Moja aplikácia Movistar: spravujte svoju spotrebu a faktúry zo svojho Movistar + TV

Pam├Ąt├íte si, ┼że jedin├Ż sp├┤sob, ako z├şska┼ą pr├şstup k inform├íci├ím o va┼íich zmluvn├Żch produktoch a slu┼żb├ích, bol list alebo zavolan├şm na call centrum? Na┼í┼ąastie n├ím v├Żvoj technol├│gi├ş umo┼żnil by┼ą agilnej┼í├ş a najm├Ą sa rozhodn├║┼ą, ako nez├ívisle konzultova┼ą na┼íe ├║daje.

Pod─ża filozofie spolo─Źnosti Movistar Home ─Źo n├ím umo┼ż┼łuje u┼żi┼ą si z├í┼żitok zo ┼żivota v m├║drej┼í├şm dome, odteraz m├┤┼żeme detailne vidie┼ą zmluvu, ktor├║ m├íme s Movistar Fusi├│n, jednoduch┼í├şm, r├Żchlej┼í├şm a ─żah┼í├şm sp├┤sobom (skuto─Źne to dok├í┼żeme bez opustenia pohovky) ).

Movistar spr├şstupnil svojim z├íkazn├şkom nov├Ż Moja aplik├ícia Movistar v adres├íri aplik├íci├ş od Movistar aplik├ície (k dispoz├şcii v hornom menu Movistar +).

Preto sa okrem pr├şstupu k ├║dajom prostredn├şctvom mobiln├ęho telef├│nu m├┤┼żete s nimi tie┼ż poradi┼ą Movistar Home a ─Źoskoro s nov├Żm Hlasov├Ż ovl├ída─Ź Movistar +,

Ovládajte náklady na svoje linky pomocou aplikácie My Movistar

Ak u┼ż m├íte Movistar + TV a m├íte Inteligentn├Ż smerova─Ź Wi-Fi a to Dekod├ęr UHD, za p├ír sek├║nd m├┤┼żete sa te┼íi┼ą svoju nov├║ aplik├íciu Mi Movistar, N├íjdete ju v horn├║ ponuku na obrazovke v ─Źasti Aplik├ície, Ale ak ├íno Movistar Home, m├┤┼żete tie┼ż vyslovi┼ą hlasov├Ż pr├şkaz ┬źOK Aura, otvorte My Movistar┬╗ aby si to u┼żil.

Po overen├ş ├║─Źtu budete ma┼ą k dispoz├şcii prv├ę funkcie, ktor├ę pon├║ka aplik├ícia My Movistar, Jedn├Żm z najzauj├şmavej┼í├şch aspektov je pr├şle┼żitos┼ą pozrite si inform├ície o v┼íetk├Żch va┼íich zdie─żan├Żch mobiln├Żch link├ích a inform├ície, ktor├ę zdie─żate, Pou┼żite dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź M + alebo povedzte svojmu zariadeniu Movistar Home ÔÇ×OK Aura, pozri zdie─żan├ę ├║dajeÔÇť Access. pre Uvid├şte, kedy sa faktura─Źn├Ż cyklus ukon─Ź├ş a ak├ę ─Ćal┼íie v├Żdavky sa vyberaj├║ m├íte div├şziu. s ┬źOK Aura, pozri ─Ćal┼íie v├Żdavky┬╗ a “OK Aura, pozri spotrebu” m├┤┼żete ├şs┼ą priamo k detailom. Toto s├║ niektor├ę z vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete odteraz robi┼ą v aplik├ícii My Movistar.

s ┬źOK Aura, pozri ─Ćal┼íie v├Żdavky┬╗ a “OK Aura, pozri spotrebu” m├┤┼żete ├şs┼ą priamo k detailom. Toto s├║ niektor├ę z vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete odteraz robi┼ą v aplik├ícii My Movistar. Nezabudnite, ┼że v hornej ponuke Movistar + je mnoho ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş Movistar k dispoz├şcii, Zme┼łte svoj dom na inteligentn├Ż, rodinn├Ż a s├║kromn├Ż dom. Nezme┼íkaj to! A ak st├íle nem├íte zariadenie Movistar Home, uchopte ho a objavte v┼íetko, ─Źo pre v├ís m├┤┼że urobi┼ą.