Morfun Smart Water Hot Dispenser je najnovšie zariadenie Xiaomi od „Crowdfunder“

Ďalší produkt Xiaomi crowdfunding je Morfun Smart Instant Tea Maker. Zariadenie sa práve uviedlo na crowdfundingovú stránku Youpin. Cena 499 juanov (70 dolárov).

Okamžitý inteligentný čajový kávovar Morfun je v skutočnosti ako automat na horúcu vodu a je dodávaný v bielom tele. Zariadenie je možné používať v interiéri aj exteriéri a nie je príliš objemné. Produkt rovnomerne používa dvojitý integrovaný dizajn, ktorý vám umožňuje piť vodu bez toho, aby ste nosili pohár. Dizajn skrytých vedier sa používa tam, kde je možné znovu naplniť fľašu s vodou v interiéri rovnako ako pri bežných zásobníkoch vody.

Pokiaľ ide o funkčnosť, okamžitý chladič horúcej vody Morfun Smart používa technológiu okamžitej tepelnej technológie dva roky 3 Sekundu produkuje horúcu vodu 3 Len pár sekúnd. Užívatelia tak môžu piť horúcu vodu bez čakania na dlhú dobu. Okrem toho je zariadenie vybavené mnohými režimami kúrenia s citlivým ovládaním dotykovou obrazovkou. Ak nechcete používať dotykovú obrazovku na ovládanie zásobníka, môžete zapnúť inteligentný režim WiFi zariadenia na čajový bar, aby ste diaľkovo ovládali vriacu vodu. Podporuje ovládanie aplikácií MIJIA. Okrem ovládania zariadenia vám aplikácia MIJIA pripomína aj pitie vody, čo je spôsob, ako zabezpečiť, aby ste mali každý deň dostatok vody.

Morfun Smart Water Hot Dispenser je najnovšie zariadenie Xiaomi

O čistenie potrubí sa nemusíte starať, pretože podporuje funkciu automatického odstraňovania rúrok. Pitná voda je tiež bezpečná, pretože automat je vybavený integrovanou zásobnou vrstvou a mäkkými vzduchovými filtrami HEPA, ktoré sú vyrobené z materiálov prichádzajúcich do kontaktu s potravinami.Morfun Smart Water Hot Dispenser je najnovšie zariadenie Xiaomi

Doteraz bol proces crowdfundingu obrovským hitom, keď 2525 priaznivcov získalo 12 599,75 juanov. Očakáva sa, že produkt sa začne prepravovať priaznivcom v Číne od 26. apríla. Nemôžeme povedať, kedy to spoločnosť Xiaomi dodá mimo Čínu, ale kampane spoločnosti CrowGundo pre Indie WalkingPad R1 Pro, Oclean X, IMILAB EC2 a nedávno e-bike Himo H1 nám dávajú nádej, že čoskoro začneme vidieť ďalšie ekosystémové produkty Xiaomi uvedené mimo Číny. ,

(Zdroj)