Motorola Moto 360 s bezdrôtovým nabíjaním aj pre ľavákov

Motorola Moto 360 dokáže komunikovať so všetkými smartfónmi s Androidom 4,3 alebo vyššie, bez akýchkoľvek obmedzení značky. Toto je jeden z detailov o smartwatch pre Android Wear, ktoré sme nahlásili včera.

Od Jelly Bean až po Moto 360, napr pravdepodobne pre Android Wear všeobecne, Každý výrobca by potom mohol stanoviť limity a možno budeme mať inteligentné hodinky Samsung, s ktorými bude pracovať iba smartphones tej istej značky, ale v súčasnosti nie sú o tomto aspekte žiadne podrobnosti.

Motorola Moto 360 s bezdrôtovým nabíjaním aj pre ľavákov 1

Keď sme sa vrátili na Moto 360, ukázalo sa, že interné senzory, najmä gyroskop, umožňujú prístroju „Pochopte“, či je na ľavom alebo pravom zápästía podľa toho zmeniť orientáciu obrazovky.

Tieto hodiny potom odoláva striekajúcej vode, ale nepotápa sa, podrobnosti, ktoré si treba zapamätať, aby ste predišli škodám a podvodom. Potom bude možné popruh vymeniť ako pri bežných náramkových hodinkách a na nabíjanie batérie nebude potrebné pripojiť žiadny kábel.

https://www.youtube.com/watch?v=HpY8O5Zer78

Moto 360 je v skutočnosti vybavený jedným bezdrôtové nabíjanie systému, Balíček bude pravdepodobne obsahovať aj stanicu, do ktorej ho môžete vložiť cez noc – dúfajme, že nie každý deň – na dobitie. Jim Wicks, zodpovedný za dizajn tohto produktu, potom povedal ďalším vedľajším detailom o motore Moto 360, ktoré môžete vidieť vo videu v tomto článku.