Motorola RAZR 2019 je opäť neskoro

Tu ideme znova: potom dátum Motorola RAZR 2019 sa objaví na trhu bol presunutý znova. Nie je to prvýkrát, čo sa spoločnosť rozhodla konať. Pred niekoľkými dňami spoločnosť oznámila prvé a čiastočne pochopiteľné oneskorenie.

Spoločnosť Motorola pôvodne uviedla, že skladací smartfón, ktorý bliká na mobilnom telefóne dvadsiateho storočia, bude k dispozícii od 26. decembra, vopred a zásielky by sa začali 9 január, Po chvíli sa však spotrebitelia stretli s prvým dátumom: 26. januára (začiatok predobjednávok) e 6 február (Doprava). Podľa niektorých tvrdení by to bol jeden dôvodnadmerný dopyt spotrebiteľmi.

Motorola RAZR 2019 je opäť neskoro 1Motorola RAZR 2019 je opäť neskoro 2

Druhé oneskorenie sa dnes očakávalo na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Motorola a pre operátora Verizon. V súčasnosti výrobca nepredložil žiadne vyhlásenia, a preto dôvody tohto problému nie sú jasné. Prvé vzorky z Motorola RAZR 2019 by sa mali dodať z 18. februára 2020,

Je však potrebné poznamenať, že tieto dátumy sa uplatňujú Americký trh, vzhľadom na to, že v Taliansku musíme takmer určite čakať trochu dlhšie. Bohužiaľ, tieto neustále oneskorenia môžu mať dôsledky aj pre distribúciu v našej krajine. Odkazy sú tiež ovplyvnené Samsung Galaxy Fold (k dispozícii na nákup Amazon) a Huawei Mate X.