More of Thieves: Ako získať zlato a ako ho používať?

More of Thieves: Ako získať zlato a ako ho používať? 1

Doubloons a Gold sú dve meny v hre Sea of ​​Thieves. Tieto meny sa v skutočnosti ťažko dostanú do hry a hráči sú bezradní, keď nájdu spôsoby, ako ich získať. Z týchto dvoch sú Doubloóny v porovnaní so zlatom dosť ťažšie dostať do mora zlodejov. Avšak tí, ktorí chcú získať zlato v hre, majú šťastie, pretože existuje veľa zdrojov na získavanie zlata v mori zlodejov.

V tejto príručke vás dnes prevedieme všetkými spôsobmi, ktoré umožňujú získavať zlato v zlodejských moriach. Diskutujeme tiež o tom, čo so zlatom môžete robiť, ak sa vám niektoré podarilo zhromaždiť. Takže pre každého piráta, ktorý chce získať nejaké zlato a zistiť, ako ich použiť v hre, bude to veľkou pomocou. Takže z iného dôvodu sa pozrime na to, ako získavať a používať zlato v mori zlodejov.

More of Thieves Ako získať zlato a ako ho používať

More of Thieves: Ako získať zlato a ako ho používať?

Ako získať zlato v mori zlodejov

Autor: EmissaryTurning in Red drahokamy všetkým obchodným spoločnostiamPredávať truhlice a ozdoby Gold HoardersPredávať lebky na objednávku duší Z vnútra Zberateľskej truhly alebo do popolníkovej truhlyPredávať zvieratá a tovar obchodníkovi AlliancePredávať ryby a živočíšne mäso na Hunterovu výzvu. Hrudník podivuhodných tajomstiev v Devi’s Roar a predať ho Grace Morrow na Morrow’s Peak OutpostSell Morská panna Drahokamy obchodnej spoločnostiPredajte Reaper’s Bounty zástupcovi Reaper’s Bones v Reaper’s HideoutVyplňte niektoré vysoké ceny ArenaZúčastnite sa módneho zápasu Arena

Ako používať zlato v mori zlodejov

Množstvo zlata, ktoré zozbierate, môžete minúť na kozmetiku a ďalšie cestovanie. Pokiaľ ide o kozmetiku, môžete použiť zlato na nákup nového oblečenia pre pirátov a celkom dobrú dekoráciu pre svoju loď. Keď idete na ďalšie cesty, môžete ich odomknúť pomocou zlata, čo vám pomôže dosiahnuť posvätný stav pirátskej legendy. Ak sa obávate svojho vzhľadu a mimoriadnej cesty po Zlodejskom mori, určite stojí za to loviť zlato.

Zhrnutie nášho sprievodcu, existuje mnoho rôznych spôsobov, ako môžete získať zlato v mori zlodejov. Ako je uvedené vyššie, existuje viac ako 10 rôznych zdrojov zlata. Zlato, ktoré dostanete, sa dá minúť na kozmetiku, napríklad na nové oblečenie pre dekorácie pirátov a lodí a ďalšie cestovanie. Ak teda chcete dosiahnuť posvätný stav pirátskej legendy, potom je zlato vašou vzácnou vstupenkou.

Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť. Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!