Moment kr├║tiaceho momentu 3,0,0 Apk + Mod Money + Data pre android

Moment krútiaceho momentu je závodná hra pre androiddownload poslednú verziu Moment krútiaceho momentu Apk + Mod Money + Dáta pre Android od revdl s priamym odkazom.

* Ak m├íte nain┼ítalovan├ę zariadenie APTOIDE, m├┤┼że to sp├┤sobi┼ą zlyhanie Torque Burnout pri ┼ítarte. Sk├║ste odin┼ítalova┼ą APTOIDE a znova spusti┼ą Torque Burnout. Pracujeme na oprave tejto chyby. ─Äakujeme v├ím za va┼íu trpezlivos┼ą.

Torque Burnout je neohrozene nad najlep┼íou ÔÇ×jazdnouÔÇť hrou, ktor├í v sebe sp├íja tie najlep┼íie ─Źasti ka┼żdej z├ívodnej hry!

Uchopte koleso, postavte nohu na zem a ┼íof├ęrujte ako maniak, dokon─Źujte ┼íi┼íky a un├í┼íajte ako majster. Vyvi┼łte svoju jazdu a posu┼łte ju na svoje hranice, zhroma┼żdte dav do ┼íialenstva a potom ho e┼íte viac zatla─Źte, aby ste vl├ídli ako BURNOUT KING!

Vlastnosti: – Realistick├í simul├ícia vyhorenia kompletn├í s n├ídhern├Żm dymom, praskaj├║cimi pneumatikami a horiacimi motormi! – ┼áirok├í ┼ík├íla automobilov, ka┼żd├í s jedine─Źnou manipul├íciou a prisp├┤soben├şm.

─îoskoro: – V├Żzva a turnajov├ę re┼żimy. – Nov├ę modifik├ítory ar├ęny, ako s├║ mas├şvne magnety nezmyseln├Żch yardov, vrakov├ę gule a ove─ża viac.

Pozn├ímky: – Na hranie sa odpor├║─Źa ┼ípi─Źkov├ę zariadenie s nov┼í├şm modelom 2012 alebo nov┼íie. – Pre hranie sa odpor├║─Źa pripojenie k sieti, ale nevy┼żaduje sa hranie. – Hranie kr├║tiacim momentom je bezplatn├ę. V hern├Żch kreditoch je mo┼żn├ę nakupova┼ą pomocou skuto─Źn├Żch pe┼łaz├ş prostredn├şctvom n├íkupov v aplik├ícii.

Ako nain┼ítalova┼ą:1, Nain┼ítalujte APK2. Skop├şrujte prie─Źinok ÔÇ×leagueofmonkeys.torqueburnoutÔÇť do prie─Źinka ÔÇ×Android / obbÔÇť3, Hrajte a u┼ż├şvajte si

Moment kr├║tiaceho momentu

Moment kr├║tiaceho momentu

Moment kr├║tiaceho momentu

Moment kr├║tiaceho momentu

Moment kr├║tiaceho momentu

Moment kr├║tiaceho momentu