

Pútavá logická zábava

Vyberte úroveň

Úrovňová mapa. Svetlošedá výstroj znamená nie dokonalé skóre. Môžete tiež vidieť predstavené kľúčové mechanizmy; drahokamy, bomby atď.

O Mousecrafte je veľa vecí. Prvá je, že hádanky samotné sú zábavné, pútavé a neopakujúce sa. Pri postupe sa dodáva dostatok mechaniky hádanky, aby sa veci udržali čerstvé. Mousecraft tiež prepletal určité kúzelné kúzlo v tom, že som sa vždy cítil nútený zarobiť „dokonalé“ skóre v každej úrovni. Mousecraft tiež robí peknú prácu tým, že uľahčuje hráčovi nové koncepty, nie priame výukové programy, ale integráciu do hry.

Úrovňový začiatok

Typický začiatok na úroveň

Hra má tiež niekoľko základných možností hry, ktoré vám umožňujú prispôsobiť svoje problémy. K dispozícii je schopnosť „aktívnej pauzy“, ktorá vám umožňuje zmraziť akciu, takže môžete zahodiť kúsky skladačky alebo vyhodiť kúsky. Môžete tiež zrýchliť tok hry a pokúsiť sa vyriešiť veci v reálnom čase. Nerobte si starosti, ak nedosiahnete dokonalé skóre, pretože môžete prejsť na ďalšiu úroveň alebo dať inej úrovni ďalšiu úroveň. Mousecraft tiež podporuje návrat späť pre viac krokov, čo je vždy príjemná funkcia v týchto logických hrách A až B.

Perfektný zápas

Typická úroveň

Zbierajte, vyhodte ich do vzduchu a uložte myši

Zdá sa, že myš na mieru je šitá na mieru Nintendo Switch, najmä v neoznačenom režime. Vaše základné akcie sú priamo na obrazovke a nikdy nebol problém s citlivosťou alebo ovládaním hádanky. Jediná vec, ktorá by chýbala, by bola nejaká forma podpory dotykovej obrazovky, ale nejde o funkciu do alebo die.

Mousecraft Switch Recenzia - Squeaky Clean Fun 3Zhromaždite všetky drahokamy, uložte všetky myši!

Mousecraft znie zjednodušene, ale je tu veľa krátkej zábavnej zábavnej relácie. Žiadna iná hra neprichádza na myseľ, kde by ste sa obávali a boli nútení zachraňovať myši rovnako zle ako v Mousecrafte!

Porovnať s: The Lemmings, Tetris

Note: A Nintendo Switch Na účely tejto kontroly bol poskytnutý kód eShop.

Table of Contents