Motorola razr 2 nemožno spustiť do roku 2021 z dôvodu pandémie

Aj keď je spustenie naplánované na tento rok, je konečne možné, že ďalší Motorola Rarz 2 bol oznámený až v roku 2021 z dôvodu oneskorenia výroby.

Pandémia narušila alebo obmedzila prakticky všetky činnosti na celom svete. Ako sme už informovali, toto zastavenie ovplyvnilo niekoľko sektorov, najmä technológiu, v ktorej bolo pozastavených niekoľko sľubných výrobkov.

Motorola razr 2 nemožno spustiť do roku 2021 z dôvodu pandémie 1

Pri ničivom vplyve, ktorý pandémie majú a naďalej majú na komerčnej a priemyselnej úrovni, by boli dôsledky viac ako predvídateľné.

Napríklad v technologickom segmente sa tento účinok prejavil najmä vo forme prerušenia alebo zníženia činnosti pri výrobe zariadení. Táto skutočnosť viedla k niekoľkým mesiacom oneskorenia pri uvádzaní výrobkov navrhnutých na tento rok a mnohé z nich pravdepodobne nebudú môcť v roku 2020 inzerovať.

Motorola razr 2 očakáva sa, že bude odložený na 2021

Dealer Ross Young, analytik a generálny riaditeľ spoločnosti Display Supply Chain Consultants, sa očakáva, že spoločnosť Motorola odloží uvedenie produktu Rarz na trh, 2, ďalší skladací smartphone pre rok 2021.

Aj keď sa pôvodne očakávalo, že sa toto zariadenie uvedie na trh tento rok, realita sa môže celkom odlišovať.

Aj keď chýba definícia a návrat viacerých spoločností a tovární k pravidelnejšej prevádzke, je prirodzené, že niektoré výrobky nie sú pripravené z dôvodu neustáleho meškania, napríklad pri výrobe rôznych komponentov.

Preto je pravdepodobné, že Motorola Rarz 2 budú známe až začiatkom budúceho roka a očakáva sa, že napravia niektoré nedostatky a medzery v prvom modeli, ako sú špecifikácie a konštrukčné aspekty.

Motorola razr 2 nemožno spustiť do roku 2021 z dôvodu pandémie 2

Nový Rarz musí byť vyrobený a pripravený konkurovať iným zložkám v rovnakom rozsahu, ako je Samsung Galaxy S Flip 5G, naplánované na august tohto roku.

Možné funkcie Motorola Rarz 2

Ako hlavné rysy, Rarz 2 musí byť vybavený Qualcomm Snapgradon 765G, jasnou stávkou na trhu 5G. Skladací smartphone by nemal byť vyrobený zo skla, ale z plastu.

Očakáva sa, že nový závod spoločnosti Motorola prinesie vylepšenia hlavných 48MP kamier. Od tohto okamihu môže mať obrazovka väčšie rozmery 6,2 palcov prvého modelu pre 6,7 all. RAM musí mať 8 GB a 256 GB vnútorná pamäť.