Monster Boy a Proklet├ę kr├í─żovstvo, Republika a z├ípad od Loathingu prich├ídzaj├║ tento rok na ┼ítadi├│n

T├şm Stadia ozn├ímil, ┼że spolo─Źnos┼ą Monster Boy a Zlod├ę kr├í─żovstvo, Republika a z├ípad od Loathingu sa pripoja k Stadii v roku 2020. Aj ke─Ć to zjavne nie s├║ tituly AAA, je pekn├ę vidie┼ą, ┼że Google kone─Źne roz┼íiruje svoju nez├ívisl├║ kni┼żnicu hier na Stadii. Google sa samozrejme neob┼ąa┼żoval oznamova┼ą ceny alebo d├ítumy uvedenia na trh, tak┼że zatia─ż vieme len to, ┼że tieto tri tituly pr├şdu niekedy v tomto roku.

Prv├ę hore je Monster Boy a The Cursed Kingdom a sl├║┼żi ako pokra─Źovanie s├ęrie Sega Wonder Boy. Ako vid├şte, tretia hra v s├ęrii (p├┤vodne vydan├í v roku 1989) bola prepracovan├í v roku 2017 a chv├ílila sa novou grafikou, a ke─Ć┼że v├Żvoj├ír nechcel, aby sa t├íto pr├íca stratila po hre, vytvoril sa s nov├Żm grafick├Żm strojom ├║plne nov├Ż n├ízov. Je zn├íma ako Monster Boy a The Cursed Kingdom, ktor├║ sme sa ned├ívno nau─Źili pr├şs┼ą na Stadiu niekedy v minulosti.

Monster Boy a The Cursed Kingdom je 17-hodinov├í 2D plo┼íinovka obsahuj├║ca viac ako nieko─żko mechanikov Metroidvania a pon├║ka ru─Źne kreslen├ę umenie, ktor├ę je ve─żmi zar├í┼żaj├║ce.

Monster Boy a Proklet├ę kr├í─żovstvo, Republika a z├ípad od Loathingu prich├ídzaj├║ tento rok na ┼ítadi├│n 1

─Äal┼í├şm krokom je R├ępublique, tajn├í ak─Źn├í hra, ktor├í je u┼ż k dispoz├şcii pre Android, ale mysl├şm, ┼że je st├íle v├ştan├Żm prekvapen├şm, ┼że t├íto hra prich├ídza tento rok na ┼ítadi├│n. Recenzie od tohto vydania zostali pozit├şvne od p├┤vodn├ęho vydania v mobile v roku 2013, a preto by mali sl├║┼żi┼ą ako kvalitn├í tajn├í hra, ke─Ć pristane na ┼ítadi├│ne. V┼íeobecne je to hra, ktor├í by mala dr┼ża┼ą hr├í─Źov pribli┼żne 10 hod├şn a bude obsahova┼ą v┼íetk├Żch p├Ą┼ą sekci├ş.

V neposlednom rade je to West of Loathing, kom├ędia s advent├║rou RPG, ktor├í sa jasne odohr├íva vo vesm├şre Kr├í─żovstva nen├ívisti, s├ęria, ktor├í m├í svoje korene v online flash hr├ích. Ako vid├şte vo vy┼í┼íie uvedenom up├║tavke, je to hra, ktor├í pon├║ka zjednodu┼íen├ę umenie stickmana, zd├í sa v┼íak, ┼że humor titulu je hviezdou show, ─Źo je pravdepodobne d├┤vod, pre─Źo je t├íto hra v Steam preva┼żne pozit├şvne hodnoten├í. Je to advent├║ra, ktor├í by sa mala necha┼ą sedem alebo osem hod├şn a niekedy v tomto roku pristane na ┼ítadi├│ne.

Sk├║ste postupova┼ą