Motorola Moto X4 je predstavená a 2 de Setembro

Motorola Moto X4 je predstavená a 2 de Setembro 1

├Ünik inform├íci├ş m├┤┼że zah┼Ľ┼ła┼ą mno┼żstvo ┼ípecifick├Żch a ┼ípecifick├Żch parametrov, ktor├ę je potrebn├ę vykona┼ą. Motorola Moto X4. Alguns rumores alegaram que o equipmentamento deveria ser revelado num evento da Lenovo na IFA 2017 so s├ęriovou realiz├íciou od 31. ┼Żiadne entanto, parece que o equipmentamento vai ser revelado a 2 de setembro, uma vez que and Motorola disponibilizou a data do evento do lan├žamento do equipmentamento, na sua p├ígina oficial do Facebook nas Filipinas.

Abaimo abaixo foi partilhada na p├ígina de Facebook od Filip├şn od spolo─Źnosti Motorola. Ela confirmma que o evento de lan├žamento ser├í realizado a 2 de setembro ├ás 18 horas locais, 11h em Lisboa e menos 4 em Brasilia. O texto “hellomoto X” d├í-nos uma dica de que a Motorola provavelmentee ir├í desvendar o Moto X4 a 2 de setembro.

O evento ser├í transmitido ─Ź Facebook e ser├í guiado por atores populares nas Filipinas, como Nadine Luster e James Reid, eo evento ├ę apelidado de Jadine FB na┼żivo. O Motorola Moto X4 bude vydan├í najnov┼íia certifik├ícia Feder├ílna komunika─Źn├í komisia (FCC) vyd├í EUA a bude vyd├íva┼ą svoje najnov┼íie spr├ívy.

Espera-se que um ecr├ú AMOLED de 5,2 v┼íetky dostupn├ę mo┼żnosti nie s├║ k dispoz├şcii pre Moto X4 s rozl├ş┼íen├şm Full HD. ─îipov├í sada Snapdragon 630 m├í nieko─żko smartf├│nov. Ide o EUA, ktor├í obsahuje 4 GB pam├Ąte RAM a 64 GB vn├║tornej pam├Ąte. Maj├║ ve─żk├Ż v├Żber z 3 GB pam├Ąte RAM a 32 GB vlastnej pam├Ąte. Sta─Ź├ş spusti┼ą aplik├íciu Android Nougat.

Vz┼ąah: Processador Apple Bionic A15 ├ę je o 50% lep┼í├ş ako s├║be┼żn├ę

Modul sn├şma─Źa je kompatibiln├Ż s RGB sn├şma─Źom z 12 megapixelov Monokromatick├Ż vonkaj┼í├ş sn├şma─Ź 12 megapixelov r├┤zne prezent├ície na niektor├Żch tras├ích do telef├│nu. Nach├ídzaj├║ci sa sn├şma─Ź teploty od 16 megapixelov. A sua bateria dever├í ser de 30,000mAh, ─Źo znamen├í, ┼że smartf├│n bude ma┼ą e┼íte v├Ą─Ź┼íiu certifik├íciu IP68, ako aj jadr├í v Sterling Blue, Gold a Super Black.

K├║pte si Leakster, Roland Quandt alebo Moto X4 a k├║pte si eur├│psku cenu 350 ÔéČ. Uk├í┼żka ├║niku motocykla Moto X4 de 32 GB e 64 GB chegaria com umcco de US $ 349 e US $ 399 na Am├ęrica do Norte. Potvrdenie s├ęriov├ęho ─Ź├şsla motocykla Moto X, ktor├ę sa bude l├ş┼íi┼ą od predch├ídzaj├║ceho obdobia, a┼ż do ├║pln├ęho konca.