M├┤j iPhone 8 N├íhodn├Ż re┼ítart ─îasto. Ako to oprav├şm?

M├┤j iPhone 8 N├íhodn├Ż re┼ítart ─îasto.  Ako to oprav├şm? 1

Mnoho pou┼ż├şvate─żov kladie ot├ízku: Pre─Źo sa m├┤j iPhone znova spust├ş n├íhodne? Aj ke─Ć to m├┤┼że by┼ą probl├ęm s hardv├ęrom, je tie┼ż pravdepodobn├ę, ┼że so softv├ęrom existuje nie─Źo nespr├ívne, ─Źo sp├┤sobuje nezvy─Źajn├ę spr├ívanie zariadenia. V tomto ─Źl├ínku sme diskutovali o najjednoduch┼í├şch a najjednoduch┼í├şch met├│dach na opravu iPhone 8 N├íhodn├Ż re┼ítart ─îasto.

Aj ke─Ć je iOS zvy─Źajne celkom bezchybn├Ż z├í┼żitok bez ch├Żb alebo z├ívad, probl├ęm, ktor├Ż vyrast├í u niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov zariaden├ş iPhone a iPad, je obzvl├í┼í┼ą nepr├şjemn├Ż; ich iPhone sa aj na─Ćalej n├íhodne re┼ítartuje. Zdanlivo nikde a n├íhodne sa iPhone znova nespust├ş, potom ho uvid├şte Apple logo pred spusten├şm zariadenia a m├┤┼żete ho znova pou┼żi┼ą. M├┤┼że sa to sta┼ą niekedy av najhor┼í├şch situ├íci├ích sa to ─Źasto st├íva. Ak naraz├şte na ─Źasto re┼ítartovan├Ż probl├ęm s iPhone, existuje neust├íle spo─żahliv├ę rie┼íenie na vyrie┼íenie tohto probl├ęmu raz a nav┼żdy, a na┼í┼ąastie to nie je pr├şli┼í n├íro─Źn├ę.

Z toho, ─Źo som za┼żil, je ─Źasto n├íhodn├í re┼ítart syst├ęmu iPhone ─Źasto spojen├í so softv├ęrovou chybou. To v┼íak neznamen├í, ┼że in├ş hrie┼ínici, ako s├║ problematick├ę aplik├ície, ┼íkared├ę kvapky alebo chaotick├Ż ukladac├ş priestor, s├║ menej zodpovedn├ş za chaos. Be┼żn├Żmi podozriv├Żmi s├║ nielen certifik├ície tret├şch str├ín in┼ítalovan├ę podv├ídzan├şm zariaden├ş iOS a chybn├Żmi nab├şja─Źkami, ktor├ę ─Źasto sp├┤sobuj├║ re┼ítart zariadenia iPhone po─Źas nab├şjania.

M├┤j iPhone 8 N├íhodn├Ż re┼ítart ─îasto.  Ako to oprav├şm? 2

Pre─Źo sa to stalo?

Telef├│ny iPhone sa m├┤┼żu re┼ítartova┼ą z r├┤znych d├┤vodov, napr├şklad:

Ak ste zak├ízali ak├║ko─żvek syst├ęmov├║ aplik├íciu, va┼íe zariadenie sa m├┤┼że ─Źasto re┼ítartova┼ą. Probl├ęmom m├┤┼żu by┼ą aj funkcie, ktor├ę m├┤┼żu fungova┼ą. Ak m├í zariadenie vymenite─żn├║ bat├ęriu, m├┤┼że to sp├┤sobi┼ą uvo─żnen├í bat├ęria. V├í┼í opera─Źn├Ż syst├ęm m├┤┼że by┼ą po┼íkoden├Ż. V zriedkav├Żch pr├şpadoch m├┤┼żu by┼ą pr├ş─Źinou hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőprobl├ęmy, ako napr├şklad chybn├Ż prep├şna─Ź.

Oprava, iPhone 8 N├íhodn├Ż re┼ítart ─îasto

Skontrolujte, ─Źi nedo┼ílo k po┼íkodeniu hardv├ęru

O va┼íom iPhone 8 N├íhodn├Ż re┼ítart ─îasto po p├íde alebo zasiahnut├ş tuh├ęho objektu je najpravdepodobnej┼íou pr├ş─Źinou probl├ęmu zl├Ż hardv├ęr. V takom pr├şpade je najlep┼íie nav┼ít├şvi┼ą miestny obchod alebo servisn├ę stredisko, aby ste ich kvalifikovali Apple technici m├┤┼żu hardv├ęr skontrolova┼ą. Ak je to potrebn├ę, m├┤┼żu ho posla┼ą na opravu alebo v├Żmenu.

Norm├ílny alebo n├║ten├Ż re┼ítart

Prv├Żm krokom na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż chcete urobi┼ą, je re┼ítartova┼ą v├í┼í iPhone. M├┤┼że sa v├ím to zda┼ą ─żahk├ę, ale mnoho drobn├Żch ch├Żb a probl├ęmov s aplik├íciou je vyrie┼íen├Żch iba vypnut├şm zariadenia na nieko─żko sek├║nd.

Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo Horn├í (alebo Bo─Źn├í), k├Żm sa nezobraz├ş pos├║va─Ź. Potiahnut├şm pos├║va─Źa jednotku ├║plne vypnite. Ke─Ć je jednotka vypnut├í, znova stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo Horn├í (alebo bo─Źn├í), k├Żm sa nezobraz├ş Apple LOGO.

Hladk├ę zotavenie alebo n├║ten├Ż re┼ítart by mali by┼ą schopn├ę zvl├ídnu┼ą to. Tu je postup:

R├Żchlo stla─Źte a uvo─żnite tla─Źidlo na zv├Ż┼íenie hlasitosti. R├Żchlo stla─Źte a uvo─żnite tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti. Stla─Źte a podr┼żte bo─Źn├ę vyp├şna─Ź / vyp├şna─Ź, a┼ż k├Żm sa nezobraz├ş Apple zobraz├ş sa logo.

Aktualizujte všetky aplikácie

V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş ─Źasto dost├íva aktualiz├ície pre vylep┼íenia v├Żkonu aj opravy ch├Żb. Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako udr┼żiava┼ą v┼íetky aplik├ície aktu├ílne, je vyu┼żitie funkcie ÔÇ×Automatick├ę aktualiz├ícieÔÇť (Nastavenia Ôćĺ iTunes a App Store Ôćĺ Aktualiz├ície aplik├íci├ş).

Aplik├ície m├┤┼żete aktualizova┼ą aj ru─Źne, kedyko─żvek a kdeko─żvek chcete. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite do App Store Ôćĺ V├í┼í profil Ôćĺ Hit Update All a aktualizujte v┼íetky aplik├ície nain┼ítalovan├ę vo va┼íom iPhone naraz.

Rie┼íenie probl├ęmov s nespr├ívnou aplik├íciou

Je ve─żmi zriedkav├ę, ┼że aplik├ícia sp├┤sob├ş, ┼że sa iPhone nieko─żkokr├ít re┼ítartuje alebo zapne a vypne. Softv├ęr vo va┼íom iPhone je z v├Ą─Ź┼íej ─Źasti chr├ínen├Ż pred probl├ęmov├Żmi aplik├íciami. To znamen├í, ┼że je koniec 1,5 mili├│ny aplik├íci├ş v obchode App Store a nie s├║ v┼íetky dokonal├ę.

Ak ste aplik├íciu nain┼ítalovali tesne pred za─Źiatkom re┼ítartu slu─Źky iPhone, odin┼ítalujte aplik├íciu a zistite, ─Źi sa probl├ęm nevyrie┼íil s├ím.

Nastavenia -> Ochrana osobn├Żch ├║dajov -> Analytics -> ├Üdaje Analytics s├║ ─Ćal┼í├şm miestom na kontrolu probl├ęmov├Żch aplik├íci├ş. V tomto zozname je be┼żn├ę vidie┼ą nieko─żko z├íznamov. Prejdite r├Żchlo zoznamom a znova a znova vyh─żadajte v┼íetky uveden├ę aplik├ície. Ak n├íjdete jednu, odin┼ítalujte t├║to aplik├íciu a opravte svoj iPhone.

Vyberte a znova vlo┼żte SIM kartu

Nemysl├şm si, ┼że na in┼ítal├íciu karty SIM do zariadenia potrebujete nov├Ż n├ívod. Jednoducho vyberte baz├ęn z jednotky a re┼ítartujte jednotku a potom ju vlo┼żte sp├Ą┼ą do jednotky.

Aktivujte letov├Ż re┼żim. Zasu┼łte n├íradie SIM do kruhov├ęho otvoru v slote na kartu SIM a vyberte ho. Vypnite zariadenie. Vyberte SIM kartu zo slotu SIM a potom ju vlo┼żte sp├Ą┼ą. Zasu┼łte slot sp├Ą┼ą do slotu. jednotkou.

Po vybrat├ş karty SIM zo zariadenia po─Źkajte chv├ş─żu a potom znova vlo┼żte kartu. ├Ü─Źinkom je aktualiz├ícia syst├ęmu bez star├Żch nastaven├ş mobiln├ęho telef├│nu. Po op├Ątovnom vlo┼żen├ş karty SIM a re┼ítartovan├ş telef├│nu by sa konfigur├ícia siete mala prida┼ą automaticky.

Ak m├íte in├Ż telef├│n, ktor├Ż m├┤┼że pracova┼ą s va┼íou sie┼ąou, m├┤┼żete tie┼ż sk├║si┼ą do nej vlo┼żi┼ą kartu SIM. Pom├┤┼że v├ím to skontrolova┼ą, ─Źi nie s├║ nejak├ę probl├ęmy so samotnou kartou SIM. Ak probl├ęm pretrv├íva pri pou┼ż├şvan├ş karty SIM v inom zariaden├ş, m├íte probl├ęm so SIM kartou alebo so sie┼ąou. Pok├║ste sa z├şska┼ą nov├║ kartu SIM a zisti┼ą, ─Źi ide o kartu SIM alebo sie┼ą.

Skontrolujte aktualiz├íciu softv├ęru

Pravdepodobne, Apple si je u┼ż tento probl├ęm vedom├Ż a pracuje na jeho rie┼íen├ş bez toho, aby vydal ak├ęko─żvek ofici├ílne vyhl├ísenie. Za predpokladu, ┼że sa skuto─Źne jedn├í o probl├ęm so softv├ęrom, bude ofici├ílna oprava pravdepodobne zakotven├í v novej aktualiz├ícii firmv├ęru, ktor├í bude uveden├í ─Ćalej, tak┼że by ste ju nemali vynecha┼ą.

Na ploche otvorte aplik├íciu Nastavenia. Klepnite na General.Touchez Aktualiz├ícia softv├ęru. Ak existuje aktualiz├ícia, nain┼ítalujte aktualiz├ície do svojho iPhone pod─ża pokynov na obrazovke.

Odstr├í┼łte v┼íetky zastaran├ę aplik├ície

Zastaran├ę aplik├ície sp├┤sobuj├║ ve─ża probl├ęmov. Nielen┼że m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą neo─Źak├ívan├ę zlyhanie v├í┼ího iPhone, ale tie┼ż ovplyv┼łuj├║ celkov├Ż v├Żkon v├í┼ího zariadenia. Tak┼że ak va┼íe zariadenie obsahuje aplik├ície, ktor├ę nedostali aktualiz├ície dlho, nezabudnite ich vymaza┼ą.

Na iOS 13 alebo novšom

V syst├ęme iOS 13 existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako odstr├íni┼ą aplik├íciu. Jedn├Żm z najjednoduch┼í├şch sp├┤sobov je dotkn├║┼ą sa aplik├ície a podr┼ża┼ą ju a potom klepn├║┼ą na zobrazen├║ mo┼żnos┼ą Odstr├íni┼ą aplik├íciu v rozba─żovacej ponuke. Akciu potvr─Ćte op├Ątovn├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla Odstr├íni┼ą.

Na iOS 12 alebo staršom

Jednoducho podr┼żte stla─Źen├║ aplik├íciu a potom stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×XÔÇť. Potom kliknut├şm na tla─Źidlo Odstr├íni┼ą v rozba─żovacej ponuke ukon─Źite program.

Vy─Źistite vn├║torn├ę skladovanie

Tento probl├ęm m├┤┼że sp├┤sobi┼ą aj nedostato─Źn├Ż intern├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor na iPhone. Presk├║man├şm ├║lo┼żn├ęho priestoru m├┤┼żete pochopi┼ą, ako sa ├║lo┼żn├Ż priestor pou┼ż├şva, a selekt├şvne odstr├íni┼ą nepotrebn├ę aplik├ície a ├║daje, aby ste u┼íetrili miesto.

Skontrolujte dostupn├ę ├║lo┼żn├ę miesto: Nastavenia> V┼íeobecn├ę> Vyu┼żitie, aby ste videli zost├ívaj├║ce vo─żn├ę miesto.

Obnovte všetky nastavenia

Mnoh├ş pou┼ż├şvatelia iPhone na┼íli trik resetovania v┼íetk├Żch nastaven├ş, aby mohli pracova┼ą so v┼íetk├Żmi mo┼żn├Żmi probl├ęmami, tak pre─Źo to nevysk├║┼ía┼ą. Obnoven├şm nastaven├ş zariadenia iPhone sa na va┼íom zariaden├ş vykonaj├║ ur─Źit├ę zmeny.

Na domovskej obrazovke v├í┼ího iPhone kliknite na ikonu Nastavenia Klepnite na V┼íeobecn├ę, potom prejdite naspodok a stla─Źte Obnovi┼ą. Z uveden├Żch mo┼żnost├ş vyberte mo┼żnos┼ą Obnovi┼ą v┼íetky nastavenia. Vyma┼że sa t├Żm nastavenie syst├ęmu a obnovia sa p├┤vodn├ę hodnoty alebo predvolen├ę hodnoty bez ovplyvnenia intern├Żch ├║dajov. Ak sa zobraz├ş v├Żzva, pokra─Źujte zadan├şm hesla zariadenia. Potvr─Ćte op├Ątovn├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla Obnovi┼ą v┼íetky nastavenia.

Po dokon─Źen├ş obnovy by sa v├í┼í iPhone mal re┼ítartova┼ą automaticky. Po resetovan├ş m├┤┼żete nakonfigurova┼ą jednotliv├ę mo┼żnosti a povoli┼ą ich z├íkladn├ę funkcie vr├ítane siet├ş Wi-Fi na ich op├Ątovn├ę pou┼żitie v zariaden├ş.

Vykonajte tov├írensk├ę nastavenie

V neposlednom rade m├┤┼żete ├║plne resetova┼ą nastavenia a ├║daje svojho zariadenia iPhone, aby sa zariadenie spustilo v predvolenom nastaven├ş.

Prejdite na Nastavenia iPhone> V┼íeobecn├ę> Obnovi┼ą. Vyberte mo┼żnos┼ą Odstr├íni┼ą v┼íetok obsah a nastavenia> vyberte mo┼żnos┼ą Odstr├íni┼ą teraz. Ak sa zobraz├ş v├Żzva, budete musie┼ą zada┼ą heslo. Klepnite na Odstr├íni┼ą iPhone a potom znova klepnite na Odstr├íni┼ą iPhone, aby ste pokra─Źovali v ─Źinnosti. Ak sa zobraz├ş v├Żzva na zadanie ─Ź├şsla Apple ID a heslo. Potom pokra─Źujte stla─Źen├şm tla─Źidla Odstr├íni┼ą. Po─Źkajte na to a re┼ítartuje v├í┼í iPhone.

Obnovte svoj iPhone v re┼żime iTunes pomocou re┼żimu obnovenia

Je to pokro─Źil├Ż typ obnovy syst├ęmu iOS, ktor├Ż m├┤┼żete urobi┼ą pri rie┼íen├ş zlo┼żitej┼í├şch syst├ęmov├Żch ch├Żb, ktor├ę sp├┤sobili fungovanie zariadenia. V takom pr├şpade mus├şte svoj iPhone najprv prepn├║┼ą do re┼żimu obnovenia a potom obnovi┼ą iOS v iTunes.

R├Żchlo stla─Źte a uvo─żnite tla─Źidlo na zv├Ż┼íenie hlasitosti. R├Żchlo stla─Źte a uvo─żnite tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti. Pri zobrazen├ş obrazovky Pripoji┼ą k iTunes stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo str├ínky / nap├íjania. Ke─Ć vid├şte, tla─Źidl├í neuvo─ż┼łujte Apple logo, preto┼że mus├şte vst├║pi┼ą do re┼żimu obnovenia. Na ─Ćal┼íej obrazovke by sa mala zobrazi┼ą mo┼żnos┼ą Obnovi┼ą alebo Aktualizova┼ą. Ak chcete aktualizova┼ą syst├ęm iOS, vyberte najprv aktualizova┼ą. V opa─Źnom pr├şpade vyberte mo┼żnos┼ą Reset.

Po─Źkajte, k├Żm sa slu┼żba iTunes pok├║si znova nain┼ítalova┼ą syst├ęm iOS bez odstr├ínenia ├║dajov. iTunes stiahne softv├ęr pre va┼íe zariadenie. Ak s┼ąahovanie trv├í dlh┼íie ako 15 min├║t, v├í┼í iPhone opust├ş obrazovku Pripoji┼ą k iTunes. Ak k tomu d├┤jde, po─Źkajte, k├Żm sa s┼ąahovanie neskon─Ź├ş, vr├í┼ąte sa k predch├ídzaj├║cemu kroku a znova vst├║pte do re┼żimu obnovenia.

Obnovte svoj iPhone v re┼żime iTunes prostredn├şctvom DFU

Pova┼żuje sa za najhlb┼í├ş typ obnovenia syst├ęmu, ak├Ż m├┤┼żete na svojom iPhone vykona┼ą. To umo┼ż┼łuje zariadeniu komunikova┼ą s iTunes na po─Ź├şta─Źi bez nab├şjania opera─Źn├ęho syst├ęmu alebo zav├ídza─Źa

Ako vykona┼ą reset re┼żimu DFU na va┼íom iPhone 8:

Zatvorte v┼íetky programy be┼żiace na va┼íom po─Ź├şta─Źi. Pripojte svoj iPhone k po─Ź├şta─Źu pomocou Apple- pripojen├Ż USB konektor alebo k├íbel Flash. Ke─Ć je v├í┼í telef├│n pripojen├Ż, stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo na boku / vyp├şna─Źi na cca 3 sek├║nd. Podr┼żte stla─Źen├ę bo─Źn├ę / nap├íjacie tla─Źidlo a potom pribli┼żne 10 sek├║nd podr┼żte tla─Źidlo hlasitosti. ak Apple zobraz├ş sa logo, ─Źo znamen├í, ┼że ste tla─Źidl├í dr┼żali pr├şli┼í dlho a mus├şte ich re┼ítartova┼ą. Ak nevid├şte logo, uvo─żnite tla─Źidlo pre str├ínku / vyp├şna─Ź, ale podr┼żte stla─Źen├ę tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti pre ─Ćal┼íie 5 sek├║nd. Ak potom obrazovka zostane ─Źierna, znamen├í to, ┼że ste vst├║pili do re┼żimu DFU. V po─Ź├şta─Źi sa moment├ílne zobraz├ş v├Żzva s upozornen├şm, ┼że iTunes zistil v├í┼í iPhone. Ak sa zobraz├ş spr├íva, dokon─Źite proces obnovy re┼żimu DFU pod─ża pokynov na obrazovke. Ak vid├şte obrazovku Plug in iTunes, znamen├í to, ┼że ste nevst├║pili do re┼żimu DFU a ┼że je potrebn├ę re┼ítartova┼ą.

Ak ni─Ź z toho nefunguje, pravdepodobne ide o probl├ęm s hardv├ęrom.

záver

To bolo ono, toto bol najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako opravi┼ą iPhone 8 N├íhodn├Ż re┼ítart ─îasto. M├íte probl├ęmy s telef├│nom iPhone 8 Komiks? Potom sa nemus├şte ob├íva┼ą, m├íme ─Źl├ínok venovan├Ż vydaniam a sprievodcom pre iPhone 8. Tu je iPhone 8 Sprievodca rie┼íen├şm probl├ęmov. Hoci s├║ zriedkav├ę, niektor├ę pr├şpady ot├ízok Apple zariadenia m├┤┼żu ma┼ą ako zdroj zl├Ż hardv├ęr. Ak obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş nepom├┤┼że probl├ęm vyrie┼íi┼ą, nav┼ít├şvte miestne Apple Skvel├ę alebo Servisn├ę stredisko tak┼że kvalifikovan├Ż technik m├┤┼że skontrolova┼ą hardv├ęr. Ak je to potrebn├ę, m├┤┼żu ho posla┼ą na opravu alebo v├Żmenu.

Vlastn├şte iPhone 8, alebo niektor├ę Apple zariadenie a potrebujete tieto typy jednoduch├Żch n├ívodov? Potom zosta┼łte naladen├ş na st─║pec Tipy a triky pre iPhone od spolo─Źnosti GetDroidTips, preto┼że ─Źoskoro pribudne ve─ża jednoduch├Żch n├ívodov pre program Poco.

Ak m├íte v s├║vislosti s t├Żm nejak├ę ot├ízky, v┼żdy m├íte k dispoz├şcii ─Źas┼ą s koment├írmi.