Motorola G8 Power Lite je na zozname Amazon

Motorola G8 Power Lite sa ned├ívno objavila na Amazon Poloha v Taliansku. Predt├Żm bola ┼ípecifik├ícia tohto modelu zverejnen├í na konzole Google Play. teraz, Amazon Objavili sa funkcie a cenov├í str├ínka Motorola G8 Power Lite.

Špecifikácie Motorola G8 Power Lite

├Ünik odhal├ş, ┼że Moto G8 Power Lite m├í ve─żkos┼ą obrazovky 6,5 Palec so stup┼łom Waterdrop a rozl├ş┼íen├şm HD + 1600 x 720 pixelov. Obrazovka je jasne obklopen├í hrub├Żmi r├ímami. Skener odtla─Źkov prstov je umiestnen├Ż na zadnej strane telef├│nu. Zadn├í kamera podporuje trojit├Ż zadn├Ż fotoapar├ít s kombin├íciou 16 megapixelov├ęho prim├írneho senzora a senzora 8 ┼áirokouhl├Ż megapixlov├Ż sn├şma─Ź, trojit├Ż sn├şma─Ź 2 Megapixel. Zatia─ż nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne inform├ície t├Żkaj├║ce sa prednej kamery.


Motorola G8 Power Lite je na zozname Amazon Taliansko

Moto G8 Power Lite bude obsluhova┼ą MediaTek Helio P35 SoC riadne podporovan├Ż jeho RAM 4 GB a intern├í pam├Ą┼ą 64 GB. Ot├ízka t├Żkaj├║ca sa podpory extern├ęho ukladacieho priestoru zost├íva nezodpovedan├í.

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, bude to zdroj energie s 5000 mAh kvapalnou bat├ęriou. Amazon V Taliansku bol model kr├í─żovskej modrej farby. Viac podrobnost├ş bude zverejnen├Żch po ofici├ílnom predstaven├ş telef├│nu.

Cena a dostupnos┼ą Motorola G8 Power Lite

Cena G8 Power Lite sledovan├í na webov├Żch str├ínkach Talianska je 189,99 ÔéČ a je pribli┼żne 15 000 indick├Żch rupi├ş. Str├ínka produktu nazna─Źuje, ┼że Moto G8 Power Lite doraz├ş na police v apr├şli bez uvedenia konkr├ętneho d├ítumu. Neo─Źak├ívame, ┼że doraz├ş do Indie pred m├íjom 2020.