Moto G9 Plus odhalený: toto budú jeho technické charakteristiky

motorola moto g9 plus

Keď Motorola predstavila svoju rodinu Moto G, znamenala pred a po v tomto odvetví tým, že ponúkala terminál od uznávanej značky s hodnotou za peniaze, ktorú bolo veľmi ťažké prekonať. Postupne sa tento sortiment stal meradlom a zaznamenal výrazný predajný úspech. A teraz už máme viac údajov o ďalšom členovi, Motorola Moto G9 Plus.

Americký výrobca vlastnený Lenovom pred pár týždňami predstavil Moto G9 Play, zariadenie, ktoré vyniká svojou mamutou batériou. A vzhľadom na technické vlastnosti Moto G9 Plus sa zdá, že terminál bude zázrakom aj z hľadiska autonómie.

propagačný obrázok moto g9 plus

Toto sú uniknuté funkcie Moto G9 Plus

Pred komentárom k hardvéru, ktorý tento terminál ukrýva, si všimnite zdrojom úniku bol Orange Slovensko, ktorá zaradila Moto G9 Plus do svojho katalógu a jej katalógový list môžeme vidieť takmer celý.

Na začiatok sa tento nový člen rodiny Moto G spoločnosti Motorola môže pochváliť a obrazovke 60,81 palcov a rozlíšením Full HD +. Obrázky, ktoré sprevádzajú tieto riadky, údajne patria zariadeniu, takže môžeme predpokladať, že bude mať prednú kameru zabudovanú do obrazovky.

Na druhej strane vieme, že hlavný fotoaparát bude mať a 64 hlavný snímač GB, určite podpísaný Sony, aj keď nepoznáme ostatné fotoaparáty, ktoré bude mať. Čo môžeme potvrdiť je, že minimálne bude verzia s 4 GB RAM a 128 GB vnútorné úložisko.

Moto G9 Plus

Autonómia výšky

A čo povedať o jeho mamutovi batérie z 50,000 mAh. Viac než dosť na udržanie hmotnosti hardvéru v tomto zariadení. O procesore nevieme nič, aj keď určite vsadili na strednú triedu Qualcommu, ako je Snapdragon 662, no môžeme potvrdiť, že príde s Androidom 10.

Pripomeňme, že rodina riešení Motorola sa zaviazala k Android Stock. Preto sa vyhýbame nepríjemným vlastným vrstvám, ktoré zhoršujú používateľský zážitok. Jediné, ale je, že sa zdá, že pôjde o 4G terminál, niečo čiastočne logické v strednej triede, ale musíme to vziať do úvahy.

A čo cena Moto G9 Plus od Motoroly? No v Orange Slovensko ho majú v katalógu za 255 eur, takže ako sa to stalo pri Moto G 5G, môže sa stať jednou z najlepších stredných tried na trhu.

Na potvrdenie si ako vždy budeme musieť počkať na oficiálny dátum predstavenia tohto zariadenia technické vlastnosti Moto G9 Plus, ale z toho, čo zatiaľ vidíme, zariadenie poukazuje na spôsoby, ako sa počas nadchádzajúcich Vianoc stať skutočným predajným bombometom.