Motorola Edge 5G UW je nový najlepší od Verizonu Apple a alternatíva Samsung

Motorola Edge 5G UW je veľký smartfón so schopnosťou prístupu k dátovým signálom Ultra Wideband 5G. Toto zariadenie má a 6.8-palcový displej – ako keby len pridával niečo navyše 0.1-palec na uvedenú veľkosť, aby prekonal iPhone 13 Pro Max (s jeho 6.7-palcový displej). Tento displej tiež poráža predchádzajúci najmasívnejší telefón Motorola, Motorola Edge+, sám osebe fantasticky jasný a krásny telefón.

Ak sa pozriete na recenziu Motorola Edge+, ktorú sme urobili v júli 2020, je jasné, že Motorola je schopná vytvoriť smartfón, ktorý je úplne úžasný. Našou najväčšou sťažnosťou na toto zariadenie bolo, ako bolo zariadenie KLZKÉ. Zaoblené okraje a sklenená predná a zadná strana spôsobujú, že telefón priam kričí po ochrannom obale.

POZRITE SI TIEŽ: Motorola Edge 2021 prakticky

Nová Motorola Edge 5G UW má 169 x 76 x 80,85 mm s hmotnosťou 201,6 g a športovým a 6.8-palcový LCD FHD+ displej. Zariadenie má rozlíšenie FHD+ – čo znamená, že je veľmi podobné Edge+, s obnovovacou frekvenciou obrazu 144 Hz a latenciou dotyku až 576 Hz. Takže nemusí byť tak intenzívne jasné alebo farebné ako OLED na Edge+, ale má vyššiu sadu obnovovacích frekvencií, čo MÔŽE znamenať celý rozdiel.

Motorola Edge 5G UW má Android 11 priamo pred bránou s mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 778G (procesor/čipset) s GPU Adreno 642L. Toto zariadenie má 6 GB RAM a 128 alebo 256 GB interného úložiska. Vnútri nájdete obrovskú 5000mAh batériu a USB-C 30W TurboPower nabíjanie.

Tu je dôležité poznamenať, že smartfón nebude nevyhnutne obsahovať nabíjací blok v krabici. Súčasťou balenia je samotná Motorola Edge, jeden kábel USB-C, príručky a nástroj SIM.

Zadné fotoaparáty zahŕňajú 108MP fotoaparát s technológiou Ultra Pixel a f/1.9 clona. K dispozícii je 8MP ultraširokouhlý fotoaparát s objektívom so 119-stupňovým zorným poľom a „makrovidenie“ s f/2.2 clona. Tretí fotoaparát je 2MP „hĺbkový fotoaparát“ s f/2.4 clona. Vpredu je jeden 32MP fotoaparát s f/2Clona .25 a technológia Quad Pixel.

Toto zariadenie má vodotesnosť IP52 a jeden slot na SIM kartu. Telefón má Bluetooth 5.2, NFC, tri mikrofóny a reproduktor so spodným portom.

Toto zariadenie bude dostupné v JEDNEJ farbe: Nebula Blue. Verizon Motorola Edge 5G UW bude k dispozícii za 18,33 USD mesačne počas 30 mesiacov s plánom platieb za zariadenie Verizon. Maloobchodná cena je 549,99 USD. Existuje tiež dohoda so spoločnosťou Verizon, v ktorej by si mal niekto kúpiť tento telefón „s novou linkou na vybrané neobmedzené plány“, podľa Verizonu ho môžete získať „na nás“.