Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Mod sa zmení na Red Dead Redemption 2 v mierovom simulátore vtákov

Bližší pohľad: V Red Dead Redemption 2 Hranie ako vták vyzerá prekvapivo príťažlivo, ale kým nevieme, ako urobiť mod (čo najlepšie viem, tvorca nehovorí), musíme ho vziať s trochou soli. Je to všetko iba komplikovaný vtip, alebo chce stvoriteľ len chrániť svoje metódy pred tým, ako ich rocková hviezda vypne?

Zdá sa, že konečne boli zodpovedané modlitby mladých Jenny.

YouTuber jedijosh920 nedávno vykonal modifikáciu Red Dead Redemption 2 s ktorými môžu hráči skúmať obrovský herný svet ako jeden z mnohých vtákov, ktoré obývajú túto oblasť. To, čo hovoríte, nezmyselné násilie spôsobuje vykúpenie Red Dead Redemption 2 tak dobré? Nemohol som viac súhlasiť, ale po sledovaní tichého 24-minútového letu som si zmenil názor.

Aj keď som ďaleko od pozorovania vtákov, pre našich pernatých priateľov mám nové ocenenie. A obrovské rekvizity pre rockové hviezdy. Zvuk hrávali úplne dokonale, od neustáleho hádzania krídel vtákov až po rôzne povolania a intímne stretnutia s inými druhmi vtákov.

A názory, oh, názory! Vedel som, že to bola vizuálne ohromujúca hra, ale netušil som, koľko pozornosti venovali vývojári.

Je pozoruhodné, že vtáky nie sú neporaziteľné. Veľmi tvrdo zasiahnite zem alebo si z výmeny ohňa vyneste túlavú guľku a svetlo zhasne.

Nájdený je zdroj TechSpot, ktorý používame na zdieľanie inteligentných, zábavných alebo zaujímavých vecí na internete.