Môj iPhone 8 Náhodný reštart Často. Ako to opravím?

Mnoho používateľov kladie otázku: Prečo sa môj iPhone znova spustí náhodne? Aj keď to môže byť problém s hardvérom, je tiež pravdepodobné, že so softvérom existuje niečo nesprávne, čo spôsobuje nezvyčajné správanie zariadenia. V tomto článku sme diskutovali o najjednoduchších a najjednoduchších metódach na opravu iPhone 8 Náhodný reštart Často.

Aj keď je iOS zvyčajne celkom bezchybný zážitok bez chýb alebo závad, problém, ktorý vyrastá u niektorých používateľov zariadení iPhone a iPad, je obzvlášť nepríjemný; ich iPhone sa aj naďalej náhodne reštartuje. Zdanlivo nikde a náhodne sa iPhone znova nespustí, potom ho uvidíte Apple logo pred spustením zariadenia a môžete ho znova použiť. Môže sa to stať niekedy av najhorších situáciách sa to často stáva. Ak narazíte na často reštartovaný problém s iPhone, existuje neustále spoľahlivé riešenie na vyriešenie tohto problému raz a navždy, a našťastie to nie je príliš náročné.

Z toho, čo som zažil, je často náhodná reštart systému iPhone často spojená so softvérovou chybou. To však neznamená, že iní hriešnici, ako sú problematické aplikácie, škaredé kvapky alebo chaotický ukladací priestor, sú menej zodpovední za chaos. Bežnými podozrivými sú nielen certifikácie tretích strán inštalované podvádzaním zariadení iOS a chybnými nabíjačkami, ktoré často spôsobujú reštart zariadenia iPhone počas nabíjania.

Prečo sa to stalo?

Telefóny iPhone sa môžu reštartovať z rôznych dôvodov, napríklad:

Ak ste zakázali akúkoľvek systémovú aplikáciu, vaše zariadenie sa môže často reštartovať. Problémom môžu byť aj funkcie, ktoré môžu fungovať. Ak má zariadenie vymeniteľnú batériu, môže to spôsobiť uvoľnená batéria. Váš operačný systém môže byť poškodený. V zriedkavých prípadoch môžu byť príčinou hardvérové ​​problémy, ako napríklad chybný prepínač.

Oprava, iPhone 8 Náhodný reštart Často

Skontrolujte, či nedošlo k poškodeniu hardvéru

O vašom iPhone 8 Náhodný reštart Často po páde alebo zasiahnutí tuhého objektu je najpravdepodobnejšou príčinou problému zlý hardvér. V takom prípade je najlepšie navštíviť miestny obchod alebo servisné stredisko, aby ste ich kvalifikovali Apple technici môžu hardvér skontrolovať. Ak je to potrebné, môžu ho poslať na opravu alebo výmenu.

Normálny alebo nútený reštart

Prvým krokom na riešenie problémov, ktorý chcete urobiť, je reštartovať váš iPhone. Môže sa vám to zdať ľahké, ale mnoho drobných chýb a problémov s aplikáciou je vyriešených iba vypnutím zariadenia na niekoľko sekúnd.

Stlačte a podržte tlačidlo Horná (alebo Bočná), kým sa nezobrazí posúvač. Potiahnutím posúvača jednotku úplne vypnite. Keď je jednotka vypnutá, znova stlačte a podržte tlačidlo Horná (alebo bočná), kým sa nezobrazí Apple LOGO.

Hladké zotavenie alebo nútený reštart by mali byť schopné zvládnuť to. Tu je postup:

Rýchlo stlačte a uvoľnite tlačidlo na zvýšenie hlasitosti. Rýchlo stlačte a uvoľnite tlačidlo zníženia hlasitosti. Stlačte a podržte bočné vypínač / vypínač, až kým sa nezobrazí Apple zobrazí sa logo.

Aktualizujte všetky aplikácie

Väčšina aplikácií často dostáva aktualizácie pre vylepšenia výkonu aj opravy chýb. Najlepším spôsobom, ako udržiavať všetky aplikácie aktuálne, je využitie funkcie „Automatické aktualizácie“ (Nastavenia → iTunes a App Store → Aktualizácie aplikácií).

Aplikácie môžete aktualizovať aj ručne, kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Ak to chcete urobiť, prejdite do App Store → Váš profil → Hit Update All a aktualizujte všetky aplikácie nainštalované vo vašom iPhone naraz.

Riešenie problémov s nesprávnou aplikáciou

Je veľmi zriedkavé, že aplikácia spôsobí, že sa iPhone niekoľkokrát reštartuje alebo zapne a vypne. Softvér vo vašom iPhone je z väčšej časti chránený pred problémovými aplikáciami. To znamená, že je koniec 1,5 milióny aplikácií v obchode App Store a nie sú všetky dokonalé.

Ak ste aplikáciu nainštalovali tesne pred začiatkom reštartu slučky iPhone, odinštalujte aplikáciu a zistite, či sa problém nevyriešil sám.

Nastavenia -> Ochrana osobných údajov -> Analytics -> Údaje Analytics sú ďalším miestom na kontrolu problémových aplikácií. V tomto zozname je bežné vidieť niekoľko záznamov. Prejdite rýchlo zoznamom a znova a znova vyhľadajte všetky uvedené aplikácie. Ak nájdete jednu, odinštalujte túto aplikáciu a opravte svoj iPhone.

Vyberte a znova vložte SIM kartu

Nemyslím si, že na inštaláciu karty SIM do zariadenia potrebujete nový návod. Jednoducho vyberte bazén z jednotky a reštartujte jednotku a potom ju vložte späť do jednotky.

Aktivujte letový režim. Zasuňte náradie SIM do kruhového otvoru v slote na kartu SIM a vyberte ho. Vypnite zariadenie. Vyberte SIM kartu zo slotu SIM a potom ju vložte späť. Zasuňte slot späť do slotu. jednotkou.

Po vybratí karty SIM zo zariadenia počkajte chvíľu a potom znova vložte kartu. Účinkom je aktualizácia systému bez starých nastavení mobilného telefónu. Po opätovnom vložení karty SIM a reštartovaní telefónu by sa konfigurácia siete mala pridať automaticky.

Ak máte iný telefón, ktorý môže pracovať s vašou sieťou, môžete tiež skúsiť do nej vložiť kartu SIM. Pomôže vám to skontrolovať, či nie sú nejaké problémy so samotnou kartou SIM. Ak problém pretrváva pri používaní karty SIM v inom zariadení, máte problém so SIM kartou alebo so sieťou. Pokúste sa získať novú kartu SIM a zistiť, či ide o kartu SIM alebo sieť.

Skontrolujte aktualizáciu softvéru

Pravdepodobne, Apple si je už tento problém vedomý a pracuje na jeho riešení bez toho, aby vydal akékoľvek oficiálne vyhlásenie. Za predpokladu, že sa skutočne jedná o problém so softvérom, bude oficiálna oprava pravdepodobne zakotvená v novej aktualizácii firmvéru, ktorá bude uvedená ďalej, takže by ste ju nemali vynechať.

Na ploche otvorte aplikáciu Nastavenia. Klepnite na General.Touchez Aktualizácia softvéru. Ak existuje aktualizácia, nainštalujte aktualizácie do svojho iPhone podľa pokynov na obrazovke.

Odstráňte všetky zastarané aplikácie

Zastarané aplikácie spôsobujú veľa problémov. Nielenže môžu spôsobiť neočakávané zlyhanie vášho iPhone, ale tiež ovplyvňujú celkový výkon vášho zariadenia. Takže ak vaše zariadenie obsahuje aplikácie, ktoré nedostali aktualizácie dlho, nezabudnite ich vymazať.

Na iOS 13 alebo novšom

V systéme iOS 13 existuje niekoľko spôsobov, ako odstrániť aplikáciu. Jedným z najjednoduchších spôsobov je dotknúť sa aplikácie a podržať ju a potom klepnúť na zobrazenú možnosť Odstrániť aplikáciu v rozbaľovacej ponuke. Akciu potvrďte opätovným stlačením tlačidla Odstrániť.

Na iOS 12 alebo staršom

Jednoducho podržte stlačenú aplikáciu a potom stlačte tlačidlo „X“. Potom kliknutím na tlačidlo Odstrániť v rozbaľovacej ponuke ukončite program.

Vyčistite vnútorné skladovanie

Tento problém môže spôsobiť aj nedostatočný interný úložný priestor na iPhone. Preskúmaním úložného priestoru môžete pochopiť, ako sa úložný priestor používa, a selektívne odstrániť nepotrebné aplikácie a údaje, aby ste ušetrili miesto.

Skontrolujte dostupné úložné miesto: Nastavenia> Všeobecné> Využitie, aby ste videli zostávajúce voľné miesto.

Obnovte všetky nastavenia

Mnohí používatelia iPhone našli trik resetovania všetkých nastavení, aby mohli pracovať so všetkými možnými problémami, tak prečo to nevyskúšať. Obnovením nastavení zariadenia iPhone sa na vašom zariadení vykonajú určité zmeny.

Na domovskej obrazovke vášho iPhone kliknite na ikonu Nastavenia Klepnite na Všeobecné, potom prejdite naspodok a stlačte Obnoviť. Z uvedených možností vyberte možnosť Obnoviť všetky nastavenia. Vymaže sa tým nastavenie systému a obnovia sa pôvodné hodnoty alebo predvolené hodnoty bez ovplyvnenia interných údajov. Ak sa zobrazí výzva, pokračujte zadaním hesla zariadenia. Potvrďte opätovným stlačením tlačidla Obnoviť všetky nastavenia.

Po dokončení obnovy by sa váš iPhone mal reštartovať automaticky. Po resetovaní môžete nakonfigurovať jednotlivé možnosti a povoliť ich základné funkcie vrátane sietí Wi-Fi na ich opätovné použitie v zariadení.

Vykonajte továrenské nastavenie

V neposlednom rade môžete úplne resetovať nastavenia a údaje svojho zariadenia iPhone, aby sa zariadenie spustilo v predvolenom nastavení.

Prejdite na Nastavenia iPhone> Všeobecné> Obnoviť. Vyberte možnosť Odstrániť všetok obsah a nastavenia> vyberte možnosť Odstrániť teraz. Ak sa zobrazí výzva, budete musieť zadať heslo. Klepnite na Odstrániť iPhone a potom znova klepnite na Odstrániť iPhone, aby ste pokračovali v činnosti. Ak sa zobrazí výzva na zadanie čísla Apple ID a heslo. Potom pokračujte stlačením tlačidla Odstrániť. Počkajte na to a reštartuje váš iPhone.

Obnovte svoj iPhone v režime iTunes pomocou režimu obnovenia

Je to pokročilý typ obnovy systému iOS, ktorý môžete urobiť pri riešení zložitejších systémových chýb, ktoré spôsobili fungovanie zariadenia. V takom prípade musíte svoj iPhone najprv prepnúť do režimu obnovenia a potom obnoviť iOS v iTunes.

Rýchlo stlačte a uvoľnite tlačidlo na zvýšenie hlasitosti. Rýchlo stlačte a uvoľnite tlačidlo zníženia hlasitosti. Pri zobrazení obrazovky Pripojiť k iTunes stlačte a podržte tlačidlo stránky / napájania. Keď vidíte, tlačidlá neuvoľňujte Apple logo, pretože musíte vstúpiť do režimu obnovenia. Na ďalšej obrazovke by sa mala zobraziť možnosť Obnoviť alebo Aktualizovať. Ak chcete aktualizovať systém iOS, vyberte najprv aktualizovať. V opačnom prípade vyberte možnosť Reset.

Počkajte, kým sa služba iTunes pokúsi znova nainštalovať systém iOS bez odstránenia údajov. iTunes stiahne softvér pre vaše zariadenie. Ak sťahovanie trvá dlhšie ako 15 minút, váš iPhone opustí obrazovku Pripojiť k iTunes. Ak k tomu dôjde, počkajte, kým sa sťahovanie neskončí, vráťte sa k predchádzajúcemu kroku a znova vstúpte do režimu obnovenia.

Obnovte svoj iPhone v režime iTunes prostredníctvom DFU

Považuje sa za najhlbší typ obnovenia systému, aký môžete na svojom iPhone vykonať. To umožňuje zariadeniu komunikovať s iTunes na počítači bez nabíjania operačného systému alebo zavádzača

Ako vykonať reset režimu DFU na vašom iPhone 8:

Zatvorte všetky programy bežiace na vašom počítači. Pripojte svoj iPhone k počítaču pomocou Apple- pripojený USB konektor alebo kábel Flash. Keď je váš telefón pripojený, stlačte a podržte tlačidlo na boku / vypínači na cca 3 sekúnd. Podržte stlačené bočné / napájacie tlačidlo a potom približne 10 sekúnd podržte tlačidlo hlasitosti. ak Apple zobrazí sa logo, čo znamená, že ste tlačidlá držali príliš dlho a musíte ich reštartovať. Ak nevidíte logo, uvoľnite tlačidlo pre stránku / vypínač, ale podržte stlačené tlačidlo zníženia hlasitosti pre ďalšie 5 sekúnd. Ak potom obrazovka zostane čierna, znamená to, že ste vstúpili do režimu DFU. V počítači sa momentálne zobrazí výzva s upozornením, že iTunes zistil váš iPhone. Ak sa zobrazí správa, dokončite proces obnovy režimu DFU podľa pokynov na obrazovke. Ak vidíte obrazovku Plug in iTunes, znamená to, že ste nevstúpili do režimu DFU a že je potrebné reštartovať.

Ak nič z toho nefunguje, pravdepodobne ide o problém s hardvérom.

záver

To bolo ono, toto bol najjednoduchší spôsob, ako opraviť iPhone 8 Náhodný reštart Často. Máte problémy s telefónom iPhone 8 Komiks? Potom sa nemusíte obávať, máme článok venovaný vydaniam a sprievodcom pre iPhone 8. Tu je iPhone 8 Sprievodca riešením problémov. Hoci sú zriedkavé, niektoré prípady otázok Apple zariadenia môžu mať ako zdroj zlý hardvér. Ak obnovenie továrenských nastavení nepomôže problém vyriešiť, navštívte miestne Apple Skvelé alebo Servisné stredisko takže kvalifikovaný technik môže skontrolovať hardvér. Ak je to potrebné, môžu ho poslať na opravu alebo výmenu.

Vlastníte iPhone 8, alebo niektoré Apple zariadenie a potrebujete tieto typy jednoduchých návodov? Potom zostaňte naladení na stĺpec Tipy a triky pre iPhone od spoločnosti GetDroidTips, pretože čoskoro pribudne veľa jednoduchých návodov pre program Poco.

Ak máte v súvislosti s tým nejaké otázky, vždy máte k dispozícii časť s komentármi.