Moment Pulls Plug pre svoju aplik├íciu pre Android Preto┼że … Android

Moment Pulls Plug pre svoju aplik├íciu pre Android Preto┼że ... Android 1
Moment Pulls Plug pre svoju aplik├íciu pre Android Preto┼że ... Android 2

Moment, obchod s pr├şslu┼íenstvom pre fotoapar├íty, ktor├Ż sa rozr├ístol na popularite v─Ćaka pripojite─żn├Żm objekt├şvom pre telef├│ny pre telef├│ny, dnes ozn├ímil trochu smutn├Żch spr├ív. Spolo─Źnos┼ą nem├í v pl├íne pokra─Źova┼ą vo svojom rozvoji Moment Pro aplik├ícia s fotoapar├ítom v syst├ęme Android.

Aplik├ícia, ktor├í bola uveden├í na trh pred dvoma rokmi v syst├ęme Android, mala by┼ą aplik├ícia na ├║rovni fotoapar├ítu, ktor├║ mohol ktoko─żvek pou┼żi┼ą na vytv├íranie lep┼í├şch a pokro─Źilej┼í├şch fotografi├ş. Ke─Ć bol p├┤vodne uveden├Ż na trh, mal n├íprotivok pre iOS viac funkci├ş, ale Moment postupom ─Źasu vylep┼íil sadu funkci├ş pre Android a po─Źet podporovan├Żch telef├│nov vr├ítane Pixel Visual Core od spolo─Źnosti Google.

V pozn├ímke pre z├íkazn├şkov dnes spoluzakladate─ż spolo─Źnosti Moment Marc Barros navrhol, ┼że na tom musia presta┼ą pracova┼ą, preto┼że ÔÇ×nemaj├║ technick├║ ┼í├şrku p├ísmaÔÇť, aby mohli veci pokra─Źova┼ą. Spomenul pre to zn├íme pr├ş─Źiny v├Żvoja s├║visiace s Androidom, ako napr├şklad to, ako tvorcovia telef├│nov ÔÇ×vytv├íraj├║ svoju vlastn├║ chu┼ą syst├ęmu AndroidÔÇť, s ktorou musia pracova┼ą, ┼że ve─żk├ę aktualiz├ície syst├ęmu Android ─Źasto prelomia v┼íetko, ─Źo pr├íve urobili, a ┼że v├Żrobcovia telef├│nov nie s├║ super ochotn├ş informova┼ą ich o zmen├ích, ktor├ę mohli ma┼ą vplyv na ich fotoapar├ít.

Ak recenzie aplik├ície pre Google Play znamenaj├║ ─Źoko─żvek, je zrejm├ę, ┼że ich aplik├ícia pre fotoapar├íty na tejto platforme bojovala. Niektor├ę recenzie uv├ídzaj├║ nedostatok funkci├ş, zatia─ż ─Źo v├Ą─Ź┼íina ostatn├Żch upozor┼łuje na chyby, ktor├ę nikdy nezmizn├║ alebo ktor├ę ned├ívno sp├┤sobili probl├ęmy na ich telef├│noch.

Aplik├ícia Moment Pro bude na─Ćalej existova┼ą v slu┼żbe Google Play pre t├Żch, ktor├ş ju chc├║ vysk├║┼ía┼ą. Pravdepodobne by ste v┼íak nemali o─Źak├íva┼ą ve─ża aktualiz├íci├ş.

Odkaz na Google Play

Ahojte, všetci,

Som jedn├Żm zo zakladate─żov Momentu a m├ím nejak├ę zl├ę spr├ívy o Pro Camera pre Android. M├íme radi Android, ale bohu┼żia─ż nem├íme in┼żiniersku ┼í├şrku p├ísma, aby sme mohli t├║to aplik├íciu ─Ćalej vyv├şja┼ą.

Zlom├ş to na┼íe srdce, aby sme to mohli poveda┼ą, ale posledn├ę dva roky sme str├ívili, ├íno, cel├ę dva roky, sk├║┼íaj├║c doda┼ą aplik├íciu pre Android na manu├ílnej ├║rovni. Malo by to by┼ą jednoduch├ę, ale bohu┼żia─ż nie je.

Poviedka je, ┼że v├Żrobcovia telef├│nov radi vytv├íraj├║ svoju vlastn├║ chu┼ą Androidu, ka┼żd├Ż s r├┤znym pr├şstupom k vybran├Żm funkci├ím fotoapar├ítu. V├Żsledkom bol n├íhodn├Ż zoznam kompatibility, kde ka┼żd├Ż telef├│n m├í v aplik├ícii r├┤zne modely telef├│nu. Tento probl├ęm sa len zhor┼íuje zaka┼żd├Żm, ke─Ć vych├ídza nov├í verzia syst├ęmu Android, preto┼że poru┼íuje vlastn├ę ├║pravy, ktor├ę t├şto v├Żrobcovia telef├│nov vykonali na svojich telef├│noch.

Napriek tomu, ┼że mnoh├ş v├Żrobcovia telef├│nov na odosielanie spr├ív zdie─żali svoje zmeny a spr├şstup┼łovali n├ím funkcie fotoapar├ítu, t├║to kult├║ru sa n├ím nepodarilo zmeni┼ą. Prial by som si, aby sme mali desiatky in┼żinierov, aby sme pokra─Źovali vo v├Żvoji tejto aplik├ície, ale nie.

Aplik├ícia je st├íle v obchode Play a pl├ínujeme ju necha┼ą tu pre v┼íetk├Żch z├íkazn├şkov, ktor├ş s ┼łou chc├║ strie─ża┼ą. Ak h─żad├íte pro-level aplik├íciu pre Android, odpor├║─Źame v├ím Filmic Pro, Je to drah┼íie, ale s├║ najlep┼í├şm pr├şkladom aplik├ície na ├║rovni fotoapar├ítu pre Android.

Ak nem├íte alebo nechcete Filmic Pro, odpor├║─Źame Davinci vyrie┼íi┼ą (Bezplatne), alebo ru─Źn├í brzda (Zadarmo) oboje ako skvel├ę mo┼żnosti zbavi┼ą sa anamorfick├Żch z├íberov po┼ítou.

T├şm pracoval na tomto produkte skuto─Źne tvrdo a je smutn├ę, ┼że sme na ┼łom nemohli pokra─Źova┼ą. Android st├íle milujeme a budeme pre v├ís v┼íetk├Żch pripravova┼ą vynikaj├║ce vybavenie.

─Äakujem za tvoju podporu.

Marc Barros
Spoluzakladate─ż
moment