Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Mohlo by dôjsť k monitorovaniu krvného tlaku? Apple Watch séria 5?

Mohlo by dôjsť k monitorovaniu krvného tlaku? Apple Watch séria 5? 1

Aj keď väčšina správ sme sa o nich dopočuli Apple Watch séria 5 naznačujú, že to bude viac prírastková aktualizácia oproti minulému roku 4 model, nedávna fáma naznačuje, že Apple môže mať v potrubí najmenej jeden významný nový zdravotný znak.

Ako uvádza BGR, nekorigovaná a trochu útržkovitá povesť z a Twitter používateľ známy iba ako pán White zobrazuje obrázky predbežného vydania Apple Watch s teóriou, že by mohla podporovať meranie krvného tlaku.

Aj keď to vieme Apple pracuje na zavedení monitorovania krvného tlaku do nositeľného zariadenia už niekoľko rokov, tento únik môže byť najlepšie zachytený so zdravou dávkou soli, najmä preto, že napriek tomu, že je označený ako predvýrobné zariadenie, zobrazené obrázky sa zdajú byť staršie Apple Watch model – pravdepodobne séria 3 súdiac podľa prípadu „42 mm“.

To znamená, že hoci pán White nie je natoľko plodný ako väčšina únikov, ktoré vidíme, včas sa pozrel na Apple výrobky, ktoré sa v minulosti ukázali byť väčšinou presné. Tento konkrétny príspevok sa však javí ako čistá špekulácia, pretože nevysvetľuje, prečo si myslí, že nový Apple Watch bude schopný spracovať údaje o krvnom tlaku.

Apple Watch séria 5 Vlastnosti

Nie je pochýb o tom, že Apple Watch séria 5 prichádza a pravdepodobne bude debutovať spolu s novým radom zariadení iPhone 2019 za menej ako dva týždne. Počuli sme však len veľmi málo dôležitých klebiet o tom, čo nové zariadenie zahrnie do série 4a správa od Bloombergu minulý týždeň naznačila, že zmeny budú tento rok „viac utlmené“.

Samozrejme, „utlmené“ zmeny sú stále zmeny, takže žiadne z týchto pravidiel nie je vylúčené Apple s jedným alebo dvoma prekvapeniami na rukáve a sledovanie krvného tlaku by určite malo byť jedným z nich, najmä pri zvážení AppleJe zameraný na zdravotné vlastnosti. Napriek tomu, ako poznamenáva Bloomberg, Apple má prioritu WatchOS 6 viac, čo už pridáva nové zdravotné vlastnosti pre všetky posledné Apple Watch modely, ako je detekcia hladiny hluku a sledovanie menštruačného cyklu.

Vyzerá to pre samotný hardvér Apple sa zameriava hlavne na nové povrchové úpravy, ako je napríklad vrátenie starej keramickej edície, ktorá bola vypustená zo série 4 minulý rok plus nové titánové puzdro, ktoré by mohlo nahradiť verziu z nehrdzavejúcej ocele alebo obsadiť vyššie miesto ako prémiový povrch, prípadne dokonca získať najvyššie miesto z keramického puzdra.

Minulý týždeň sme tiež videli únikovú fotografiu na Slashleaks, ktorá bola zachytená zo súkromného účtu francúzskeho instagrama Stevena Huona, ktorý sa hlási k Apple Watch séria 5, Ako sa očakávalo, dizajn vyzerá veľmi podobne ako séria 4, ale na obrázku sa zobrazuje obrazovka O programe s číslom modelu A2157 – jeden z nových modelov nachádzajúcich sa v AppleNajnovšie podania v Eurázijskej hospodárskej komisii.

Bohužiaľ, od Apple Watch na fotografii vyzerá takmer identicky ako séria 4, nie je možné s istotou zistiť, či je fotografia legitímna alebo či bola jednoducho photoshoppedovaná, aby sa zobrazilo nové číslo modelu. Napriek tomu pri konečnom vydaní, ktoré je tak blízko, nie je vylúčené, že by tento obrázok mohol byť legitímny, a skutočne nám nič nehovorí, čo sme už inde inde nepočuli – že vonkajší plášť zostane prakticky nezmenený Apple Watch séria 5,