Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Motorola Edge (non-plus) by mohla byť impozantnou možnosťou strednej triedy

Možno bude príliš skoro na to, aby sa spoločnosť Motorola vyťažila zo závodu pre smartfóny, aj keď krváca. Nakoniec by mohla mať vlajkovú loď hodnú svojho mena, ktorá na predaj nepotrebuje skladací trik. Motorola Edge + však nemusí byť jeho jediným okrajom, prepáčte hru. Teraz sa o tejto spoločnosti hovorí, že pripravuje aj spoločnosť Motorola Edge, čo znamená „plus“, ktorý prinesie veľa rovnakých funkcií a dizajnov do zariadení strednej triedy.

Spoločnosť Motorola sa mohla usadiť na názve „Edge“ rovnakým spôsobom, ako mala spoločnosť Samsung kedysi rad vlajkových lodí na okraji. Na základe únikov informácií o Edge + a tomto novom Edge budú tieto dve stránky okamžite identifikované pomocou ich „vodopádových“ obrazoviek, čo je nový marketingový termín pre mimoriadne zakrivené displeje. Našťastie to nebolo cez palubu odstránením bočných tlačidiel.

Motorola Edge (non-plus) by mohla byť impozantnou možnosťou strednej triedy 1

Motorola Edge má tiež tri fotoaparáty ako Edge +, ale vďaka svojej konštrukcii vyzerá, že má namiesto toho štyri. K dispozícii je hlavný snímač s rozlíšením 64 megapixelov, binadium s štvorkolkami, širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 16 megapixelov a 8 megapixelový snímač hĺbky. Štvrtá diera je zjavne pre laserové AF. Predná kamera má napchané 25 megapixelov vo veľmi malom výreze v rohu.

Čo sa týka špecifikácií, Motorola Edge znie dosť slušne, určite nad sériou G spoločnosti. To zahŕňa Snapdragon 765, ktorý môže alebo nemusí mať povolený 5G, a 60,67 palcový displej FHD + s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, 6 GB RAM, rozšíriteľná 128 GB úložisko a batériu neznámej veľkosti, ktorá nepodporuje bezdrôtové nabíjanie.

Tieto fámy by mohli prinútiť fanúšikov spoločnosti Motorola, aby sa na spoločnosť vrátili na trh. Vzhľadom na jeho nedávne výsledky by sme to však mohli trochu opatrne zmierniť. Najmä po tom, ako veľmi to nabral nový Motorola Razr a ukázalo sa sklamaním nádejných fanúšikov.