Modrý protokol získava nádherné snímky ukazujúce charakter Neko, prostredie a Raid Boss

Modrý protokol získava nádherné snímky ukazujúce charakter Neko, prostredie a Raid Boss 1

správy

Spoločnosť Bandai Namco vydala ďalšie nové snímky zo svojho pripravovaného protokolu MMORPG Blue Protocol, ktorý ukazuje viac tohto nádherného MMORPG v anime.

Bandai Namco vydal ďalšie nové snímky svojho pripravovaného protokolu MMORPG Blue Protocol.

Snímky obrazovky boli zdieľané na oficiálnom predstaviteľovi hry Twitter účet (zdroje: 1, 2, 3).

Najprv sa stretneme s postavou Neko. V tweetu sa uvádza, že na rozdiel od tých, ktoré sú uvedené vyššie, ktoré mali biele a čierne uši, tento má zlaté uši.

Druhý obrázok predstavuje prostredie v teréne, vyzerá skutočne rozľahlo a majestátne.

Na treťom obrázku je vyobrazený šéf útoku, ktorý je určený na boj až dvadsať hráčov.

Modrý protokol získava nádherné snímky ukazujúce charakter Neko, prostredie a Raid Boss 2

Ak chcete vidieť viac, môžete sa pozrieť na najnovšie hry, predchádzajúce snímky obrazovky, ešte viac obrázkov, rozsiahlejšie zábery zo hry, na ešte viac snímok, predchádzajúcu galériu, niektoré najnovšie zábery zo hry, predchádzajúci trailer, úvodná oznamovacia správa a prvé snímky a druhá séria snímok, ďalšia galéria, ďalší pohľad na triedu Aegis Fighter, jeden na triedu Twin Striker, prvý pohľad na Blast Archer a odhalenie kúzla Castell.

Môžete si tiež užiť viac videí o vytvorení postavy pre staršieho chlapa, roztomilé dievča, pár s chlapcom a sexy staršiu sestru a veľa nedávnych hier z alfa testu.

Modrý protokol ije online JRPG vo vývoji pre PC tímom s názvom Project Blue Sky, čo je spoločná iniciatíva spoločností Bandai Namco Online a Bandai Namco Studios. Momentálne nie je stanovený žiaden dátum vydania.

Zatiaľ čo západné vydanie ešte nebolo oznámené, nedávny objav reklamy na kariéru pre riaditeľa lokalizácie silne naznačoval pripravovanú anglickú verziu hry. Samotní vývojári tiež spomenuli cieľ globálneho spustenia hry.