Motorola Razr 2020 z├şskava certifik├íciu 3C pod─ża filtr├ície

Ned├ívny ├║nik odhalil, ┼że nov├Ż skladac├ş smartphone Motorola Razr 2020 bol certifikovan├Ż spolo─Źnos┼ąou 3C, ─Źo je jedna z po┼żiadaviek termin├ílu pred jeho uveden├şm na trh. V dokumente m├┤┼żete vidie┼ą funkcie, ako je podpora 5G, obrazovka Full HD + a ─Ćal┼íie.

Pod─ża webovej str├ínky My Fix Guide ÔÇ×Motorola Mobility Communication Technology LimitedÔÇť aplikovala certifik├ít 3C na nov├Ż produkt Motorola Razr 2020, ktor├Ż bol schv├ílen├Ż 2 V j├║li a pod─ża ├║nikov├ęho dokumentu bude termin├íl podporova┼ą syst├ęm r├Żchleho nab├şjania 5G a 18 W

Spolo─Źnos┼ą Motorola nebola ohl├ísen├í

Ned├ívno sa objavili zvesti o nezn├ímych modeloch spolo─Źnosti Motorola, ktor├ę sa ─Źoskoro objavia, pod─ża webovej str├ínky, ├║nik v certifik├ícii 3C sa vz┼ąahuje na nov├Ż Razr 2020, ktor├ęho meno by nahradilo Razr 2019.

Tento skladac├ş termin├íl od spolo─Źnosti Motorola sa dod├íva s telef├│nom ÔÇ×XT2071-4ÔÇ×Pri syst├ęme r├Żchleho nab├şjania 18 W. ├Ünik certifik├ítu 3C okrem toho ukazuje, ┼że Razr 2020 bude k dispoz├şcii s pripojen├şm 5G, uviedli sa spr├ívy.

Motorola Razr 2020 z├şskava certifik├íciu 3C pod─ża filtr├ície 1

Z in├Żch netesnost├ş sa o─Źak├íva nov├Ż Motorola Razr 2020 so sklopnou obrazovkou P-OLED 6,7 palca s rozl├ş┼íen├şm Full-HD +, bude ma┼ą aj uhloprie─Źku obrazovky 2,7 palcov pre ozn├ímenia podobn├ę Galaxy S Flip.

Interne sa o─Źak├íva, ┼że Razr 2020 bude poh├í┼łan├Ż procesorom Qualcomm Snapdragon 765 5G. ÔÇ×Niektor├ę certifik├íty nazna─Źuj├║, ┼że termin├íl bude k dispoz├şcii v 8 GB RAM s variantom 256 GB vn├║torn├í pam├Ą┼ą. Fotografick├í ─Źas┼ą bude vybaven├í zadnou 48 MP kamerou a 20 MP kamerou spredu. Moment├ílne nie s├║ zn├íme ─Ćal┼íie podrobnosti o kamer├ích zariadenia.

Pripom├şname, ┼że na konci m├íja internetov├í str├ínka Android Authority informovala o mo┼żnosti vzniku druhej gener├ície skladacieho Motorola Razr v roku 2020. Po rozhovore o mo┼żnosti spolo─Źnosti Thibault Dousson, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Lenovo v Ju┼żnej Afrike, sa v rozhovore pre agent├║ru Android informoval Thibault Dousson. nov├Ż skladac├ş model Razr sa dostal na trh v septembri tohto roku.

Poukazuje na skuto─Źnos┼ą, ┼że termin├íl bude dod├ívan├Ż s procesorom Qualcomm Snapdragon 765 s podporou siete piatej gener├ície v─Ćaka modemu x52. Tento certifik├ít to teraz m├┤┼że potvrdi┼ą. Debut Motorola Razr 2020 je napl├ínovan├Ż na september tohto roku.