Motorola One Power – Druhé zariadenie Android One od spoločnosti Motorola s hackom

Motorola One Power - Druhé zariadenie Android One od spoločnosti Motorola s hackom 1

Spoločnosť Motorola pridáva na svoje akcie ďalšie zariadenie s Androidom. Zariadenie sa volá Motorola One Power, Zaujímavé, však? Zariadenie sa volá “Motorola?“. Odchýlky od bežných “Moto” alebo „Moto by Lenovo“, Motorola One Power bude prvým smartfónom, ktorý presmeruje názov spoločnosti Motorola. Po zakúpení od spoločnosti Google si spoločnosť Lenovo ponechala schému názvu zariadenia od spoločnosti Google na krátky čas. Čínsky gigant uvažoval aj o zmene značiek na „Moto by Lenovo“ v určitom okamihu. Zdá sa však, že sa uspokojil so staršou integritou “Motorola”, A Motorola One Power bude prvou jednotkou pod prezývkou.

Objavili sa zvesti a správy o prerušení vývoja Moto X5. Rovnako ako všetky ostatné vyvíjané jednotky, aj motor X5 zaznamenal úniky a opravy, ale nakoniec bol zastavený. Motorola One Power bude prebalená verzia tohto Moto X5. Alebo aspoň povesti hovoria. A samozrejme je to produkt Android One. To znamená, že druhý telefón One Power od spoločnosti Motorola prichádza so systémom Android One. Prvý bol Moto X4.

Motorola One Power

Motorola One Power Android One z AndroidHeadlinesObrázok curtsey: androidheadlines.com

Motorola One Power má určite radikálny dizajn. Tvár jednotky má kontrastný rez. Toto je prvýkrát pre spoločnosť Motorola. Niet divu, že spoločnosť Motorola sleduje hrozný trend súladu s ostatnými výrobcami OEM. Avšak hack na Motorola One Power je tichý o niečo širší ako iné náprotivky. V spodnej časti môžete vidieť úplne novú značku „Motorla“ na brade. V zadnej časti jednotky je sada dvoch kamier. Ale vo zvislom usporiadaní, ktoré vyčnieva zo zvyšku linky. V strede chrbta si kultová jama Moto .. zachováva svoje miesto. Ak sa pozriete na miesto a jeho typ, možno ho zdvojnásobiť ako snímač odtlačkov prstov.

Okrem záverov z vyššie uvedeného netesného obrázka na technickom liste nie sú žiadne konkrétne správy. Ako však názov napovedá, zariadenie bude podporovať systém Android One.

Exkluzívne umenie na androidheadlines.com Tipy ako Motorola One Power sa môžu objaviť v júni 6 spolu s Moto Z3 Play. V tomto bode stále existujú určité špekulácie. A pozrime sa, aké novinky budeme počuť tento týždeň pri začatí a tiež o udalosti pri spustení.

zdroj