Mojich 10 najlepších doplnkov WordPress na spustenie nového blogu IN 2018

Vitajte späť na našich 10 najlepších doplnkoch Infobunny WordPress. Ak ste vynechali časť 1Takže stojí za to sa vrátiť a prečítať si. Čítate všetko o BackWPup, Wordfence, TinyMCE a ďalšie.

Mojich najlepších 10 doplnkov WordPress pre vaše zdieľanie blogu WordPress 1

Sú nekonečné Doplnky WordPress ktoré môžete použiť na vytvorenie skvelého blogu WordPress. Niektoré dobré a iné nie také dobré a iné nevyhnutné.

Jedná sa o 10 najlepších doplnkov WordPress spoločnosti Infobunny, ktoré zvyšujú bezpečnosť stránok, estetický vzhľad, požiadavky na SEO, funkčnosť zdieľania v sociálnej sieti a ďalšie. Svoj článok som rozdelil z 10 najlepších doplnkov WordPress na 2 časti, to je súčasť 1 z 2,

Čítať článok Kliknite sem

Takže, poďme do toho a začnite s našou Top 10 Part 10. Pamätajte, že zoznam Top 10 nie je v žiadnom konkrétnom poradí.

6 / CommentLUV pre WordPress

CommentLuv vám pomôže zvýšiť účasť vašich čitateľov. Odmeňte návštevníkov, ktorí zanechajú komentáre, a potom pridajte odkaz do nedávno uverejneného článku z jeho návštevníkov. Ak chcete zistiť, ako to funguje, môžete sa pozrieť do sekcie s komentármi nižšie.

Ukázalo sa, že komentáre blogu pomáhajú SEO. Komentáre návštevníkov pridávajú do indexov ďalší obsah pre vyhľadávacie nástroje. Keď sú komentáre hodnotné a týkajú sa otázok, odpovedí a nápadov, spoločnosť Google to zistí. Predstavujú vynikajúci údaj o tom, ako dobre bola položka prijatá. Na to to skutočne nepotrebujete, môžete to vidieť v diskusnej forme.

K dispozícii je bezplatná a prémiová verzia doplnku. Prevádzkujeme ZADARMO verziu na Infobunny.

CommentLuv má vynikajúcu funkciu v tom, že keď prejdete kurzorom na nedávno uverejnený odkaz na článok, zobrazí sa karta CommentLuv, ktorá zobrazuje ďalšie informácie o vašom webe a ďalšie články, ktoré ste publikovali. Pozrite sa na snímku obrazovky nižšie alebo jednoducho prejdite do sekcie komentárov a dajte mu naozaj dobrý

10 hlavných doplnkov WordPress, časť 2

Môžete si stiahnuť CommentLuv na WordPress.org

7 Publikácie súvisiace so Zemantom

Súvisiace príspevky dávajú návštevníkom dôvod zostať na vašich stránkach dlhšie.

Keď čitateľ dokončí čítanie posledného článku, budete v akčnom režime a budete chcieť prečítať viac. Publikácie súvisiace so Zemantou Zobraziť ďalšie súvisiace články pod hlavným obsahom. Existuje veľa dôvodov, prečo je užitočné zobrazovať súvisiace príspevky.

Hlavnou výhodou, že vo svojich článkoch sú súvisiace príspevky, je zvýšená angažovanosť a čitateľnosť, ktorú získate z ich umiestnenia na svojich stránkach. Keď sa vaše ďalšie príspevky zobrazia strategicky, kliknutia sa zvýšia a miera okamžitých odchodov sa zníži.

Top 10 WordPress Plugins časť 2 # 7 súvisiace príspevky od zemanta

8 / Bio-sociálny autor

Bio-sociálny autor Jedná sa o veľmi užitočný doplnok, ktorý vám umožňuje pridať pole autora na koniec vašich článkov. Ku všetkým službám, ktoré môžu byť pripojené k sociálnym sieťam, môžete pripojiť všetky kontaktné údaje svojich sociálnych sietí (pozri obrázok nižšie)

Bio-sociálny autor

Pre funkčnú verziu kliknite na obrázok vyššie a prejdite na spodok stránky. Bio-sociálny autor Poskytuje odbornú úpravu článku a poskytuje čitateľom všetky vaše kontaktné informácie na sociálnych sieťach, ktoré ešte viac zvýšia vašu angažovanosť v sociálnych médiách.

9 / Jednoduché tlačidlá na zdieľanie

K dispozícii je veľa rôznych doplnkov pre tlačidlá zdieľania, ale ako už názov napovedá, tlačidlá Simple Share Buttons sú neuveriteľne jednoduché a zároveň prispôsobiteľné a elegantné.

Jednoduché tlačidlá na zdieľanie

Vyberte pozíciu, na ktorej chcete zobraziť tlačidlá, pred alebo za príspevkom, umiestnenie, stránky, príspevky, domovskú stránku, súbory / kategórie. Vyberte štýl tlačidiel, ktoré chcete pridať, a potom pripojte služby, ktoré chcete pridať, a kliknite na tlačidlo Uložiť.

10 / Triberr Plugin

Posledným doplnkom 10 najlepších doplnkov Infobunny je Triberr Plugin. Triberr je webová stránka, kde členovia môžu vytvárať kmene (skupiny) okolo svojich záujmových záujmov. Je to web pre blogerov, ktorí sa chcú spojiť s blogermi. Už som napísal celý článok Triberr takže vás s ním spojím.

Triberr je o blogoch a sociálnych médiách. Sú to blogeri, ktorí pomáhajú blogerom prezerať svoje články a príspevky prostredníctvom kmeňov Triberr a sociálnych médií.

Kmene, jednoducho povedané, sú rovnako zmýšľajúce skupiny ľudí, ktorí nás majú radi a hľadám zapojenie sa do článkov, ktoré uverejňujú, aby sa zvýšila návštevnosť a lepšie výsledky vyhľadávania.

Nájdite najlepšie ovládače a staňte sa ovládateľom

Triberr Logo InfoBunny

Nájdenie relevantných výklenkov kmeňa však môže byť trochu zložitejšie, najmä ak ste práve začínali s Triberr.

Ale nebojte sa, môj Sprievodca a výučba môjho Triberr začiatočníka vám pomôže prekonať prekážky na ceste.

Triberr Plugin Pripojte svoj blog k svojmu účtu Triberr, takže keď uverejníte svoj článok, uverejní sa aj na Triberr a uloží sa do záložiek neskôr ako pôvodný, takže nebudú existovať duplicitné problémy s obsahom, potom bude k dispozícii pre všetkých vašich sledovateľov Triberr, aby sa mohli zúčastniť a komentovať.

To je pre Top 10, pamätajte, že môj Top 10 nebol v konkrétnom poradí … Budem to aktualizovať, keď nájdem nové poklady na zdieľanie

Môj 10 najlepších wordpress pluginy časť 2

Súhlasíte s mojimi výbermi?

Dajte mi vedieť v komentároch nižšie.

Za váš trvalý úspech

pozdravy roony

10 hlavných doplnkov WordPress, časť 1

Pinterest Sprievodca generovaním premávky