Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Motorola Edge so zakrivenou vodop√°dovou obrazovkou, kamera s rozl√≠Ň°en√≠m 64 MP uŇĺ ńćoskoro

Motorola Edge

Motorola Edge (alebo Motoro Edge +) bude ńŹalŇ°ou telef√≥nom pon√ļkanou spolońćnosŇ•ou spolońćnosti Lenovo. Vykreslen√© obr√°zky boli zobrazen√© pred menej ako p√°r t√ĹŇĺdŇąami. Sme nadŇ°en√≠ myŇ°lienkou, Ňĺe nadch√°dzaj√ļca vlajkov√° lońŹ bude maŇ• v√Ĺkonn√© funkcie fotoapar√°tu. To sa ońćak√°va od vlajkov√Ĺch lod√≠ – vysokov√Ĺkonn√Ĺch kamier. Cez v√≠kend boli vynechan√© nov√© obr√°zky, ktor√© zobrazovali zakriven√© zobrazenie vodop√°du. O smartf√≥ne sa hovor√≠, Ňĺe m√° 64MP hlavn√ļ kameru, konektor pre sl√ļchadl√° a mobiln√Ĺ procesor Qualcomm Snapdragon 765.

Motorola je sp√§Ň• v pr√©miovej kateg√≥rii s Motorola Edge. To je uŇĺ po niekońĺk√Ĺch rokoch, keńŹ uŇĺ prich√°dzame s cenovo dostupn√Ĺmi telef√≥nmi strednej triedy pod linkami Motorola One, Moto G a Moto E. Po Motorola RAZR znańćka vyd√° Motorola Edge.

Motorola Edge je vlajkov√° lońŹ zariadenia. Bude to prv√Ĺ telef√≥n od spolońćnosti Motorola so zakriven√Ĺm displejom. Je to len jeden z m√°la telef√≥nov, na ktor√Ĺch spolońćnosŇ• pracuje. NajnovŇ°ia skupina obr√°zkov zobrazuje telef√≥n pod r√īznymi uhlami, takŇĺe uvid√≠me tento vodop√°d.

Zauj√≠mav√© je, Ňĺe st√°le existuje ovl√°dańć hlasitosti a tlańćidlo fyzick√©ho nap√°jania. 3Konektor pre sl√ļchadl√° s priemerom 0,5 mm zost√°va spolu so slotom pre kartu microSD. Kamerov√Ĺ syst√©m bude obsahovaŇ• 64MP prim√°rnu kameru, 16MP Ň°irokouhl√ļ streńĺbu a 8MP telef√≥nnu kameru. Kamery m√īŇĺete vidieŇ• vo zvislej polohe v ńĺavom hornom rohu zadn√©ho panela.

Medzi ńŹalŇ°ie vlastnosti patr√≠ optick√Ĺ skener odtlańćkov prstov pod displejom, obnovovacia frekvencia 90 Hz, AI, selfie fotoapar√°t s rozl√≠Ň°en√≠m 25 MP pod dierovacou dierou, reproduktor na hornom r√°me a spodnej ńćasti a z√°suvka na kartu SIM hore. K dispoz√≠cii je 128 GB pam√§te, 6 GB RAM a 4500 mAh bat√©ria. MoŇĺno eŇ°te nie je k dispoz√≠cii Ňĺiadne bezdr√ītov√© nab√≠janie. Nie sme si ist√≠ pripojen√≠m 5G, ale model Snapdragon 765 m√° verziu 5G.

O spolońćnosti Motorola Edge sa hovor√≠, Ňĺe prich√°dza s verziou Plus – Motorola Edge. Tento ver√≠, Ňĺe pr√≠de s niekońĺk√Ĺmi vylepŇ°eniami funkci√≠, ako s√ļ procesor, RAM, fotoapar√°t a bat√©ria. Motorola Edge + m√īŇĺe byŇ• vybaven√Ĺ procesorom Snapdragon 865, 8 GB alebo 12 GB RAM, prim√°rnou kamerou 108MP a bat√©riou 5000 mAh.