MotorolaOne, prvý Android od spoločnosti Motorola za 299 €

Spoločnosť Motorola dnes predstavila spoločnosť MotorolaOne, prvý smartphone tejto značky s najnovším operačným systémom Android One. To znamená, že je to významná verzia systému Android a s veľmi malými zmenami v spoločnosti Motorola, s aktualizáciami priamo spravovanými spoločnosťou Google. Prispôsobenie spoločnosti Motorola je obmedzené na niektoré Moto skúsenosti už videli ostatných smartphones,

MotorolaOne sa narodil so systémom Android Oreoa aktualizácie programov Pie a Android Q sú už naplánované. Rovnako ako Android One, aj spoločnosť Google vydáva mesačnú aktualizáciu aktualizácií – zatiaľ čo na iných spoločnostiach Motorola, ktoré nedávno ocenil Moto G6 Plus, táto aktualizácia prichádza o dva mesiace.

Vďaka spoločnosti MotorolaOne sa spoločnosť opäť usilovala o posilnenie svojej pozície v strednom regióne smartphones medzi 150 a 300 eurami. A naozaj oficiálna cena spoločnosti MotorolaOne je 299 EUR, ale pravdepodobne skutočná cena pouličná cena, bude o niekoľko percentuálnych bodov nižšia.

MotorolaOne, prvý Android od spoločnosti Motorola za 299 € 1

Výmenou za túto sumu máte smartphone z 5,9″ S rozlíšením HD Plus a pomer 19:9; S týmto modelom prichádza aj spoločnosť Motorola s výrobcami, ktorí ich uviedli zárez v hornej časti obrazovky.

Vo vnútri procesora Qualcomm Snapdragon 625, v kombinácii s 4 GB RAM a 64 GB skladovanie. Procesor zjavne nie je najlepší, čo trh ponúka, ale už sme videli, že ide o platformu so solídnym a presvedčivým výkonom a vďaka zníženej spotrebe pomáha udržiavať dobrú autonómiu. „Naším cieľom je poskytovať vyvážený produkt. Sme presvedčení, že v tomto konkrétnom prípade môže tento procesor v plnej miere uspokojiť potreby koncového spotrebiteľa, “potvrdzuje Massimiliano Paciotti zo spoločnosti Motorola.

Toto poskytuje MotorolaOne niektoré zmeny tiež v dizajne, V porovnaní s inými motocyklami nájdeme relatívne bežné riešenia, najmä pre umiestnenie duálnej kamery. Myšlienka umiestniť logo výrobcu na snímač odtlačkov prstov je viditeľná. Telo má povrch Gorilla Glass vpredu aj zozadu a v hornej časti obrazovky je zárez. Tiež prítomný v odvolaní Certifikácia P2i, čo zaručuje miernu odolnosť voči tekutinám.

MotorolaOne, prvý Android od spoločnosti Motorola za 299 € 2

Keď už hovoríme o kamerách, duálny senzor by mal byť v súlade s konkurenciou, aspoň na papieri, ktorý skontrolujeme s testom a jeho preskúmaním. Motorola má Objektív Google integrovaný do aplikácie Fotoaparáta do videí pridali niektoré konkrétne funkcie – konkrétne kinematografie, ktorý ponúka možnosť zablokovať objekt alebo osobu, pokračovať vo filmovaní všetkého ostatného.

Batéria je od 30 000 mAh; spolu s modelom Snapdragon 625 by mal umožniť spravodlivú autonómiu. Celý deň bude pravdepodobne poistený bez toho, aby bola vylúčená možnosť dosiahnutia dvoch dní. Tento detail overíme aj pomocou nášho testu.

Asi najzaujímavejším aspektom môže byť duálna karta SIM, ktorá nevylučuje použitie karty microSD na rozšírenie pamäte. Preto na rozdiel od mnohých iných modelov bude to možné Použite dve SIM karty a tiež pamäťová karta, Detail, ktorý určite upúta pozornosť na niektorých potenciálnych kupujúcich.

Spoločnosť MotorolaOne pre spoločnosť je „navrhnutá pre široké spektrum používateľov, navrhnutá s ohľadom na multimediálny obsah počas cestovania. Posilňuje náš návrh na strednú triedu, “potvrdzuje Country Manager Daniele DeGrandis.

MotorolaOne, prvý Android od spoločnosti Motorola za 299 € 3

Nový MotorolaOne bude k dispozícii od budúceho víkendu, v kamenných obchodoch aj online. Pri uvedení produktu na trh podpísala spoločnosť Motorola dohody s MediaMarkt (MediaWorld), Amazon, Tim, Wind a Tre. Na ozdobenie ponuky spoločnosť Motorola vkladá do obalu ochranné silikónové puzdro a rýchlu nabíjačku (Turbo Charger). Na začiatku je k dispozícii iba čierna verzia, ale príde aj biela.