Motorola Moto G Power je k dispozícii vo verzii Android 11 beta

Motorola m√° k dispoz√≠cii najnovŇ°iu verziu syst√©mu Android.

Recentemente, a Motorola Lan√ßou a atualiza√ß√£o Android 11 ods Moto G Pro nie Reino Unido. √Č o primeiro dispositivo Motorola m√° najnovŇ°iu verziu syst√©mu Android. Agora pon√ļka mnoŇĺstvo inform√°ci√≠ o f√≥re XDA, ktor√© sa zameriava na Moto G Power a podporuje tam Android 11, novŇ°ie verzie.

Relat√≠vne Ň°irok√© spektrum webov√Ĺch aplik√°ci√≠ a publikovanie nie je podporovan√©. XDA F√≥ra por membr√°nov√©ho chamado ice711, v√§ńćŇ°ina obr√°zkov syst√©mu Android 11 Ňĺiadne menu defin√≠cie Moto G Power. O membro diz que receive a atualiza√ß√£o, uma vez que faz parte da Rede de Feedback da Motorola (MFN).

Niektor√© z t√Ĺchto skup√≠n, ktor√© m√īŇĺu byŇ• pouŇĺit√©, bud√ļ testovan√© ako nov√© funkcie a rady pre vŇ°etky typy √ļloh. Vec√™s podem ver este post mais antigo nos f√≥runs da comunidade Lenovo para ter uma ideia sobre o que √© isto. O teste de imers√£o, como and empresa gosta de cham√°-lo, √© lan√ßado para os utilizadores selecionados da MFN inicialmente. VŇ°etky obvykl√© teste beta, como noutros fabricantes, apenas a Motorola o designa desta forma.

VzŇ•ah: Galaxy Z Flip3 a Z Fold3 niekońĺko hlavn√Ĺch telef√≥nov Samsung s funkńćnosŇ•ou valid√°cie ‚ÄěOchrana bat√©rie‚Äú

҆tandardn√° verzia syst√©mu Android 11 a verzia softv√©ru RPM31.Q1-46, ktor√° obsahuje najnovŇ°ie technol√≥gie MFN, m√° k dispoz√≠cii najnovŇ°iu opravu segreg√°cie z janeira do roku 2021. ńĆo robiŇ•, keńŹ sa v√°m to p√°ńći? ap√≥s a atualiza√ß√£o, o Moto G Power funciona de uma forma mais suave, mais r√°pido e melhorou a vida √ļtil da bateria.

√Ä semelhan√ßa do G SilaJedn√° sa o jednu z najd√īleŇĺitejŇ°√≠ch a najnovŇ°√≠ch skladieb, ktor√© s√ļ dostupn√© v roku 2019 o Motorola One Action, Motorola One Vision a Motorola One Hyper. Dito isto, com esta atualiza√ß√£o, a empresa est√° a cumprir a palavra Vykonajte aktualiz√°ciu syst√©mu Android 11, ńći uŇĺ m√°te k dispoz√≠cii cel√Ĺ rad 2020. VybraŇ• si m√īŇĺete z viacer√Ĺch antig√©nov, vr√°tane modelov Moto G7, G8, E6 a One Zoom, ktor√© maj√ļ k dispoz√≠cii jednu z dvoch verzi√≠, ktor√© je moŇĺn√© aktualizovaŇ•.