Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

‚ÄěMonster Hunters Riders‚Äú spolońćnosti Capcom je pripraven√° na chytanie v syst√©moch iOS a Android

‚ÄěMonster Hunters Riders‚Äú spolońćnosti Capcom je pripraven√° na chytanie v syst√©moch iOS a Android 1
‚ÄěMonster Hunters Riders‚Äú spolońćnosti Capcom je pripraven√° na chytanie v syst√©moch iOS a Android 1

Capcom ned√°vno ozn√°mil pr√≠chod novej hry s n√°zvom Monster Hunter Riders. Nov√° hra, ako bolo ozn√°men√©, bude k dispoz√≠cii na platform√°ch Android aj iOS. Hra sleduje niektor√© z prvkov pr√≠behov Monster Hunter Stories, nielen z hńĺadiska estetiky hry, ale sleduje aj dej. Postavy navyŇ°e v tejto hre vyzeraj√ļ starŇ°ie a predovŇ°etk√Ĺm je hra zadarmo.

Podńĺa vyhl√°senia vydan√©ho v mene spolońćnosti Capcom bola hra napl√°novan√° na spustenie 29. febru√°ra 2020, zd√° sa vŇ°ak, Ňĺe ńćasov√° os sa trochu zmenila.

NaŇ°Ň•astie d√°tum vydania nebol posunut√Ĺ dozadu a hra Monster Hunter Rider bola zverejnen√° 19. febru√°ra 2020 na platform√°ch iOS aj Android zadarmo.

Dej hry je nieńćo tak√©, hra je zasaden√° do sveta ob√Ĺvan√©ho pr√≠Ň°erami aj jazdcami. Bezplatn√° hra pon√ļka niektor√© z popul√°rnych a sl√°vnych pr√≠Ň°er zo s√©rie, ako napr√≠klad rathalos, Zinogre a ńŹalŇ°ie.

Capcom uviedol, Ňĺe pońćet monŇ°tier nebude obmedzen√Ĺ, a sńĺ√ļbil, Ňĺe pribudn√ļ ńŹalŇ°ie monŇ°tr√° v s√ļlade s bud√ļcimi aktualiz√°ciami.

Aj keńŹ t√°to hra na stiahnutie nestoj√≠ nińć, aplik√°cia prich√°dza s n√°kupmi v aplik√°cii.

Aj keńŹ Capcom pravdepodobne bude hru hraŇ• glob√°lne, Monster Hunter Rider je teraz k dispoz√≠cii na stiahnutie iba v Japonsku. Pravdepodobne bude hra vydan√° po celom svete, najm√§ preto, Ňĺe licencia Monster Hunter je obrovsk√° a kaŇĺd√° licencia tejto veńĺkosti prich√°dza s obrovsk√Ĺm pońćtom fan√ļŇ°ikov.

K√Ĺm sa spolońćnosŇ• nerozhodne vydaŇ• nov√ļ hru na celom svete, pouŇĺ√≠vatelia sa bud√ļ musieŇ• drŇĺaŇ• hry Monster Hunter World: Iceborne.