Mobiln├Ż program: 70 GB za 10,99 ÔéČ? Toto je aktu├ílna ponuka na Free

Je to mobiln├í ponuka, ktor├║ dobre pozn├íme a ktor├í je s├║─Źas┼ąou dobr├Żch pon├║k na Clubic. V skuto─Źnosti sa vr├ítime k Free, ktor├ę v├ím moment├ílne pon├║ka tento 70 GB bal├şk len za 10,99 ÔéČ/mesiac. A ako sa budete m├┤c┼ą presved─Źi┼ą, obsahovo je prinajmen┼íom ┼ítedr├Ż.


Bezplatn├Ż bal├şk za 10,99 ÔéČ/mesiac dvomi slovami:

  • V┼żdy nez├ív├Ązn├í ponuka
  • 70 GB internetov├í ob├ílka v 4G
  • Neobmedzen├ę volania a SMS/MMS

Pozrite si ponuku bezplatn├ęho bal├şka 70 GB za 10,99 ÔéČ/mesiac

Cenovo dostupná a kompletná ponuka

Pochopili ste, ideme sa pozrie┼ą na Free Mobile, aby sme objavili tento celkom pr├şjemn├Ż bal├şk. Mo┼żnos┼ą predplati┼ą si ho maj├║ len nov├ş predplatitelia oper├ítora do 8 Marec 2022. Tento nez├ív├Ązn├Ż vzorec je mo┼żn├ę kedyko─żvek ukon─Źi┼ą, ak n├íjdete lep┼íie inde alebo ak sa chcete vyhn├║┼ą zv├Ż┼íeniu ceny. Preto┼że po roku automaticky prejdete na 5G pau┼í├íl za 19,99 ÔéČ/mesiac.

Ak v├ís toto sl├ívne 5G predplatn├ę (4G kompatibiln├ę) zaujalo, vedzte, ┼że obsahuje 210 GB d├ít a neobmedzen├ę volania do viac ako 70 medzin├írodn├Żch destin├íci├ş. Na druhej strane, ak svoj smartf├│n pou┼ż├şvate len ve─żmi m├ílo, 2 ÔéČ/mesiac s 2 hodiny hovorov a 50 MB internetu m├┤┼żu by┼ą vhodnej┼íie.

S t├Żmto mobiln├Żm pl├ínom je v┼íetko zadarmo

Vr├í┼ąme sa k na┼íej ponuke d┼ła 10,99 ÔéČ/mesiac, ktor├í obsahuje 70 GB internetov├║ ob├ílku v 4G+ pre metropolitn├ę Franc├║zsko. Ak niekedy cestujete do Eur├│py alebo z├ímorsk├Żch departementov, v t├Żchto oblastiach je mo┼żn├ę spotrebova┼ą 10 GB. V ka┼żdom pr├şpade budete ma┼ą viac ne┼ż dos┼ą na ka┼żdodenn├ę prehliadanie webu a pozeranie vide├ş.

Pokia─ż ide o hovory, zost├ívaj├║ neobmedzen├ę na mobiln├ę a pevn├ę linky v kontinent├ílnom Franc├║zsku a v z├ímorsk├Żch departementoch (okrem Mayotte). Plat├ş to aj pre SMS. MMS je mo┼żn├ę ─żubovo─żne posiela┼ą iba v r├ímci Franc├║zska. Napokon, pri cestovan├ş po Eur├│pe a z├ímorsk├Żch departementoch si hovory, ako aj SMS/MMS zachov├ívaj├║ svoj neobmedzen├Ż rozmer.

Pozrite si ponuku bezplatn├ęho bal├şka 70 GB za 10,99 ÔéČ/mesiac

Bal├ş─Źky pre va┼íu spokojnos┼ą

Na zmenu telef├│nneho predplatn├ęho nie je nikdy neskoro. V skuto─Źnosti, ak ponuka zadarmo, ktor├║ sme pr├íve objavili, m├í to, ─Źo je potrebn├ę na splnenie va┼íich potrieb, ostatn├ş oper├ítori maj├║ v tejto oblasti svoj n├ízor. Existuje mnoho viac ─Źi menej ├║pln├Żch pl├ínov a ak chcete n├íjs┼ą ten, ktor├Ż vyhovuje va┼íim zvykom, odpor├║─Źame v├ím pozrie┼ą si n├í┼í v├Żber najlep┼í├şch mobiln├Żch pl├ínov.

Related Articles

Back to top button